💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Günaydınn, ben grip oluyorum maalesef boğazlarım kötü burun akıntım da var. Bu süreçte grip yaşayan oldu mu? Neler yaptınız 🙄
Canım ben yaşadım, günde 4 tane parol, bepanthen pastil, bide burun spreyi kullanıyordum ama markasını hatırlamıyorum. Ha bide ıhlamur içine çubuk tarçın ve limon koyuyordum. Başka bişey sakın kullanma demişti doktorum. Sen yinede doktoruna sor ama canım. Çok geçmiş olsun.

Bulantın da tetiklendi demek ki. Ben dün leblebi yemiştim. Bugün kabız olmuşum. Leblebiden mi oldu bilmiyorum. Leblebi mide bulantıma iyi gelmişti. Bugün gene yedim
Leblebi ben de yiyorum ama bugün hamileliğimden beri en kötü günüm. Zehirlenmiş gibiyim tansiyonum çok düşük bir gram su içsem anında çıkarıyorum. Kafamı kaldıramıyorum 😞

Canım ben yaşadım, günde 4 tane parol, bepanthen pastil, bide burun spreyi kullanıyordum ama markasını hatırlamıyorum. Ha bide ıhlamur içine çubuk tarçın ve limon koyuyordum. Başka bişey sakın kullanma demişti doktorum. Sen yinede doktoruna sor ama canım. Çok geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim geçmezse yarın konuşacağım doktorumla

Şimdi gruba ben hasta oldum neler yapabilirim diye yazmaya geldim seni gördüm. Sanırım çoğu gebe 7. Haftada bunu yaşıyor 😞 şimdilik ılık suya bal limon zencegil yapıyorum. Ihlamur güvenli mi acaba?
Bende aynıyım ya. Tam hasta olmadım ama olacak gibiyim bi kırgınlık var üzerimde. Ben transfer olduğum dönemde griptim ılık su bal limon içiyordum günde 2-3 defa baya iyi gelmişti. Bir de redoxon alıyordum. Bugün kırgınlık hissedince tekrar başladım redoxona

Leblebi ben de yiyorum ama bugün hamileliğimden beri en kötü günüm. Zehirlenmiş gibiyim tansiyonum çok düşük bir gram su içsem anında çıkarıyorum. Kafamı kaldıramıyorum 😞
Ben de hep zehirlenmiş gibi hissediyorum geçecek inşallah canım. Sanki benim biraz azaldı. Bugün yemek bile yaptım. İnşallah yiyebilirim

Bize yürümek de yaramıyor ya. Yat yat yat da nereye kadar bilemedim. Yürümek sağlıklı olan aslında ama bize olmuyor.

Canım ben de ilk kez bu hafta yürüyüşlere başlamıştım. Cuma muayeneden sonra kan gelince bıraktım gene. Minik bir lekeymiş inşaşlah birşey değil canım 🙏 dinlenelim biz en iyisi
Sagol kuzum bugun yone ciktim mecbur ev bakiyoruz fazla ayakta durdum ama simdi uzaniyorum bi de oyle bir durumumuz var kotu denk geldi. Tasinmak falan cok zor geliyor bana valla.

Sagol kuzum bugun yone ciktim mecbur ev bakiyoruz fazla ayakta durdum ama simdi uzaniyorum bi de oyle bir durumumuz var kotu denk geldi. Tasinmak falan cok zor geliyor bana valla.
Allah kolaylık versin canım. Ben bebek odasını nasıl yaptıcaz acaba diye düşünürken, taşınmak başlı başına zor. Allah kokaylaştırsın canım

Kızlar biz azcık yürüyünce bile lekelenme yaşıyoruz millet neler yapıyor 😂😂

Sorma yaaa, ben tuvalete giderken düşünüyorum. Hala kahverengi akıntım devam ediyor.. bi tane influencer var, kızı yeni fark ettim. 11 haftalık hamile mide bulantısından şikayetçi ama giyinip süslenip sürekli dışarı çıkıyor, turşu falan yiyor, oldukça normal mutlu, mide bulantısına odaklanmıyorum diyo. Benim odaklanmama gerek yok zaten yediklerim anında çıkıyor.

Sorma yaaa, ben tuvalete giderken düşünüyorum. Hala kahverengi akıntım devam ediyor.. bi tane influencer var, kızı yeni fark ettim. 11 haftalık hamile mide bulantısından şikayetçi ama giyinip süslenip sürekli dışarı çıkıyor, turşu falan yiyor, oldukça normal mutlu, mide bulantısına odaklanmıyorum diyo. Benim odaklanmama gerek yok zaten yediklerim anında çıkıyor.
Bizim bebeler nazlı 😅

Kızlar ya benim çarşamba günü kanamam olmuştu proluton iğne vurulmuştum. Bugün tekrar kan geldi. Çok yoğun değil ama kırmızı 😔 doktora da ulaşamadım. Proluton gidip vurulsam mı diyorum. Nasıl olur sizce

Kızlar ya benim çarşamba günü kanamam olmuştu proluton iğne vurulmuştum. Bugün tekrar kan geldi. Çok yoğun değil ama kırmızı 😔 doktora da ulaşamadım. Proluton gidip vurulsam mı diyorum. Nasıl olur sizce
Ne kadar oldu çok mu doktora sorsan daha iyiydi tabi vurdur dıyebılır

Canım az gelince bana Protestan dex vur demişti hemşire. Geliyor mu hala kan? Hemşireye de mi ulaşamıyorsun? Kırmızı mı gelen? Benim ilki yoğun gelmişti kırmızıydı o zaman Pruluton vurulmuştum. İkinci az olunca Protestan dex demişlerdi

Benim de kırmızı renk kanamam geldiğinde progestan dex iğnenin saatini bekleme hemen vur demişti.2 progestan Fitilini de hemen kullan dedi. Ve anında kırmızı kanamam açık kahve lekeye döndü. Sonra da acile gittim rahimde kanama alanı yok korkma dediler rahatladım.

Canım az gelince bana Protestan dex vur demişti hemşire. Geliyor mu hala kan? Hemşireye de mi ulaşamıyorsun? Kırmızı mı gelen? Benim ilki yoğun gelmişti kırmızıydı o zaman Pruluton vurulmuştum. İkinci az olunca Protestan dex demişlerdi
Ya ben acile gittim vuruldum iğneyi. Tam iğneyi vurdular hemşire dönüş yaptı. Evet kırmızıydı ama çok yoğun değildi. Bi zararı olmaz dediler

X