2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim bende ocak ayinda oldum anestezi aldim. Sonra ertesi gün kuzenime kahve icmeye gittim hic sıkıntı ağrı yaşamadım. Korkma rahime çizik atmak istedi doktorum bir sonraki ay transfer oldum ve pozitif aldım. İnşallah gönlüne göre olur herşey 🤲🌸
Bende sizin gibi ocak ortasında histereskopi oldum rahim genişletildi ama 2 ay sonra yani bu hafta transferim olacak 2. Transferim embriyo glue uygulanacak inşAllah benimde pozitif olur belirgin sebep yok doktor artık kısmet dua diyor inşAllah bende sizin gibi yavrularıma kavuşurum

Kızlar selam.
Doktor dün itibariyle karından iğnemi ve estrofem i bıraktırmıştı. Fitil kullandım dün gece şiddetli bir kanamam oldu. Acil e gittik hemen. Düşük yapıyorum sandım bebeğim hala duruyor kanamam ara ara devam ediyor. Kendi doktorum İlaçlara tekrar başlattı. Dün acilde kalçadan iğme oldum.. Yatış dinlenme verdi. Cumartesi de kendi doktorum görmek istedi. Hala tedirginim. O kanı gördüğümde ki korkuyu size anlatam...
Ne zaman rahatlıcaz rabbim. Yürüyüş yapmayı çok özledim. Ne zormuş evde olmak sürekli uzanmak çok yıpratıcı. Sağlıklı olsun bebeğim her şey onun için. Ama biraz yoruldum.

Son düzenleme:
Kızlar selam.
Doktor dün itibariyle karından iğnemi ve estrofem i bıraktırmıştı. Fitil kullandım dün gece şiddetli bir kanamam oldu. Acil e gittik hemen. Düşük yapıyorum sandım bebeğim hala duruyor kanamam ara ara devam ediyor. Kendi doktorum İlaçlara tekrar başlattı. Dün acilde kalçadan iğme oldum.. Yatış dinlenme verdi. Cumartesi de kendi doktorum görmek istedi. Hala tedirginim. O kanı gördüğümde ki korkuyu size anlatam...
Ne zaman rahatlıcaz rabbim. Yürüyüş yapmayı çok özledim. Ne zormuş evde olmak sürekli uzanmak çok yıpratıcı. Sağlıklı olsun bebeğim her şey onun için. Ama biraz yoruldum.
Benimde 5.haftamda olmuştu. Coraspini kesince kanama durdu. Siz kullanıyor musunuz ?

Kızlar benimde yarın 9 haftalık olacak. 2-3 gündür gaz sıkışması yaşıyorum. Karın ağrısından kıvranıyorum mide bulantısı da yaptı . Böyle olan var mı nasıl geçer bu gaz ?

Kızlar benimde yarın 9 haftalık olacak. 2-3 gündür gaz sıkışması yaşıyorum. Karın ağrısından kıvranıyorum mide bulantısı da yaptı . Böyle olan var mı nasıl geçer bu gaz ?
Bende öyleyim. Hem kabızlık hem gaz oluştu. Hiçbir şey yiyemiyorum. Kuru ekmek yiyorum..Duphalac ilaç verdi bugün doktorum biraz rahatlattı.

X