💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Herkeslere günaydın, sonuç bekleyen herkesin kalbine ferahlık, umut versin rabbim Olumsuz bir durumda ise dayanma ve tekrar deneme gücü versin inşallah
Amin amin kuzum
Artık belirti arama bak ben varım örnek önünde ve ben de senin gibi belirtim yok diye kaygılanıyordum ama gördüm ki burda hamile kalan çoğu arkadaşın da belirtisi yokmuş. Belirtiler ilaçların etkisi diyorlar. İnşallah bu sefer oldu kuzum. Yarısı gitti yarısı kaldı. Salı gün sen de hamileyimmmm diyeceksin inşallah

Canımm inşallah bir şey olmayacak bebeğine bizide haberdar et merak ederiz. Güzel haberlerini bekliyoruz

Canım benim öyle çok istiyorum ki bugun işe gittim geldim , oğlumun doğum günüydü bugün 25nisan 2021 Hüzün doluydum yaşasa 3 yaşında bıcır olurdu dillenir bal bal konuşurdu , Rabbim yaşatmasın birdaha düşmanıma bile yaşatmasın çok zor dayanması.. kurban olduğum allahım insallah 30 nisan da da yüzümü güldürür Şuan için hiç bir belirtim yok kuzum aynı devam sadece sivilce var herkes yüzüne ne oldu diyor o kadar çok çıktı bende şaşkınım ilaçlar işte:) Bugun progestan iğnemi 10 haftalık hamile bir Hemsire arkadaşım yaptı yaparken çok dua etti bakalım hayırlı haberlere insallah

Merhaba beni de ekler misinizz ilk denemem olcak 24 yaşındayım ve 27.04.2024 te yapılacak embriyo sayısını bilmiyorum ama bana sorarsa doktor 2 adet isticemm

Ah benim canımm ❤ bu ay da mucizene kavuşacaksın inşallah. Acın hafifleyecek. Umudun yeşerecek benim de yüzümde kırmızı lekeler çıkmıştı ama o sırada yüz kremimi değiştirmiştim ondan diye düşündüm. Hiç hamileliğe yormadım ama belki de hamilelik belirtisiymiştir. Sivilce de belki öyledir ❤

Aay aayy ayy ayyyy kaç çıktı değerin canım? Hayırlı olsun sağlıkla artsın
400 civarı bir şeydi sanırım ay ben de geliyorum halaya ver elini aminnn Allah razı olsun, hepimizinkini Allah esirgesin korusun, arkadaşlarımızın hepsi güzel haberlerini alsınlar

Merhaba beni de ekler misinizz ilk denemem olcak 24 yaşındayım ve 27.04.2024 te yapılacak embriyo sayısını bilmiyorum ama bana sorarsa doktor 2 adet isticemm

3.gün embriyosu
Ekledim kuzum ❤ aramıza hoşgeldin bebiş haberlerini birlikte alalım inşalah

dün bayağı silik, acaba negatif mi oluyor diye çöpe attığım testi sabah çöpten alıp tekrar baktım :S
doktorlar boşuna evde kendiniz test yapmayın demiyorlar.
Ayy yüreğimize indirecektin pozitif oooo. Kan testini ver de görelim artık gün ne zaman kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…