2024 Ocak Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam kızlar , bir şey sormak istiyorum. doktorunuz D vitamini başlattı mı size ? Bana başlatmadı sadece kan ilacı başlattı. Hamileliğin erken dönemlerinde kullanılması gerekli diye okuyorum ama benim doktorum başlatmadı bilemedim aklıma takıldı :KK43:
Canım bana bir vitamin ilacı verdi özel 500 TL ye aldım içinde d vitamini folik asit demir hepsi var.. Kan değerin düşükmü?

Kızlar d vitamini de fazla kullanmak zararlı değerinizi ölçtürün düşükse kullanın. Benim baya yükselmiş 18 Di 75 olmş bıraktım. Şimdi kullndğm folik asit vitaminde var oda çok az kaldı btnce bırkcam..

Canım bana bir vitamin ilacı verdi özel 500 TL ye aldım içinde d vitamini folik asit demir hepsi var.. Kan değerin düşükmü?
Evet canım kansızlık eskiden de vardı bende, yükseltmiştim şimdi yine düşmüş. 'gynoferon depo' verdi sabahları aç karnına al dedi bulantı yaparsa bırakırız bebek biraz büyüyünce devam ederiz dedi ama çok şükür bulantım yok :)

Kızlar d vitamini de fazla kullanmak zararlı değerinizi ölçtürün düşükse kullanın. Benim baya yükselmiş 18 Di 75 olmş bıraktım. Şimdi kullndğm folik asit vitaminde var oda çok az kaldı btnce bırkcam..
Bana da 12. haftaya kadar kullan dedi folik asiti sonra bırakıcam :)

Merhaba
Ben şuana kadar progestron dex iğneyi günde 2 defa göbekten yapıyordum
10.haftadayim simdi kalcadan olani yapacağım onu yapan varmi varsa hergun mu yoksa 3 günde bir mi yapıyordunz

Kızlar kilo durumlarınız nasıl ben resmen şiştim yaa 3 kilo almış gözkyor um halbuki yemiyorum bulantıdan
Sen benden ilerdesin sanırım ama ben de 1 aldım. 1 ay daha bunu korursam süper olur diye düşünüyorum 🥹 normalde hep kilo korumak için diyet beslenirdim. İkizlerde mümkün olmadı tabi. Sık sık acıkıyorum. Normal insanlar gibi yiyorum artık, fazla değil. Kusmam da yok, bulantı var ama yememi etkilemiyo.

Kızlar bende aynı dertten muzdaribim 😢 baya çıktı karnım ya . Tüp bebek zaten kilo aldırmıştı şimdi baya şiştim ama inşallah doğumdan sonra kolayca veririm kiloları😢🤣

Kızlar bende aynı dertten muzdaribim 😢 baya çıktı karnım ya . Tüp bebek zaten kilo aldırmıştı şimdi baya şiştim ama inşallah doğumdan sonra kolayca veririm kiloları😢🤣
Bir de ne yersem yiyim inanılmaz gaz oluyor ya sizin de öyle mi? Baya dev gibi midemle beraber şişiyo. Sonra o şişkinlik rahatsız ediyo midemi bulandırıyo gibi bir döngüye kısıldım. ☹️

X