💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Geçen ay Mart transfer grubundaydım olumsuz oldu. İnşallah bu ay ki transferim de cuma günü netleşecek. Ay bitmeden bende dahil olmak isterim aranıza. Pozitif bir grup ve pozitif hisler uyandırıyor insanda. Maşallah her gün güzel haberler alıyoruz.
Bende Mart ayında olur transferim diye düşünürken adetim gecikince nisan ayına kaldım 😊 hiç strese sokmayın kendinizi herşeyin vakti zamanı var hayırlısı ne zamansa o zaman olsun 😍

Sağlık olur bırakıne olur ınsallah 🌸benımde 3.gün embriyosu tekti grade 1
Benim 2 tane 3. gün embriyom vardı. Biri 8 hücreli diğeri 9 hücreli grade 2 ama embriyolog kaliteleri gayet iyi demişti. Rahim de iyiydi. 12mm ama işte olmayınca olmuyor. 3 yıldır deniyorum. 2 farklı merkezde denedim. Sadece 2 embriyo oluşturabildim. Şimdi her şeye sil baştan başlamak hem maddi hem manevi zor geliyor.

Ya hatırlamaz mıyım canım 🙏❤ çok şükür bu duyguyu tattım. Allah sağlıkla devamm ettirsin inşallah. Tüm isteyenleri bebeklerine kavuştursun. Sen ne durumdasın şimdi?
benim biliyorsun 2. negatifti seninle birlikte transfer olduğumuz o da tutmayınca içime kapandım çok dile kolay 6 kez opu oldum.. burayı da takip edememiştim, embriyoda donmuş spermde kalmayınca en başa dönmek gerekti kullandığım ilaçlardan olsa gerek reglim baya bozuldu kist oluştu geçti derken başlayamadım tedaviye nisan sonu mayıs başı regl olunca yeni bir doktor ile başlayacağım inşallah buraya bende hamileyim bu defa oldu yazabilirim 🤗 seni çok çok tebrik ederim sağlıkla güzellikle büyüt bebeğini kendim gibi heycanlandım sonucu görünce💙

Benim 2 tane 3. gün embriyom vardı. Biri 8 hücreli diğeri 9 hücreli grade 2 ama embriyolog kaliteleri gayet iyi demişti. Rahim de iyiydi. 12mm ama işte olmayınca olmuyor. 3 yıldır deniyorum. 2 farklı merkezde denedim. Sadece 2 embriyo oluşturabildim. Şimdi her şeye sil baştan başlamak hem maddi hem manevi zor geliyor.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bence en zoru embriyo oluşturmak. Embriyom olsa, iki ayda bir transferini olurdum ne güzel. Ama koyacak embriyo olmayınca, herşeye en baştan başlayınca, süreç hem fiziksel hem psikolojik olarak çok yıpratıcı oluyor ama elbet bir sebebi var kuzum. Allahın senin için planladığı birşey var elbet. En doğru zamanda Sağlıkla gelsin bebişin, ❤

Bende Mart ayında olur transferim diye düşünürken adetim gecikince nisan ayına kaldım 😊 hiç strese sokmayın kendinizi herşeyin vakti zamanı var hayırlısı ne zamansa o zaman olsun 😍
Benim hiç gecikmedi hemen gününde oldu. Akabinde de kontrol için gittim. Rahim hazırlığına başladık bakalım inşallah bu kez olur ara vermek istemiştim aslında doktor gerek yok hemen başlayabiliriz dedi. Hakkımızda hayırlısı :)

benim biliyorsun 2. negatifti seninle birlikte transfer olduğumuz o da tutmayınca içime kapandım çok dile kolay 6 kez opu oldum.. burayı da takip edememiştim, embriyoda donmuş spermde kalmayınca en başa dönmek gerekti kullandığım ilaçlardan olsa gerek reglim baya bozuldu kist oluştu geçti derken başlayamadım tedaviye nisan sonu mayıs başı regl olunca yeni bir doktor ile başlayacağım inşallah buraya bende hamileyim bu defa oldu yazabilirim 🤗 seni çok çok tebrik ederim sağlıkla güzellikle büyüt bebeğini kendim gibi heycanlandım sonucu görünce💙
Canım zor süreç, çok zor ama sabrın sonu selamet olacak inşallah ❤🙏 sen de yazacakdın tabi ya "hamileyimmm" diye. Benim bugün mucizem gerçek oldu. Demek ki mucizeler gerçek. Senin de mucizen gerçek olacak 🙏

Sizin amh kac evet gerıde kalmış çok sayıda embriyo olsa bizim ıcın çok ıyı en azından üzülmeyiz amh benım de düşük az yumurta toplanıyor malesef şanssız gruptayız ama bir yerden yakalıycaz bızde 😄

