2024 Ocak Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sen benden ilerdesin sanırım ama ben de 1 aldım. 1 ay daha bunu korursam süper olur diye düşünüyorum 🥹 normalde hep kilo korumak için diyet beslenirdim. İkizlerde mümkün olmadı tabi. Sık sık acıkıyorum. Normal insanlar gibi yiyorum artık, fazla değil. Kusmam da yok, bulantı var ama yememi etkilemiyo.
Benim şuan 11+1 canım senin kaçtı? Ay ne biliyim daha şimdiden böyleyse son ayları düşünemiyorum moralim bozldu

merhaba, aranızda fedal dna testi yaptırmayı düşünen var mı?
Selam canımm
Ben mecburen yaptıracağım. İkizlere gebeyim çünkü. Hala hangi firma olsun seçemedim. Araştıran fikri olan varsa yazsın lütfen. Burda başladık yolculuğa kopmayalım🥹

Kızlar merhaba ,buraya giremedim mide bulantısı kusmadan.3 gün hastanede yattım su bile içemedim su kaybı olmuş ,safra mahv etti beni.Umarım iyisinizdir

Kızlar selam umarım hala burayı takip edenleriniz vardır. Ocak ayında transfer oldum 7+4 de maalesef düşük yaptım. Şuan yeniden transfer için hazırlanıyorum. Tedavinizden kalan progestan iğne varsa almak isterim hepinize sağlıklı gebelik diliyorum 🌸

Kızlar selam umarım hala burayı takip edenleriniz vardır. Ocak ayında transfer oldum 7+4 de maalesef düşük yaptım. Şuan yeniden transfer için hazırlanıyorum. Tedavinizden kalan progestan iğne varsa almak isterim hepinize sağlıklı gebelik diliyorum 🌸
Çok üzüldüm, başın sağolsun. Umarım bu kez devam eder gebeliğin kucağına alırsın 🙏🏻 ben hala progestan iğneleri kullandığım için malesef yardımcı olamayacağım.

X