💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Dikkat et canım dınlen bol bol benim de cumartesi kontrolüm var 10 haftalık olucak

Bende devlete gittim bu sabah yapmadılar 3 tanesini yaptilar saglik ocagi dr si 6 tanesi burda yapiliyor ama hepsini git devlette yap 1 defada kan vermis olursun devlete gittim 3 tane tek yapmis
Bazı devlet hastaneleri kendi hastası olmayınca gıcıklık yapabiliyor. Dr. Sağlık ocağının yapmadığı tahlilleri listeye işaretleyip vermişti. Devlet hastanesine gidip yaptırmak istediğimde, niye kendi dr.Yaptırmadı diye bir soru ile karşılaştım. Bende özel polikiliniği olduğunu söyledim. Burun bükerek yaptılar. Hımm birde devlet hastanesine gittiğinde, takip edilmek istiyorum dersen yaparlar.

Canım. Gittim. Bebek gözükmedi. Kese ve yolk sac vardı. Kese büyümüş gelişmiş. Ama Bebek yok. Salı tekrar kontrole çağırdı. Görülmezse çarşamba kürtaj dedi. Zaten gözükse de sağlıklı olmaz bence. Çok Canım acıdı kontrolde. bel kasık ağrım var bayağı. Belirtilerim var. Mide bulantısı, kasık ve bel ağrısı Ama bebek yok. Aklımı çıldıracam. Sağlıklı değilse en başta belli olması tabi ki daha hayırlı. Teşekkür ederim canım sorduğun için.

Off çok üzgünüm, umarım bir mucize olur ve salı günü çok büyük bir mutluluk yaşarsın zaten başından beri tedirgindin betan düşük başlamıştı sanırım. Dediğim gibi umarım bir mucize olur. Allah allah neden canın acıdı ki acaba? Normalde acımaması lazım.

Doktorun yorumu ne oldu peki bu durum için? Bir öngörüsü var mı boş gebelik/geç döllenme vs gibi?

İnşallah canım sağolasın görmeye çalışırken acıttı biraz. Kesenin içinde görmeye çalıştı. Beta düşük başlamıştı evet. Öyle başlayıp yükselen de çok ama. Bazen tam tersi de oluyor demek ki.

Doktorun yorumu ne oldu peki bu durum için? Bir öngörüsü var mı boş gebelik/geç döllenme vs gibi?
Geç tutunma ihtimali demişti geçen hafta. 3. Gün embriyosunda olabiliyor demişti. Ama şimdi çok umutlu konuşmadı. Ben kabullendim olumsuz olduğunu. Ama 5 gün daha bekleyelim dedi. Olmadı kürtaj için ayarlama yaparız dedi. Yaşla ilgili de olabiliyor dedi. Embriyo kalitesi sorunu olabiliyor dedi. Yumurtan var yine deneriz dedi. Ama İhtimali %10 dedi. Bunu yaştan dolayı dedi.

Boş değil kese aslında. Yolk sac daha düzenliydi bu hafta. Kese sağlıklı görünüyor. Çok ilginç. Ama bebek yok. Boş gebelik mi dedim. Hayır Yolk gelişiyor dedi.

Kamu haftalık şuan canım? Alttan mı muayene etti? Evet sağlıksızsa başta belli olması çok daha iyi. Allah korusun arkadaşım 6 aylıkken canlı canlı doğurmuştu, o zaman kürtaj yapamıyorlarmış. Herşey Allah'tan. İnşallah senin için de en hayırlısı olur kuzum. Hiç belli olmaz. Bir bakmışsın bebek olmuş kesede salı gün mutlaka yine haber et bize kuzum

Canım 7 haftalık şu an aslında.alttan muayene etti evet. Çok zorladı. Bilemedim ki. Allah'a bıraktım aynen canım. İnşallah en güzeli olur hepimiz için. Arkadaşının durumu çok acı ben 2 aylık kalbi duran bebeğimde bile nasıl üzüldüm. Haberdar ederim canım. Teşekkür ediyorum.

Boş değil kese aslında. Yolk sac daha düzenliydi bu hafta. Kese sağlıklı görünüyor. Çok ilginç. Ama bebek yok. Boş gebelik mi dedim. Hayır Yolk gelişiyor dedi.
Çok ilginç yolk var, gelişiyor ama bebek yok. Ben anlamadım valla. Bakarsın 5 gün sonra rabbim mucizesini gösterir ben son ana kadar hiç umudumu kaybetmemiştim sen de kaybetme en azından yumurtan varmış yaşına rağmen bu bile bir mucize biliyor musun. Sıkma şimdiden canını burda bir sürü hamiş var hepsi dua ediyordur eminim

Her şey de vardır bir hayır ne dıyelım üzme canını kac yaşındasın kı gerıde embriyon yoksa yine toplanır yine olur süreç zor evet malesef hepımız zorluklar yaşıyoruz Buda bır mücadele ama onan bana baştan böyle üzül üzüleceksen benim 7 aylıkken ıkızlere rahım ağzı kısalması sebebiyle sezeryanla erken doğum yaptım üç gün yaşadılar yanı o zamanlar demıstım böyle olacağına baştan olmasaymış ya da düşük vs olsaymış ama yaşayacağımız var bakalım elden bir şey gelmıyor hayırlısı olsun hakkında

İnşallah canım sağolasın görmeye çalışırken acıttı biraz. Kesenin içinde görmeye çalıştı. Beta düşük başlamıştı

Kaç yaşındaydın ki?

%10 ihtimal dedigi sey nedir? Ve kac yasindasin ki?

Canım hamişlerim dualarınız için teşekkür ediyorum. İnşallah hayra çıkar sonu.

Senin bebeklerini ilk yazdığında çok üzülmüştüm. Çeşit çeşit imtihanlar içindeyiz. Ben de öyle diyorum. Sorun varsa başta sonlanması daha hayırlı haklısın. Amin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…