💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

A arkaoda yarın en mutlu günümüz olacak inanıyorum ❤ bizi habersiz bırakma kuzum

M MaviNefess hilda01 canlarım test gününüz ne zaman?

Safransari meleğim yarın bebeğini al ve gel seni dört gözle bekliyor olacağım ❤❤

Canım sonucumuz ne

Kız tabloda yaşın eksik bana bi onu deyiversen ben de salı göreceğim inşallah keseyi
36 yım canımcım Ay çok heyecanlı ama zaman geçmiyor sanki.Kan testi verirken ne güzeldi ya artış görüp rahatlıyoduk böyle hiç bişey yapmadan beklemek ne stresliymiş

Önümüzdeki günler sonuç bekleyen herkesin pozitifi gördüğü, pozitiflerin keseleri ve hatta içinde bebeklerini gördüğü ve hatta hatta kalp atışlarını duyduğu günler olsun inşallah

Amin amin amin Allah isteyen emek veren herkese nasip etsin inşallah

Kız beklemek çok zor. Salı günü kalp atışını bile duyarım gibi geliyor. 5+6 olacak sanırım benimki. Uygulama öyle diyor en azından. Ben gene iki günde bir idrar testi yapıyorum hevesimi almak için kopkoyu çizgi çok hoşuma gidiyor. Yıllardır hasrettim

Benim kan salı günü canım, sen keseyi göreceksin ben de pozitif haberini alacağım inşallah. Zor sabrediyorum test alıp denememek için Bugün iyice streslenmeye başladım artık…

edoşum bende uygulamaya göre 5+4 diye gittim doktor ultrasona göre 4+5 dedi. Çok minnaklar la

Benim kan salı günü canım, sen keseyi göreceksin ben de pozitif haberini alacağım inşallah. Zor sabrediyorum test alıp denememek için Bugün iyice streslenmeye başladım artık…
Gün yaklaştıkça ben panik atak gibi olmaya başlamıştım. Gerçekten çok zor kuzum. Allah inşallah sonunu güzel eylesin. İkimiz de o gün güzel haberlerimizi alalım
edoşum bende uygulamaya göre 5+4 diye gittim doktor ultrasona göre 4+5 dedi. Çok minnaklar la
Yaaa uygulama yanıltıyor muhtemelen. Çünkü tutunma zamanları farklı oluyor belli ki oy yerim ben o 4+5'i . Heralde ondan 10 gün sonraya randevu veriyorlar. İyice belli olsun diye.
Beni doktor taaa 11 mayısta çağırdı 7. Haftada yani. Her aşamada beklemek çok zor ya
Seninki kalp atışına çağırmış bence. Vitamin verdi mi kuzum? Ben regenesis sipariş ettim.

Hiç bir şey vermedi canım, folik asit sadece. doktor mu önerdi kuzum ?

Vallahi bende ölmeden haber gelir diye düşünüyorum çok sinir bozucu yani bu kadar zor olmamalı sadece bir şeye bakılacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…