2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Tamm canım Allah yardımcın olsun haber et ♥️
Canım aldım klomen reçete istemedi hayırlısı olsun zaten geçen sefer söylediği dozajın aynısını kullanacağım bittikten 2 gün sonra kontrole giderim ❤️ Bugün öğlene kadar açıkmış eczaneler alacaksan haberin olsun kuzum

Yaaa efsane olmuş canım 😍demek ki reçetesiz alınıyormuş insAllah şifa olsun tutar insAllah bu sefer hayırlı ve kolay şekilde canım ♥️dualarım kendim dahil hepinize Rabbim en kısa zamanda müjdelesin 🤲🏻😇cooook ihtiyacımız var bu hayırlı habere 😍canım benim daha adetime 8 gün var zaten randevuda aldım ben adetimin üçüncü günüme doktora 2 tane içmek istediğimi söylecem ama korkuyorum ikiz üçüz olursa diye doktor 1 yumurta yeter dedi çocuğun varmış zaten dedi haklı kadında Allahım ikiz üçüz isteyenlere versin inşallah bitane saliha bir kız çocuğu olsun yeter bana 😃

Hepinizin bayramı mübarek olsun kızlar ♥️Rabbim bütün dualarımızı kabul etsin en kısa zamanda müjdelesin bizleri bayram sonu toplaşalim yine neler yaptık ne içiyoruz kaçıncı günümüz yazilasalim hepinizi çok seviyorum Rabbim boynu bükük bırakmasın bizleri Allaha emanet olun 🤲🏻😇♥️😘😘

Canım bugün gittim kontrole doktor iyi yapmışsın klomen almışsın dedi :) kist felan da yok 12mm iki yumurta olmuşmuş cuma günü çatlatma iğnesi yapacak ben istedim hocam bir de çatlatma iğnesi ile deneyelim dedin 😊
Tamm canım Allah yardımcın olsun haber et ♥️

Kızlar merhaba klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi görmüştüm bu ay bugün ignenin 14. Günü sabah ilk idrarla test yaptım birkaç dk içinde silik bir çizgi belirdi acaba hala iğne etkisi olabilir mi ?

Eklentiler

• IMG_20240415_103256.jpg
    IMG_20240415_103256.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 19
Canım bugün gittim kontrole doktor iyi yapmışsın klomen almışsın dedi :) kist felan da yok 12mm iki yumurta olmuşmuş cuma günü çatlatma iğnesi yapacak ben istedim hocam bir de çatlatma iğnesi ile deneyelim dedin 😊
Çok Şükür canım benim de adetimin 3.günü bugün birazdan doktor randevum var verirse fenada isteyecem gün de 2 tane iç-içem bu sefer artı bende isteyecem catlatma iğnesi belki iğne sayesinde daha etkili çatlar tutunur 😂

X