💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hanimlar tüp bebek başlangıcın da e2 değeriniz kaç çıkmıştı. Benim 3.gün e2 54 çıktı ve Dr başlayabiliriz dedi.

Senin bebeklerini ilk yazdığında çok üzülmüştüm. Çeşit çeşit imtihanlar içindeyiz. Ben de öyle diyorum. Sorun varsa başta sonlanması daha hayırlı haklısın. Amin canım 🙏🙏❤️
Çok teşekkür ederim🩷 ama degerınız kac ben 32 yaşındayım ama 0.66 o da prpden sonra böyle şimdi daha düşmüştür yumurtalarınız hala varsa umut vardır takılmayın gercekten

edahandro edahandro Doktor kontrolün vardı bugün, her şey yolunda mı
Gittim canım. Ben de size yazacaktım ilaçların son durumunu. Bebiş çok şükür iyi, tosbalak olmuş baya 😍 yan yatıyordu, soldaki başı, sağdaki gövdesi 😍 doktor bir hafta daha fitili sadece akşamladı kullan ve bırak dedi. 12. Haftada fetal DNA testi istediğimi söyledim. 12. Haftaya koydu bir dahaki muayeneyi. Sanırım o hafta fetal DNA testimiz de olur.

Ordan çıktık, sağlık ocağına ilaç yazdırmaya gittim. Protestan fitil yazdıracaktım. Midem bulanıyor falan deyince; aile hekimi " Sen bu bebeği istemiyor musun? Kusmaya odaklanma, bebeğe odaklan" Falan dedi, o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. Gücüme gitti resmen. Bi de ben bu adamdan raporum bitince 10 gün daha rapor istemeye gidecektim. 5 haziranda raporum bitiyor. Şimdiden stres oldum. Sanki kusmak benim hoşuma gidiyor, sanki refleks değil. Kontrolüm dışında olan birşey. Başta güzeldi günüm ama sonra baya moralim bozuldu kuzum yaa.

Ama tosbalağıma bakın kızlar kocaman olmuş 9+3 olmuşuz. Uygulamayla aynı gidiyor. 26mm. aydodo aydodo yarın da senden güzel haberi bekliyoruz 😍

Eklentiler

• IMG_20240524_171930.jpg
    IMG_20240524_171930.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 64
Gittim canım. Ben de size yazacaktım ilaçların son durumunu. Bebiş çok şükür iyi, tosbalak olmuş baya 😍 yan yatıyordu, soldaki başı, sağdaki gövdesi 😍 doktor bir hafta daha fitili sadece akşamladı kullan ve bırak dedi. 12. Haftada fetal DNA testi istediğimi söyledim. 12. Haftaya koydu bir dahaki muayeneyi. Sanırım o hafta fetal DNA testimiz de olur.

Ordan çıktık, sağlık ocağına ilaç yazdırmaya gittim. Protestan fitil yazdıracaktım. Midem bulanıyor falan deyince; aile hekimi " Sen bu bebeği istemiyor musun? Kusmaya odaklanma, bebeğe odaklan" Falan dedi, o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. Gücüme gitti resmen. Bi de ben bu adamdan raporum bitince 10 gün daha rapor istemeye gidecektim. 5 haziranda raporum bitiyor. Şimdiden stres oldum. Sanki kusmak benim hoşuma gidiyor, sanki refleks değil. Kontrolüm dışında olan birşey. Başta güzeldi günüm ama sonra baya moralim bozuldu kuzum yaa.

Ama tosbalağıma bakın kızlar kocaman olmuş 9+3 olmuşuz. Uygulamayla aynı gidiyor. 26mm. aydodo aydodo yarın da senden güzel haberi bekliyoruz 😍
Milletin ne dediğine umursama canım, bebeğine 🧿maşallah nasıl güzel yatmış.🥰🌺
Rabbim sağlıkla kucağını almayı nasip etsin.

Maşallah canım 🧿🧿🧿 doktor Çok densizce konuşmuş. Yaşamadığı şeyler için çok rahat konuşuyor insanlar. Takılma bile. Rapor vermez gibi geliyorsa aile hekimini değiştirirsin. Ilımlı ve halden anlayan birini bulursun olmadı.

Maşallah canım 🧿🧿🧿 doktor Çok densizce konuşmuş. Yaşamadığı şeyler için çok rahat konuşuyor insanlar. Takılma bile. Rapor vermez gibi geliyorsa aile hekimini değiştirirsin. Ilımlı ve halden anlayan birini bulursun olmadı.
Sağol kuzum 🤗❤ kız bu üçüncü aile hekimim. Bu iyi diye gittim sözde. Öncekiler kadındı çok komplekslilerdi, yüzüme bakmıyorladı. Bu erkek diye seçtim. Bu böyle densizce konuştu. Vermezse artık başka merkezlere bakarım heralde ya.

Oooyyyyyy yerim bu fındığı ne tatlı kuzum 🥰🩷🩷 bebek görünce çok mutlu oluyorum ya, kimin olursa olsun çok heyecanlanıyorum.
Bana hala tam gününü söyleyemedi doktor, her şey olması gerektiği gibi, 7 haftalık görünüyor dedi. Yanılma payı olabiliyor ilerleyen süreçlerde netleştiririz dedi. Ben de fetal dna testi istedim, haziran sonunda planlayalım dedi. Fiyat olarak 350 dolar dedi bana, sana fiyat verdiler mi?
Ne berbat bir doktormuş o öyle ya, terbiyesiz herife bak çok sinirleniyorum böyle şeylere. 2 tane iğne olsa nazından geçilmez bir de ahkam kesmiş densiz. Haddini bildirseydin valla, hiç bozma moralini ne zannediyor kendini.
Ay bu mm hesabı nerede yazıyor ya, bir dahakine ben de soracağım siz yazınca ben de merak ediyorum 😂🩷
Bulantıların ne durumda?

X