21 Gün Adetim Gecikti Lüften Yorumlarınızı Esirgemeyin

Selen24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
4
0
23
Kızlar merhaba öncelikle Aralık 17 de adet oldum 22 aralıkta bitti ve ben 21 günden beri adet olmuyorum test yaptım bi silik çıktı bi negatif çıktı 10 gün gecikti diyip devlet hastanesine gittim sana şuan dokunmuyorum mart ayının sonuna kadar bekleyelim dedi dün özel hastaneye gittim ve inceledi gebelik gözükmüyor yumurtalarında sıkıntı var gibi dedi kalıcı mı değil mi diye kandan bakalım dedi 2500 lira kan parası istedi orda para vermeyip devlet hastanesinde kan verdim daha sonuç çıkmadı 3 aylık evliyim bu arada ben kızken sürekli 27 28 günde bir adet görüyordum ta ki aralık ayı geçene kadar yumurtalarda problem olmuş olsaydı bu zamana kadar niye adetim düzenli gitti sizce hamilelik olma ihtimali nedir bu kadar gecikmeden sonra? ve yumurtada sıkıntı adeti engeller mi bana mantıksız geldi nolur yorumlarınızı esirgemeyin çok üzüldüm özel hastanede ki öyle deyince inanmalıyım?

Son düzenleme:
Kızlar merhaba öncelikle Ocak 17 de adet oldum 22 ocakta bitti ve ben 21 günden beri adet olmuyorum test yaptım bi silik çıktı bi negatif çıktı 10 gün gecikti diyip devlet hastanesine gittim sana şuan dokunmuyorum mart ayının sonuna kadar bekleyelim dedi dün özel hastaneye gittim ve inceledi gebelik gözükmüyor yumurtalarında sıkıntı var gibi dedi kalıcı mı değil mi diye kandan bakalım dedi 2500 lira kan parası istedi orda para vermeyip devlet hastanesinde kan verdim daha sonuç çıkmadı 3 aylık evliyim bu arada ben kızken sürekli 27 28 günde bir adet görüyordum ta ki Ocak ayı geçene kadar yumurtalarda problem olmuş olsaydı bu zamana kadar niye adetim düzenli gitti sizce hamilelik olma ihtimali nedir bu kadar gecikmeden sonra? ve yumurtada sıkıntı adeti engeller mi bana mantıksız geldi nolur yorumlarınızı esirgemeyin çok üzüldüm özel hastanede ki öyle deyince inanmalıyım?

Canım sonuç ne çıktı bende aynı sorunu yaşıyorum yarın doktora gideceğim ama korkuyorum sana ne dediler

Kızlar bende bişey sormak istiyorum normalde düzenli adetim vardı 2.5 yıllık evliyim ama son 4 aydır adetlerim şaştı doktora gittim sorunum olmadığını söyledi
Benim geçen ay 24'ünde adet olmam lazımdı ama olmadım ve 31'de doktora gittim yumurtanın çatlamak üzere olduğunu söyledi ve hala adet olmadım ama test yapıyorum gebelikte yok
Geçen sene geç döllenme ile hamile kalmıştım ve 10 haftalıkken kalbi durmuştu kürtaj olmuştum gene aynısı mi oluyor yoksa ben kafaya çok mu takıyorum da böyle gecikiyor anlamıyorum
Benim gibi olan var mı?

Kızlar merhaba öncelikle Ocak 17 de adet oldum 22 ocakta bitti ve ben 21 günden beri adet olmuyorum test yaptım bi silik çıktı bi negatif çıktı 10 gün gecikti diyip devlet hastanesine gittim sana şuan dokunmuyorum mart ayının sonuna kadar bekleyelim dedi dün özel hastaneye gittim ve inceledi gebelik gözükmüyor yumurtalarında sıkıntı var gibi dedi kalıcı mı değil mi diye kandan bakalım dedi 2500 lira kan parası istedi orda para vermeyip devlet hastanesinde kan verdim daha sonuç çıkmadı 3 aylık evliyim bu arada ben kızken sürekli 27 28 günde bir adet görüyordum ta ki Ocak ayı geçene kadar yumurtalarda problem olmuş olsaydı bu zamana kadar niye adetim düzenli gitti sizce hamilelik olma ihtimali nedir bu kadar gecikmeden sonra? ve yumurtada sıkıntı adeti engeller mi bana mantıksız geldi nolur yorumlarınızı esirgemeyin çok üzüldüm özel hastanede ki öyle deyince inanmalıyım?
Evet etkiler aynı durumu benim kuzenimde yaşıyor hormonel demişlerdi şuan aşılama yapılacakmış ilaçlarla tedavi gördü ve düzeldi adeti sende içini ferah tut ve tedavini

E daha adet olmaniza var zaman. 17 ocakta olmussunuz

Canım sonuç ne çıktı bende aynı sorunu yaşıyorum yarın doktora gideceğim ama korkuyorum sana ne dediler
Gittim ve hormonların da sıkıntı yok dedi ne kadar doğrudur bilmiyorum kime inanıcam şaşırdım 80 kilo insanım bana dedi ki 3 ay diyetisyene git dedim bu yıllarca 70 80 değişiyordu bunca zaman adetimde hiç sorun yaşamadım dedim bana şimdi bozulmuş demek ki dedi sinir oldum ve odadan çıktım

Arkadaşlar merhaba. En son regl tarihim 17 şubat. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 şubat, 26 mart, 1 Nisan. Normalde düzenli adet olurum. Bu ay 17 gün geciktim. Bu ay ilk defa korunmasız olarak ilişkiye başladık ve çocuk istiyoruz. 29 martta doktora gittim. Vajinal muayen etti beta istedi ve smear aldı. Bir sorun çıkmadı. Beta 2 çıktı. Hala adet olmadım. Smear aldıktan sonra 3, 4 günlük lekelenmelerim oldu. Doktor olabilir demişti zaten. Arada ağrı giriyor bacaklarıma oldum herhalde diyorum ama olamadım bir türlü. Geç döllenme mi acaba diye de düşündüm ama baya da bi zaman geçti

X