💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Çok sevındım canım hadi hayırlı olsun🌸🌺

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Coook sevindimmmm hayirli olsunn😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Hiii diye bir çığlık attım okuyunca 🌈 Çok sevindim canım benim, katlanarak artsın değerin 🌈🧿🌈🧿

Canım çooook sevindim 😊😊😊 hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ♥️🌸
Çok sağol kuzum, şimdi sıra sende 😍😍 sen de geleceksin. Birlikte yaşayacağız hamileliği 🙏
Ayyy çooook sevindim, kendime olmuş kadar sevindim inanın. Güzel artışlar olsun, sağlıklı büyüsün bebişiniz😍😍😍
Allah razı olsun canımmm ❤❤❤❤❤
Ben biliyordum dolum ay o kadar mutlu oldum ki hüngür hüngür ağlıyorum sonunda nasip etti allahım 🥹🥹🥹kuzum benim çok şükür yarabbim
Ay arkadaşımmm bugünü de gördük. Hiç olmayacak sanıyordum. Rabbim yüzümü güldürdü. İnşalah sağlıkla devam eder 🙏🧿 iyiki varsın
Çok sevindim canım ne yalan söyleyeyim en çok seni merak ediyordum. Allah'ım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah
Yaaa kuzum 😍😍 seni de göreceğiz. Hep sen hamile çıkacaksın sonra ben de pozitif göreceğim diyordum ama nasip böyle oldu 😍 ben inanıyorum seninde zamanın yakın. En kısa zamanda sana nasip olacak. Dualarımdasın 🙏
Ahahahahha hoşgeldin aramıza biliyordum biliyordum 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 oleyyyy beeee sıra diğer arkadaşlarda 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Yaaa aaa aaaa 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃 zıp zıp zıplayasım var 😍😍 hala inanamıyorum arkadaşım 🙏🙏 çok şükür Rabbim nasip etti. Çok sağol kuzum yanımda olduğun için ❤ güç verdin. Senden el aldım resmen 😍
Çok sevindim, herşey gönlünce olsun, sağlıkla kucağına aldığın günlere kavuştursun inşallah
Amin amin aminnn arkadaşımmm ❤🙏 tüm dinleyenleri Allahım kavuştursun inşallah
Çok sevindim hayırlı uğurlu olsun 😊 sağlıkla kucağına al darısı bizlere inşallah 😍
Bence sen de hamilesin kuzum 🙏❤ canı gönülden istiyorum, gönlümden böyle geçiyor. Rabbim emeklerinin karşılığını versin inş'ALLAH
Canimmmmm🥰 senden haber bekliyordum çok çok çok sevindim. İnşallah sağlıkla ilerler Rabbim kucagina almayı da nasip etsin bebislerini 😍 oh be sabrın sonu selamet keyfini çıkar bu anın☺️ keseyi de kalp atışını da görelim insallahhhhh🤲🏻🌸🥰😍❤️ cooooook mutlu oldum yaaaaaa🥹🥹🥹
Bitanem benim, güzel arkadaşımmm inanamıyorum 😍🌈 Allahım inşallah kalp atışını duymayı da nasip eder. En kısa zamanda sen de hamile kalacaksın bak gör, birlikte hamile olacağız 🙏 aminnn
Muhtemelen Mayıs ayına sarkacak transferim diye yazmak istedim ama bu liste pek uğurlu geldi, o yüzden beni de listeye ekler misin? Burada olmak uğur getirecek diye düşüyorum, önceki arkadaşın açtığı nisan topiğinde vardım. 5. gün tek embriyo yaş 40, muhtemel transfer tarihim Mayısın başı gibi
Tabiki eklerim kuzum. İnşallah sana da şans getiririz. Rabbim nasip eder. İlk deneme mi?
Yaa o kadar mutlu oldum kii💞💞💞 Senin gibi pozitif bir insana da bu pozitif o kadar yakıştı ki🥰
Önümüzde daha çok güzel günler var, bu onların en başı🥳🥳
Ay valla çok mutluyum yaa maşallah sana maşallah💙💙
Yaaaa 😍😍😍 canım benim canım canım 😍😍😍 aynı topikte birlikte hamile kaldık 😍🙏 rüya gibi, çok şükür Yarabbimmm
Hayırlı olsun canım benimmm🥰
Çok teşekkür ederim kuzum 😍🧿 senin de güzel değerlerini göreceğiz birlikte 🙏
Çok sevındım canım hadi hayırlı olsun🌸🌺
Çok sağol kuzum 💃💃💃💃💃💃

