💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Evet bende okudum belirtisiz hamile kalanlar var rabbim nasip etsin inşallah. Oğlumda da çok zor geçti ilk üç ay hep yatmak zorunda kaldım aşırı kanamam vardı rabbim korudu şükürler olsun rahim çiziginden sonra hamile kalma şansın daha mı yüksek oluyor? Ben hiç duymadım Almanya’da yaşıyorum rabbim sana da tez zamanda nasip etsin inşallah kuzum

Aminnnn inşallah isteyen herkese hayırlısını nasip etsin Rahime çizik atıp rahmin yenilenmesini sağlıyorlarmış sonrasında embriyo yapıştırıcı ile transfer yapacakmış doktorum tutunma ihtimali artıyormuş dedi inşallah da öyle olur. Nasibimizde varsa kolaylıkla olsun hepimiz için

Amin inşallah canım yaşımız da yakınmış. Listeye bakıyorum da hepimiz de 30 yaş civarindayiz

Testin negatifmiydi sonramı pozitif oldu ve sarı akıntınız varmıydı. 3 gün oldu negatif testim ama 1 haftadır sarı akıntı var korkmaya başladım adet olunca gidicektim şimdi mi gitmeliyim doktora
Negatifti kan testi. İlacı kesip adeti bekledim adet sancılarım vardı. Ama adet olmuyordum. Adet olunca tekrar sürece başlamak istiyordum. Doktora gittim. Alttan bakmak istedi ve şok oldu. Kese vardı. Kan verdirdi ve sonuç 1700 küsurdü. O tüp bebek değildir . Eşinle birlikte olmuşsunuz ve tutmuş dedi. Ama 5 haftalık boyutunda bir keseydi. Bilemiyorum hala. Nasıl oldu.

Beni de ekler misiniz 37 yaş 20 Nisan 1 transfer 6.günüm

Eksik yazmışım 6.gün embriyosu tek transfer deneme 2

Oy maşallahh

Kizlar 13.6 shimdi 45 chikti nasil sizce ??? Umut varmi ?? Yada bashina gelen ?
Canım iki katından fazla artış var bence ümit var
edahandro canım sen kese gördün mü
Yok kuzum haftaya salı göreceğiz.
Benim başıma geldi 19,28,47, 109 diye devam etti dün 1544 geldi kese gördğm ama kese çok küçük beta da hala az artıyor biraz riskli
Canım inşallah saplıkls büyüyecek kalp atışını duyacağız. Bana 323 çıktıktan sonra 10 gün sonra gel dediler.
Merhabalar bende 16.4.2024 transfer oldum 5. Gün tek emriyo...bugün kan testi verdim sonucun daha çıkmadı çok korkuyorum çok endişe ediyorum...
Aramıza hoş geldin canım ekliyorum yaş ve kaçıncı deneme, onları da ekleyeyim
transfer gunu 15 nisan bugun kana bakıldı 9,7 . dr 2 gun once yapmıssın dedı .ama bu sevıyeden artarmı kı ya da saglıklı gıder mı .direk negatif olmasından daha zor oldu sankı .
İnşaallah mucizen seninledir kuzum bence hala umut var
Beni de ekler misiniz 37 yaş 20 Nisan 1 transfer 6.günüm
Aramıza hoşgeldin canım hemen ekliyorum
Eksik yazmışım 6.gün embriyosu tek transfer deneme 2
❤ birlikte alacağız pozitif haberini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…