💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım bu yasaklı olan şeyler bir defaya mahsus yenen şeyler değil. Sürekli yenme ile vücutta çok birikmesi ancak etki eder. Yarım ananasla rahim incelmez inşallah.

Canım tek seferde etki etmez bence. Sürekli tüketmediğin için sorun olmaz. Rahat ol. Hoş çıkmış zaten.

Canım ben transfer gününden beri her gün ananas yiyorum , tutunmayı arttırıyor diye biliyorum.
Canım sürekli yememek lazım sanırım. İlk zamanlar yeniyormuş tutunsun diye. Tutundu artık yeme.

Kızlar sonucum 841,25 %140 artmış maşallahh. Çarşamba günü keseyi görmeye gideceğim inşallah
Beni de çarşamba günü kese görmeye çağırdı doktorum. Sağlıkla görünür insallah
Ben 2 yaşındaki kızımı gün içinde ara ara mecbur kucağıma alıyorum. tutunacaklari varsa alacak nefesleri varsa dünyaya geliyorlar. İlk hamileliğimde ağır metal içeriyor diye ton balığı, asitli diye kola bile içmedim. Ama şimdi hiç dikkat edemiyorum maalesef.

Kızlar ya benim bugün sol kaşık ağrım var geçmedi sabahtan beri hatta bacağıma da vuruyor sanki. Yaşayan var mı böyle Bişi ?
Canım ben perşembe ve dün yani cuma çok ağrılı geçirdim. Gece bacağım da sızladı. Sabah daha iyiydim. Korkuttu biraz. Ama bilmiyorum ki. Tevekkültü aleAllah deyip sakin olmaya çalışıyorum. Adet oluyordum rüyamda hatta. Adet sancım gibiydi. Yani olmak üzereyken öyle ağrır benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…