2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Merhaba kızlar ben 2 mayısta klomene başladım bu gün doktora gittim sağ tarafta 24 mm yumurta oluşmuş iğne verdi saat 1 de yaptır dedi böyle olupda faydasını gören oldu mu
Canım ben de aynı ilaç artı iğne ama malesef adet oldum bu ay hiç birşey kullanmıyorum rahim filmim var çünkü ondan sonra si nasip bakalım inşallah sen pozitifi görürsün

Canım ben de aynı ilaç artı iğne ama malesef adet oldum bu ay hiç birşey kullanmıyorum rahim filmim var çünkü ondan sonra si nasip bakalım inşallah sen pozitifi görürsün
Ben rahim filmini çektirdim 5 ay önce tüpler açıktı inşallah rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder herkese

O kadar hak veriyorum ki sana. Bana da doktorum böyle söyledi bir kez klomen kullandım ondan sonra biraz üzüldüm olmayınca bıraktım ama tekrar gidicem rahim filmi için de özel yerlere bakınıyorum şu an

Ben rahim filmini çektirdim 5 ay önce tüpler açıktı inşallah rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder herkese
Anestezili mi çekindin canım yoksa normal mi acıttı mi bide hemen hamile kalınıyor diyorlardı demek ki bu da yalanmış

O kadar hak veriyorum ki sana. Bana da doktorum böyle söyledi bir kez klomen kullandım ondan sonra biraz üzüldüm olmayınca bıraktım ama tekrar gidicem rahim filmi için de özel yerlere bakınıyorum şu an
Kesinlikle canım tüpler tıkalıysa asla fayda etmez haP tedavi önce herşeye bakılmalı sonra tedavi denenmeli şimdi o kadar çok yaygınlaşmış ki sebebsiz infertilite polistik çikolata kisti herkes şeker gibi klomen femera letu kullanıyor kime ne nasip olursa işte canım

Anestezili mi çekindin canım yoksa normal mi acıttı mi bide hemen hamile kalınıyor diyorlardı demek ki bu da yalanmış
Normal çektirdim çok ağrılı regl oluyor ya onun gibi bir ağrıydı 30saniyelik ben sonra 3 ay önce falan hacamat yaptırdım o da iyiymiş o ay kimyasal geçirdim ama hsgnin bir etkisini görmedim

Normal çektirdim çok ağrılı regl oluyor ya onun gibi bir ağrıydı 30saniyelik ben sonra 3 ay önce falan hacamat yaptırdım o da iyiymiş o ay kimyasal geçirdim ama hsgnin bir etkisini görmedim
Anladım canım acısada mecbur çektirmek zorundayım Allahım en kısa zamanda nasip etsin canım tüm dualarını kabul etsin benimde çekinmek için soN 18 gün bakalım hissettiğim gibi tıkalı mi çıkacak hissetme sebebim ben adet geciktirici içmiştim 4 gün ondan dolayı oldu diye düşünüyorum bakalim ne olucak yazarım burdan tüm gelişmeleri ölmez de sağ olursak

Öyle rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Amin canım aynen rahim filmi mecburen çekilmeli ben kendim istedim aklımda şüphe kalmasın diye bende senin gibi düşünüyordum kapalı falan diye ama çok şükür açık çıktı zaten çok fazla kapalı değilse ilaçla açıyorlar inşallah hiç gerek kalmadan hamile kalırsın

İnşallah canım benim hep beraber Rabbim yüzlerimizi güldürsün en kısa zamanda boynu bükük bırakmasın bizi

Kızlar naptınız nasılsınız son durumlar nedir sizde
Selamün aleyküm canım bu ay hiç birşey yapmadım sadece folik asit başladım ve ovu testiyle takip ediyorum döngümün 13.günümdeyım daha çift çizgi görmedim 2.3güne görecek gibiyim 11 gün sonra rahim filmim var çok heyecanliyim sen neler yaptın canım nasılsın bu arada

İyiyim canım teşekkürler bende adet oldum femera bende de işe yaramadı reglim bitsin önümüzdeki hafta bende rahim filmi çekileceğim

İyiyim canım teşekkürler bende adet oldum femera bende de işe yaramadı reglim bitsin önümüzdeki hafta bende rahim filmi çekileceğim
Hayırlısı olsun canım napalim bekleyecez bakalım Rabbim ne zaman nasıl nasip edicek.Rahim filmi çektir canım aklımızdan çıksın gitsin insAllah bugün çift çizgiyi gördüm yarında çift olur muhtemelen benim genelde 2 gün çift çizgi sonra sİliklesiyor 5 gün üst üste deneyin diyorlar bir ebenin günlüğünden aldım bu sefer ovu testini bakalım deneyebilirsek 5 gün deneyelim ilk defa bu şekil denemiş olucam önceki ovu testim farklı markaydı onda yumurta çatladığı gün çift çizgi gösterdi bunda daha ağrılarım başlamadan çift çizgi gösterdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…