Canım zor süreç, çok zor ama sabrın sonu selamet olacak inşallah ❤🙏 sen de yazacakdın tabi ya "hamileyimmm" diye. Benim bugün mucizem gerçek oldu. Demek ki mucizeler gerçek. Senin de mucizen gerçek olacak 🙏
inşallah canım biraz umudum kırıldı ne yalan söyliyim en son gittiğimiz doktor da (eşim engelli olduğu için ) spermi tese ile almak kalitesini bozuyor evet senin yumurtan az ama sperm de çok önemli kaliteli embriyo için dedi o yüzden tamamen teslim oldum ne yazıldıysa onu yaşayacağım inşallah dediğin gibi sabrın emeğin sonu karşılık bulur selamete ulaşırız.

Sizin amh kac evet gerıde kalmış çok sayıda embriyo olsa bizim ıcın çok ıyı en azından üzülmeyiz amh benım de düşük az yumurta toplanıyor malesef şanssız gruptayız ama bir yerden yakalıycaz bızde 😄
En son 1 sene önce amh 0,13 falandı. Şimdi daha da düşmüştür. Evet yakalayacağız inşallah :)

canım inan artık ölçtürmeyi bıraktım en son 0.1-0.2 lerde geziniyordu 1 sene önce.
doktor sadece tek tarafta 1-2 yumurta görüyordu ordan hesap et işte ben de sperm faktörü de var o yüzden sadece bende bitmiyor canım ama tabiki nasip Allah verirse olacak inşallah..

Kızk

ilk tüp bebek tutma olasılığı düşük diye biliyorum nasip işi tabiki ikincide daha rahat ol ❤️
Benim ki donasyon oldu canım 3 .deneme yaptım bu 4 .denemem olucak ilk denemem tuttu fakat boş gelebelik oldu 2 gebelik tutmadı 3.İkiz oldu 5 ayımda erken doğumla Kaybettim inşallah bu sefer nasip olur tek transfer olucak rabbim nasip eder inşallah kucagimiza almayı ♥️

Geçen ay Mart transfer grubundaydım olumsuz oldu. İnşallah bu ay ki transferim de cuma günü netleşecek. Ay bitmeden bende dahil olmak isterim aranıza. Pozitif bir grup ve pozitif hisler uyandırıyor insanda. Maşallah her gün güzel haberler alıyoruz.
Ay canım benim İnslalah pozitife gireriz bende şimdi tadeviye başladım bu ay Mayıs ayında transfer olucam büyük ihtimal bayrama hamile oluruz umarım

Benim ki donasyon oldu canım 3 .deneme yaptım bu 4 .denemem olucak ilk denemem tuttu fakat boş gelebelik oldu 2 gebelik tutmadı 3.İkiz oldu 5 ayımda erken doğumla Kaybettim inşallah bu sefer nasip olur tek transfer olucak rabbim nasip eder inşallah kucagimiza almayı ♥️
Kaç haftalıktı kaybettınız bende seseryanla erken doğum yaptım rahım ağzım kısaldığı şimdi bizde doktorumla tek denıycez derdık bakalım

inşallah canım biraz umudum kırıldı ne yalan söyliyim en son gittiğimiz doktor da (eşim engelli olduğu için ) spermi tese ile almak kalitesini bozuyor evet senin yumurtan az ama sperm de çok önemli kaliteli embriyo için dedi o yüzden tamamen teslim oldum ne yazıldıysa onu yaşayacağım inşallah dediğin gibi sabrın emeğin sonu karşılık bulur selamete ulaşırız.
Aynı sorunu yaşıyoruz doktorunuz kim

İnşallah:KK66: Ramazan bayramı için bu hayali kurmuştum hep olmadı. Umarım bu kez çifte bayramı yaşarız.
Aynısını bende kurdum bayramdan sonra dedim şimdi de inşallah çifte bayram olur bizim için çok heyecanlıyım ilk günkü gibi benimki taze dondurulmuş embriyo 5.gun emriyosu tek olucak bakalım inşallah tutar bu zafer kavusuruz

Hepiniz hoşgeldiniz canım arkadaşlarım 🧿🤰🏽 tablomuz hamişle dolup taşacak inanıyorum. İkiz olanlara iki tane hamiş emojisi koyacağım. Mutlaka ikiz olanlar bana bildirsin. Adımı etiketlemeyi unutmayın. Hepinizi öpüyorummm.
Selam ben de 15.04. da ilk defa transferimi oldum 1 adet Pgt li :) yaşım 28

X