💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Bende aynıyım canım. Ben uçağa falan binmemiştim ama gezmiştik. Tüp bebeğe tekrar başladıktan sonra işten de ayrıldım zaten şimdi evde full yatıyorum. Bende senin gibi düşünüyorum hayatta risk alamam.
Sen de perinatolojiye gidiyorsun değil mi ?
Çok iyi yapmışsın iş hayatı yorucu bebek doğsun insallah tekrar ileride başlarsın yok canm gıtmıyorum tüp bebek doktoruma gidiyorum

Ay inanmıyorum ne biçim şanssızlık olmuş ya. Bana da hep vajinal bakıyor, o gün kılcal hafif pembe noktalar geldi benden de, tırnaklarım çok uzamıştı muhtemelen tahriş ettim ama diyorum ya hep bir tedirginlik var diye. Yemek yiyebiliyorum çok az ekmek ve makarna, acaba bir şey mi oldu niye yiyebiliyorum diye kafayı kırdım şimdi de 😂
Peki vajinal muayene sebep olabiliyor muymuş böyle bir şeye gerçekten? Çok mu oldu, kıpkırmızı mıydı?
Canım seninle aynı gün transfer olduk. Bikaç gündür bulantım geçti bir anda ve yemek yemeye başladım bi anda endişelendim ama bugün kontrolden geliyorum her şey yolunda😇 doktor vucut adapte olmaya çalışıyor çok normal bu yaşadığın dedi.

Canım seninle aynı gün transfer olduk. Bikaç gündür bulantım geçti bir anda ve yemek yemeye başladım bi anda endişelendim ama bugün kontrolden geliyorum her şey yolunda😇 doktor vucut adapte olmaya çalışıyor çok normal bu yaşadığın dedi.
Çokk sevindim yaşasın 🩷🩷🩷 evet ben de doktorun videosunu izlemiştim, vücut adapte olmaya çalışıyormuş gerçekten. Çok teşekkür ederim cevabın için

Çokk sevindim yaşasın 🩷🩷🩷 evet ben de doktorun videosunu izlemiştim, vücut adapte olmaya çalışıyormuş gerçekten. Çok teşekkür ederim cevabın için
Rica ederim. Seni çok iyi anlıyorum. Ben bugün çok evhamlı gittim uykum azaldı mide bulantım geçti sarımtrak ilaç vs hepsini yaşadım öldüm şu birkaç gündür. Bugün tansiyonumu ölçtüler 14 çıktı evhamdan sen düşün😀 neyse her şeyin normal oldgnu görünce rahatladım.

Rica ederim. Seni çok iyi anlıyorum. Ben bugün çok evhamlı gittim uykum azaldı mide bulantım geçti sarımtrak ilaç vs hepsini yaşadım öldüm şu birkaç gündür. Bugün tansiyonumu ölçtüler 14 çıktı evhamdan sen düşün😀 neyse her şeyin normal oldgnu görünce rahatladım.
Sorma gerçekten dünden beri öldüm öldüm dirildim boş yere 😂 çok geçmiş olsun

Selam, ben de 7+4’üm, her gün duş alırım normalde iki gündür duşkabinle bakışıyorum 😂 devamlı uykum var. Haftalardır doktor kontrolleri dışında dışarı çıkmıyorum, bir kere çıkayım dedim yarı yolda yorgunluktan bayılacaktım 😂 Mide bulantılarım değişiyor, bazen çok bazen az oluyor ama sadece ekmek/makarna yiyebiliyorum. İlaçlardan olduğunu sanmıyorum.
Ben dus alirken cok korkuyorum hizlica alip cikiyorum bisey olacak gibi geliyo

7+3 canım. Sen 7+4 demişsin ama benim 5.gün embriyosu 20 nisan transferim.
Ya şöyle, benim geçenlerde lekelenmem olmuştu hemen kontrole gitmiştik tam o gün kalp atışı başlamıştı tesadüfen, doktor net olarak 5+6 dedi, ben de ona göre hesap ettim. Her gittiğimde soruyorum ama net söyleyemem oynamalar olabiliyor biraz daha büyümesi lazım ama 7 haftalık gibi görünüyor dedi. Demek ki senin de öyle, +1 +2 fark etmez iyi olsun kuzular 🤭❤️ kese boyutunu falan da hiç bilmiyorum valla her şey iyi diyor sormuyorum

Ya şöyle, benim geçenlerde lekelenmem olmuştu hemen kontrole gitmiştik tam o gün kalp atışı başlamıştı tesadüfen, doktor net olarak 5+6 dedi, ben de ona göre hesap ettim. Her gittiğimde soruyorum ama net söyleyemem oynamalar olabiliyor biraz daha büyümesi lazım ama 7 haftalık gibi görünüyor dedi. Demek ki senin de öyle, +1 +2 fark etmez iyi olsun kuzular 🤭❤️ kese boyutunu falan da hiç bilmiyorum valla her şey iyi diyor sormuyorum
Sor canım yaa çekinme hiç ben bıktırıyorum sorularımla evhamlarımla doktorumu😀

Sor canım yaa çekinme hiç ben bıktırıyorum sorularımla evhamlarımla doktorumu😀
Ahahaha ya benim doktorum çok sakin ve rahat, aşırı rahatlatıyor beni. Bir de sıkıntı olursa hiç risk almayacağını bildiğim için kendisini görmem yetiyor, galiba üç günde bir gitmem lazım 😂😂 bir de sorarsam verdiği cevaplar beni daha çok kaygılandırır diye korkuyorum susuyorum o yüzden 😂

Transferden önce yapılan testle Fetal DNA testi aynı olamaz ki. Tamamen sağlıklı da gelse embriyonun tutunmama ihtimali var zaten. Bu test gebelere yapılıyor sadece, anneden alınan bir tüp kanla genetiğine bakılıyor.
Aynen aynı değlller Ngs daha kapsamlı demeye çalıştığım şu fetal gebelikte yapıldığı için tesbit için 10 hafta gerekiyor benim dediğim tranferden önce bakıldığı için tesbit daha erken yapılmış oluyor herkesin evladı sağlıkla sıhhatle gelsin ben gebelikte yapılan tüm testleri biliyorum bizde tek gen olduğu için her seçenek tüp bebekten önce sunulmuştu

Ahahaha ya benim doktorum çok sakin ve rahat, aşırı rahatlatıyor beni. Bir de sıkıntı olursa hiç risk almayacağını bildiğim için kendisini görmem yetiyor, galiba üç günde bir gitmem lazım 😂😂 bir de sorarsam verdiği cevaplar beni daha çok kaygılandırır diye korkuyorum susuyorum o yüzden 😂
😀😀evet bizim her gün gitmemiz lazım kafa rahatlığı için.

X