💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

S sahra007 canım sonucun belli oldu mu?

Kızlar ben kan verdim sonucum çıktı. Beta Değeri düşmeye başladı 368den 276 oldu Rabbim sizlere sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Yaaaa yükselip düşmesi de insanı ayeı sarsıyordur Allah güç versin kuzum en kısa zamanda bebeğine kavuşursun umarım

Anladım riskli biraz gelmeyedebilir benim de 3.gün embryosu bır gün önceden cözdürmüslerdi ertesi gün transfer olmuştum uykum kaçmıştı o gün valla
Benim zaten 4 embriyoyu 5. Gün dondurdular canım. Kalan 4 tanesini de gelişimi devam ediyor diye 6 güne bekletip dondurdular.

Ya 20 embriyo da olsa işte tutacak olan 1 embriyo bize yeterli. İnsalalh doğru embriyo transferi olur herkes

Kızlar selamm. Nasılsınız? Ev toplama, bulaşık makinası boşaltma, çamaşır vs. işleri yapıyor musunuz :) haftaiçi akşam zaten işten yorgun geliyorum. 9 buçukta bayılırcasına uyuyorum :) haftasonu da evi toparlıyorum ama endişeleniyorum. Doktorunuz herhangi bir şey söyledi mi?

Selam benim daha önce 21. Haftada kaybım olduğu için transfer öncesi işten ayrılmıştım evde yatıyorum sadece 2 kere ev oturmasına gittik onda da hep oturdum yardım falan etmedim , eşim hiç bir şey yapmamı istemiyor ev işlerini falan da eşim hallediyor hep , ben hiç bir şey yapmıyorum. Biz daha önce yaşadıklarımızdan dolayı korktuğumuz için böyle tabi , biraz abartıyoruz ama hiç bir risk almak istemiyoruz

Canım ben iş yapsam da süpürme,silme, ovma yapmıyorum. Aşağıdaki eşyaları mümkünse almıyorum. Yukarıdaki eşyalara fazla uzanmıyorum. Çamaşırı eşim taşıyor balkona. Bazen o bazen ben seriyorum. İşe başladım iki haftadır. Ama perşembe çok yoruldum mesela. Nöbetçiydim. Zor sınıflara dersim vardı. Çok ağrım oldu.napacağımı bilmiyorum. Kışlıklar ortada, yazlıklar da alıştım artık. Normalde azcık düzen, temizlik takıntım vardı. Koyverdim.

Aynen benim de kaybım oldu. Bir de önceki tüp bebekte hemen işe başlamıştım. Dikkat edilmeli bence. Sorun şu kaç ay böyle olacağız.

Merhaba, ben bulaşık makinesini yerleştirip boşaltıyorum, evi de topluyorum. Elektrik süpürgem çok hafif, kendimi yormadan süpürüyorum da. Herhangi bir kısıtlamam yok açıkçası. Doktorum perşembe günü ağır iş yapma ve 15 dakikadan fazla yürüme dedi, çok şaşırdım. Ben hep yürüyordum dikkat edeceğim yürüyüş konusunda.

Kızlar ben baya ananas yedim şimdi, sonra açtım baktım yenebiliyor mu diye, ilk üç ayda rahmi İncelttiiği için önerilmiyormuş. Baya da yedim. Midem de bulanıyor kusabilirim. Midemde mi dursa çıkarsam mı bilemedim ya, tam da iğne ve ilaçları bırakmışken, biraz endişelendirdi beni bu durum. Güncelleme: yarım ananası yemişim. Güncelleme 2: kustum arkadaşlar, zaten çıkaracağım vardı

Son düzenleme:
Canım ben transfer gününden beri her gün ananas yiyorum , tutunmayı arttırıyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…