2024 tüp bebek yaptıracaklar toplanalım burda

Vardır bundada bir hayır inşallah birdahaki denemende bol yumurtan olur ve hepsi döllenir sağlıklı güzel embriyoların olur. Hepimiz farklı imtihanlardan geçiyoruz işte sabır bol dua inşallah hamile haberinide alırız buradan❤️ Bende opu sonrası 10. Günümde bugün regl oldum şaşkınım şuan 10 gün erken oldum bu durumu yaşayan varmı aramızda
Doktorum demişti bana. Yumurta toplamadan 10 gün sonra adet başlarmis

Görüştüm bugün yarın için çağırdı gideceğim bakalım ne diyecek.
Merhaba Gökalp beyde tedavi oluyorsunuz anladığım kadarıyle süreciniz inşallah başarıyla ve tatlış bebekle sonuçlanır 👼🏻🌸
gökalp öner acaba hangi vitamini verdi sizlere? Ben şehir dışından gideceğim de burda kullanmaya başlayıp gitmek için sordum

Merhaba Gökalp beyde tedavi oluyorsunuz anladığım kadarıyle süreciniz inşallah başarıyla ve tatlış bebekle sonuçlanır 👼🏻🌸
gökalp öner acaba hangi vitamini verdi sizlere? Ben şehir dışından gideceğim de burda kullanmaya başlayıp gitmek için sordum
Merhaba ben Gökalp Beye gitmiyorum istanbulda yaşıyorum.Alle diye özel bir kliniğe gidiyorum. Doktorum Serkan Aydoğdu.Aminnn buradaki herkesin inşallah pozitif sonuçlanır. Ama ilk tedaviye başlamadan önce Biesteron Günde 2 adet ve omepa q10 günde 1 adet kullandırdı 1 ay kadar.

Balıkesirdeyim ben Atatürk şehir hastanesinde yaptırıyorum. Pko var bende bir de geçenki tüp bebek denemesinde foliküller boş çıktı 😔
Merhaba ikinci tüp bebek tedavisinde olduğunuzu yazmışsınız. Ben de 3. aşılamayı deniyorum artık deneyemiycem aşılama rahatsız olduğum için dinlenip tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum. Şimdi diyelim ki yumurta boş çıktı iptal edildi tekrar başladığınız zaman yine mi sil baştan ücret ödeniyor?

Merhaba ikinci tüp bebek tedavisinde olduğunuzu yazmışsınız. Ben de 3. aşılamayı deniyorum artık deneyemiycem aşılama rahatsız olduğum için dinlenip tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum. Şimdi diyelim ki yumurta boş çıktı iptal edildi tekrar başladığınız zaman yine mi sil baştan ücret ödeniyor?
Evet öyle olur

Ben devlette tedavi görüyordum canım. Sadece opu için 750 tl verdik ve yeniden başladık sürece. Bildiğim kadarıyla özelde sil baştan yeniden ücretlendirme oluyor diye biliyorum

Birde ikinci denemede transfer sonrası 11.300 tl ödedik sadece

Ben devlette tedavi görüyordum canım. Sadece opu için 750 tl verdik ve yeniden başladık sürece. Bildiğim kadarıyla özelde sil baştan yeniden ücretlendirme oluyor diye biliyorum
Heyet raporuyla mı tedavi görüyorsunuz

Anladım canım benim rapor 2025 eylülde çıkacak o zamana kadar beklemem lazım o zaman sil baştansa böyle maalesef. Hayırlı olsun inşallah pozitifle sonuçlanır ❤️‍🔥

Merhabalar ben de ilk defa tüp bebek denemesi yapacağım. Öncesinde muayenede uzun yıllar mücadelesini verdiğim enfeksiyon nedeniyle sağ yumurtam tüpe yapışmış olduğunu öğrendim. Laporoskopi ve histeroskopi yapmaya karar verildi. Bugün ameliyatın 3.günündeyim. Üzülerek belirtmeliyim ki her iki tüpüm de ameliyat esnasında kapalı çıkmış verdikleri sıvı tüplerden geçmemiş... Bu durumda doktorum önümüzdeki ay hsg çekeceğini söyledi. Moral olarak çöktüm haliyle. Çünkü evliliğimin 4.senesindeyim ve daha önce 2 aşılama yaptırdım 2 kez hsg çekildi ve ben 3 senedir geçmeyen enfeksiyon ile mücadele ettim fakat hiçbir doktor bu derece detaylı bakmamış olacak ki kapalı tüple aşılama yaptılar. Güler misin ağlar mısın... Anneliğe dair umudum tükenmek üzere. Ama son bir gayret elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Oldukça yorucu ve zormuş bu işler. Umarım herkes için ve benim için güzel günler yakındır. Bir gelişme olursa sizi bilgilendiririm.
Sevgiler🪷

Bende 3 yıllık evliyim. Bu yıl ikinci tüp bebek denememiz. Geçen ay 4 yumurta boş çıktı. Zaten 4 tane toplanmıştı. Bugün yine gittim. Bir yumurta oluşmuş. Hayal kırıklığı yaşadım tabi. Eşim yanımda olmasaydı burda bırakalım deyip cikjcaktim drun yanından. 🥺 Bir yumurtayi toplucaz artik. Aslında bir kaç ay ustuste toplama işlemi olacak da ben bı taneyede razıyım aslında

Kızlar konuyu açtım ama baya bi zamandan beri yazamadım bu gün başladım çok şükür tüp bebeğe inşallah herşey olumlu gider şu mübarek aylarda lütfen dua edelim birbirimize Allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın

X