Henüz 26 yaşında tüp bebek serüveninin içinde kendimi bulan bir kadınım. yumurtalık kanseri geçmişi ile 2 defa bekarken yumurtalarımı dondurmuştum. Evlendim şimdi transfer sürecindeyim burayı okudukça umudum yeşeriyor :)
Hosgeldın canım aramıza umarım guzel haberlerını alırız 🌸 zor bir süreç olmuştur senin için sonu hayırlı olsun🧿

Henüz 26 yaşında tüp bebek serüveninin içinde kendimi bulan bir kadınım. yumurtalık kanseri geçmişi ile 2 defa bekarken yumurtalarımı dondurmuştum. Evlendim şimdi transfer sürecindeyim burayı okudukça umudum yeşeriyor :)
Çok geçmiş olsun 🌸 Umutlu olun tabii ki, inşallah süreciniz de çok güzel geçsin🥰
Burda bizimle de paylaşın hep destek tam destek💙

Hoşgeldin kızum. Umarım sana umut olmaya devam ederiz ve birlikte pozitif haberini alabiliriz ❤
Coook sevindimmmm hayirli olsunn😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏
Çok sağol kuşumm ❤❤❤❤
Hiii diye bir çığlık attım okuyunca 🌈 Çok sevindim canım benim, katlanarak artsın değerin 🌈🧿🌈🧿
Yaaaaaaa inanamadım arkadaşım, inan ben de hemşireyle konuşurken öyle çığlıklar attım, hemşireyi duyamadım 😅😅 inşalah peşimden geleceksin ve anneler grubuna geçeceğiz kuzum ❤

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Ayyyy tebriklerrrr🥰🥰 çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun adminemiz❤️🧿

Ayyyy tebriklerrrr🥰🥰 çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun adminemiz❤️🧿
Canım benim peşinizden geldim hemen ❤💃 topiğimiz uğurlu geldi 🌈😍 çok güzel bir enerji var. Siz yolumuzu aydınlattınız bizler de peşinizden geliyoruz. Hamile emojileriyle dolup taşacak inşallah tablomuz 😍

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Edaaa senin için tatlı alcam kızlara. O kadar mutlu oldum ki. Allah yavruna kavuştursun.

Hepinize çok teşekkür ederiiim :) 2021 Yılında kanser teşhisinden sonra yarım yumurtalığım kalarak yola devam ettim. 4 adet yumurta dondurmuştum. Kemoterapi aldıım. 2023 yılında hastalığım tekrarladı tekrar ameliyat oldum 5 adet yumurta dondurmuştum. Toplam 9 dondurulmuş yumurta ile embriyo oluşturuldu sadece 3 tane 3.gün embriyom var şuan. Tahmini 1-2 mayıs gibi transferim yapılacak :) Maslak Acıbadem Bülent Tıraşın hastasıyım. Sürece pek hakim değilim umarım ilk denemem de pozitifi alırım. Şuan Estrofem, D vitamini, B12 vitamini ve folik asit kullanıyorum.

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Canım benim o kadar çok sevindim ki katlanarak devam etsin inşallahh sağlıkla kucağına alırsın inşallah💕 Hamişin duası kabul olur derler dualarını bekliyoruz🥹

Edaaa senin için tatlı alcam kızlara. O kadar mutlu oldum ki. Allah yavruna kavuştursun.
Canım benim için ettiğin dualar kabul oldu, Allah bin kere razı olsun 🙏❤ inşallah benim de senin için ettiğim dualar kabul olur 🙏🌈 mucizeler gerçekmiş 😍 Allahım nasip etti. Senin de olacak. Birlikte hamile olacağız 🙏🙏🙏🙏 aminn

Evet ilk denemem ve tek biricik embriyom, başka da yok
Hemen ekliyorum kuzum. Benim de bir veya iki embriyom oluşuyordu kuzum. Düşük amh'lıyım. İnşalah senin de pozitifini göreceğiz ❤❤

Ben de geçmişte kolon kanseri atlatmış biri olarak buradayım.. İnşallah sağlıkla pozitif haberini alırsın 🙏🏼 Sürecin çok güzel geçsin💕

Canım benim o kadar çok sevindim ki katlanarak devam etsin inşallahh sağlıkla kucağına alırsın inşallah💕 Hamişin duası kabul olur derler dualarını bekliyoruz🥹
Ay etmez miyim tabi tabikiiii canım benim. Dün zaten sen ve Mila86 Mila86 ya çok dua ettim. Bugün de edeceğim. Birbirimize yoldaş olacağız 🙏😍🌈 senin değerin artacak, Mila86 Mila86 da hiç Beklemeden en kıaa sürede kavuşacak bebeğine inşalah... çok sağol canımm benim ❤🙏

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Tebrik ederim sağlıkla gelsin bebişiniz❤️❤️🧿🧿🧿

X