💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

İğneyi önlem amaçlı her şekilde yaptırıyorlar zaten böyle durumlarda. Olmaz tekrar, iyi düşünelim iyi olsun 🩷 of valla kontrole gitsek bir türlü gitmesek bir türlü 😂 ne zamana kadar alttan bakacakmış doktorun? Bana 12.haftaya kadar dedi.
Bu son demişti bugün kuzum. İnşallah daha bakmaz. Sıkışık gidiliyormuş üstten muayeneye bu arada, ilk defa duydum bugün. Hemşire söyledi

Kızlar şimdi doktordan çıktım kese büyümüş 16m bebekte 3m ama kalp atışını duyamadık. 6 haftadayım normalmi. Alttan bakmadı bu arada. Siz kaç haftalıkken duydunuz?
Canım beni uygulamaya göre 5 haftalikken çağırdı 4+3 dedi kalp atışı için 3 hafta sonra dedi bu hafta gidecektim kabul etmedi haftaya gel kesin olsun dedi şuan uygulamaya göre 7+2 yim çağırdığında 8 hafta olacam inşallah belki küçük tür o yüzden duyulmamistir alttan baksa duyardı benim doktorumda alttan bakmak istemediği için bence bu kadar uzattı herkes 3 kontrole gidiyor daha ben gidemedim

Şu 12 hafta hayırlısıyla çabucak geçse de hem rahatlasak hem alttan muayeneler bitse ya. Fetal DNA’yı da yaptırdık mı tamamdır. Rahat yok bize gerçekten.
Ben 6 tane progestan fitil kullanıyorum, belki de o yüzden zorlanıyorum. Sana da sorayım dedim.
Kırmızı olsaydı kahverengiye dönmezdi merak etme, devamı da gelirdi zaten. Hemşirenin dediği de teyit ediyor senin düşünceni demek ki zorlandın ondan oldu. İnsanın canı çok sıkılıyor seni çok iyi anlıyorum ama biliyorsun olabiliyor böyle şeyler, senin çok fazla olmuştu zaten maalesef deneyimlisin. Tekrar olacağını düşünmüyorum ama olursa görünürsün yine doktoruna, ayaklarını uzat dinlen ❤️
Fetal dna ne canım ilk defa duydum

İğneyi önlem amaçlı her şekilde yaptırıyorlar zaten böyle durumlarda. Olmaz tekrar, iyi düşünelim iyi olsun 🩷 of valla kontrole gitsek bir türlü gitmesek bir türlü 😂 ne zamana kadar alttan bakacakmış doktorun? Bana 12.haftaya kadar dedi.
Benim dr transferden sonra alttan bakmadı test tarihinden 15 gün sonraya randevu verdi gittim hepsire gobegini aç dedi vajinal deilmi dedim yok canım ne vajinali gebesin artık dedi 6+2 dedi dr kalp atısı da duydu adete gore 6+5 ultrasyona gore 6+2 hersey yolunda demekki alttan gerek yok sizin dr ler mi tuhaf benimkimi anlamadim

Benim dr transferden sonra alttan bakmadı test tarihinden 15 gün sonraya randevu verdi gittim hepsire gobegini aç dedi vajinal deilmi dedim yok canım ne vajinali gebesin artık dedi 6+2 dedi dr kalp atısı da duydu adete gore 6+5 ultrasyona gore 6+2 hersey yolunda demekki alttan gerek yok sizin dr ler mi tuhaf benimkimi anlamadim
Benimki çok garantici ondan olabilir. Her doktor farklı demek ki.

Canım beni uygulamaya göre 5 haftalikken çağırdı 4+3 dedi kalp atışı için 3 hafta sonra dedi bu hafta gidecektim kabul etmedi haftaya gel kesin olsun dedi şuan uygulamaya göre 7+2 yim çağırdığında 8 hafta olacam inşallah belki küçük tür o yüzden duyulmamistir alttan baksa duyardı benim doktorumda alttan bakmak istemediği için bence bu kadar uzattı herkes 3 kontrole gidiyor daha ben gidemedim
Ben ilk geçen hafta 5 haftalıkken gittim keseyi gördük 7mm di. Şimdi 6. Hafta gittik kese 15mm olmuş bebek 3mm dedi ama kalp atışını duyamıyoruz şimdi dedi. Alttan muayene yapmak istemiyorum senide rahatsız etmek istemiyorum dedi. Her cuma serum için gidiyorum zaten serumdan sonra muayene oluyorum. Ama ben haftaya cumaya kadar bekleyemem dedim oda salı gel tekrar deneyelim o zaman dedi. Bir öncekinde yaşadığım olumsuzluktan etkilendiğimin farkında heralde 😔 ama şuan daha iyiyim yorumlar içimi rahatlattı çoğu karından duyulmaması çok normal dedi. İnşallah salı günü duyacağım 🙏🏻🙏🏻 sen keseyi görmedin mi neden öyle. Kese büyüklüğü için gitmen gerekmiyormu?

Ben 5+6’da duydum ama 3.kez kontrole gittim hiçbirinde karından bakmadı, hep vajinal baktı. 6.haftada karından görüneceğini zannetmiyorum ben, neden vajinal bakmıyor ki?
Çoğu yorumda böyle okudum bende. Karından 7-8 hafta arası duyuluyor deniyor. Vajinal bakmak istemedi canım nedenini sormadım. Salı günü tekrar gideceğim inşallah duyucağım 🙏🏻🙏🏻

Aynen yine kanama gelirse muayene için giderim olmazsa ya muayene gününü beklemeden. Benim şuan 2 fitile düştü geceleri. Hemşireye şimdi sordum 2 fitil devam edin dedi. Arttırmadı. Bugün için sadece progestsn dex yaptırdı ekstra. İnşallah devamı gelmez. Ben de tekrar olacağını sanmıyorum. Üç haftadır olmuyordu. Alttan muayene etti oldu. Başka açıklaması yok valla.
Bende dün gittim kalp atışı için karından baktı duyamadık alttan muayene etmedi doktorum. Bir nedende söylemedi ama şimdi anladım. Kanama falan olur diye demek. Çok tedirgin olduğum için dahada tedirgin olurum diye yapmadı. Bidaha gittiğimde soracğım.

Bu son demişti bugün kuzum. İnşallah daha bakmaz. Sıkışık gidiliyormuş üstten muayeneye bu arada, ilk defa duydum bugün. Hemşire söyledi
Evet canım ben o yüzden serum gününde muayene oluyorum çok su içmeme gerek kalmıyor serum baya sıkıştırıyor. Bütün kontrollerimde böyle baya sıkışıyorum öyle alıyor.

Anneden alınan kanka bebeğin genetiğine bakılan bir test. %99.9 doğruluk payı var. Cinsiyet ve genetik hastalıkların birçoğuna bakılıyor
Canım bunu kaçıncı haftadan sonra bakıyorlar? Doktorum banada yapacak öyle konuşmuştuk çünkü donmuş embriyo genetik yapışmamıştı.

Kızlar sizin uyku düzeniniz nasıl ben çok uyuyorum özellikle gün arası ve akşamları erkenden uyuya kalıyorum bide deliksiz bir uyku. Ya bıraksalar bütün gün yataktan çıkmayacağım.

Kızlar sizin uyku düzeniniz nasıl ben çok uyuyorum özellikle gün arası ve akşamları erkenden uyuya kalıyorum bide deliksiz bir uyku. Ya bıraksalar bütün gün yataktan çıkmayacağım.
Ben bulantı ilacı içtiğim için çok uyuyorum canım. İlaç uyutuyor baya.

X