💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yok kuzum salı günü göreceğiz. Değerim 323 çıktıktan 10 gün sonraya denk geliyor. Bence senin de erken daha.

Benim 19 unda 384 çıktı inşallah benimde erkendir
Kızlar ikinizinde keseler şimdiden gözüküyordur doktor sadece ileri tarihe randevu vermiştir eda seninle aramızda 1-2 gün vardı sanki transfer günü. Ben 22 nisanda gördüm 24 nisanda kendi doktorumda gördüm

Kızlar ikinizinde keseler şimdiden gözüküyordur doktor sadece ileri tarihe randevu vermiştir eda seninle aramızda 1-2 gün vardı sanki transfer günü. Ben 22 nisanda gördüm 24 nisanda kendi doktorumda gördüm
Bende 22 nisanda gördüm ama başta kistten iüphelendiler sonra 24 ünde kese dediler ve 3mm sizce iyi mi boyutu

Aynen garanti olsun diye bekletiyor olabilirler. Benimki 3. Gün embriyosu. Ordan da biraz geriden geliyorum canım sana göre.

Hayır yauygulama son adet tarihine göre hesaplıyor misal martın 20 son adet tarihin ama 7 Nisan transfer oldun. Uygulama 20 marttan hesaplıyor haftasını.Oysa bebiş 7 Nisan neredeyse 2 hafta sonra Rahime düştü filan
  • 3.gün embriyosu transferi için = Embriyo transfer günü ile hesaplama yapılan güne kadar geçen zamana 17 gün ilave edilmektedir.
  • 5.gün embriyosu transferi için = Embriyo transfer günü ile hesaplama yapılan güne kadar geçen zamana 19 gün ilave edilmektedir. Bizim için formüller böyleymiş ama tabi doktor şu kadar zamanlık dedikten sonra da hayır hocam siz yanlışsınız formül var denmez

Son düzenleme:
Canım hıc korkma bir şey olmayacak Allahın izniylekendını de bebişi de strese sokma sadece dinlen bol bol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…