21 yaş fark yardimi

Konu sahibi acaba ben gencim o yaşlı bu kadar yaş farkına adamın performansı iyimidir acaba diye düşünüp enteresan bi kafa yapısıyla açmış olabilir konuyu ah be canım genç adamlar varken niye 48 yaş bu arada kızın varmış adım atmadan önce iyi düşün adamın niyeti hep bel altı çünkü kızının geleceğini yakma

Bayanlar gunaydin.
Benim sorunum şu aslinda sorunda degil ama fikir alisverisi yapmak istedim.
27 yaşında alimli 1 cocuk annesi bosanmis bir kadinim.
Ise baslamistim bosanmadan once patronum 48 yasinda orta boylu gobekli hos bir adam.Aramizda hic birsey yoktu gayet resmiydik isten ayrildim bosandigimi duymus ve beni aradi ben seninle her turlu herseye acigim vs. Diye bende tabiii cok şaşırdım.Hergun efendim diye hitap ettigim adama nasil duygusal olarak yaklasabilirdim.
Neyse gel zaman git zaman gorusmeye konusmaya basladik ama yine gayet resmi.Taaki geçen haftaya kadar kalbimin attigini ve surekli aklima geldigini hissettim.Fakat adam cok zeki surekli beni irdeliyor rahat ol ben meşrepi genis bi insanim istedigini yapmaya hazirim diye.
Bende dun yanina gittim sirketine geldikten sonra ise bi cesaret geldi bana evde yas araligimiz umrumda degil kalbimin ritmlerini değiştirdiniz diye mesaj gönderdim biraz daha acik olurmusunuz dedi.Bende seni istiyorum.Daha bunun ustüne ne denilebilirki? Dedim.Ardindan gonderdigi cevap "Istedigini verecegim.En kisa surede zaman mekan bulunca" diye tabii ben sok oldum.
Durum boyle arada 21 yaş fark var.Sizce bundan sonra nasil davranmaliyim.Paylasip rahatlamak istedim.
Şuraya bi :oha: kondurayım. Adam bodoslama dirty talkinge girmiş.

kendini ucuz kadın gibi göstermiş ve bu şekilde davranmasına izin vermişsin. bir ilişki başlarsa, bu ilişkide parayla satın alınan ve bedenini satan kadından farkın olmayacak adamın gözünde.

sonuçta ikiniz de içgüdülerinizle yazışmış ve ben kendimi kontrol edemiyorum mesajı vermişsiniz. kişilik yok, değer yok, maneviyat yok. son derece karşıyım bu tip beraberliklere. çünkü bu ilişkiler insanın ruhunu eskitir. insan kendini kullanılmış gbi hisseder.

çevremde var bu tip bi kaç kadın hepsi de diplerde depresyonlarda.

Adam evliyse hıc kalkısma he eger degılse koyver gıtsın :KK70:

Bayanlar gunaydin.
Ise baslamistim bosanmadan once patronum 48 yasinda orta boylu gobekli hos bir adam.Aramizda hic birsey yoktu gayet resmiydik isten ayrildim bosandigimi duymus ve beni aradi ben seninle her turlu herseye acigim vs. Diye bende tabiii cok şaşırdım.Hergun efendim diye hitap ettigim adama nasil duygusal olarak yaklasabilirdim.
Neyse gel zaman git zaman gorusmeye konusmaya basladik ama yine gayet resmi.Taaki geçen haftaya kadar kalbimin attigini ve surekli aklima geldigini hissettim.Fakat adam cok zeki surekli beni irdeliyor rahat ol ben meşrepi genis bi insanim istedigini yapmaya hazirim diye.
Bende dun yanina gittim sirketine geldikten sonra ise bi cesaret geldi bana evde yas araligimiz umrumda degil kalbimin ritmlerini değiştirdiniz diye mesaj gönderdim biraz daha acik olurmusunuz dedi.Bende seni istiyorum.Daha bunun ustüne ne denilebilirki? Dedim.Ardindan gonderdigi cevap "Istedigini verecegim.En kisa surede zaman mekan bulunca" diye tabii ben sok oldum.
Durum boyle arada 21 yaş fark var.Sizce bundan sonra nasil davranmaliyim.Paylasip rahatlamak istedim.
Adama seni istiyorum diye mesaj atarsanız o da böyle yazar tabii :KK43: demek ki niyeti buymuş ... umarım kendini kötü bir durumun içine atmazsınız muhtemelen de evlidir

Adam seninle duygusal değil yatak manasında muhabbet kurmak istemiş gayet açık da sen ne istiyorsun? Duygusallıksa bence bir nane olmaz ondan

Ben benim meşrebim genis kismina takildim napicakmissiniz ki hale jale tum mahalle mi takilacaksiniz
Hahahaaa bence bir münasip bir bey bulabilirseniz evlenin benim mezhep geniş her türlü istediğini veririm demek istemişte olabilir :)))

Konu gerçekse adam iğrenç. lisede boş ev var mı kanka? diye dolaşan tipler gibi. ama ikinizin de istediği bu sanırım. bence severek sevisebileceginiz biri olmalı hayatınızda,daha mutlu olursunuz. Eğer adam evliyse siz daha da iğrenç olursunuz gözümde.

Bayanlar gunaydin.
Yahu adam sizle yatmayı planlıyor başka bir amaci yok.meşrebim geniş ne demek ne çirkin.metresim ol diyor açık açık
Bu adamdan uzak durun çocuğunuza yazık

Adam seni kullanmak istiyor bir heyacana kapılıp hata yapma ilerde karşına çıkacak pişman olacağın şey yapma canım iki kere düşün lütfen

X