22 -28 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506

Yılın başından beri devam eden Merkür gerilemesi bu hafta sona eriyor. Haftaya Ay Yengeç burcundayken, evimize, yuvamıza, ailemize, güvenliğimize odaklanarak giriş yapıyoruz. Ayrıca Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle ilişkilerde romantizm rüzgarı esmeye başlıyor diyebiliriz. Hafta sonunda gerçekleşecek olan Balık-Başak Dolunay’ı ise hayatımızı düzene sokma dürtümüzü tetikleyecek. Gezegenlerin olumlu hareketleriyle dolu bu haftada bakalım bizleri neler bekliyor?

Tuğba Özer

tumblr_6cfc489a92be0ab7d0810dfdcabcc534_f21a7a0b_1280.jpg


KOÇ(21 Mart-20 Nisan)

Bu hafta Çarşamba gününden itibaren Merkür retrosu son buluyor. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde ve sosyalleşmenizde yaşanan aksaklıklar son bulmaya başlayacak. İlişkilerinizde tercih ve kararlarınızda daha net olacak, ne isteğiniz konusunda netleşeceksiniz. Zihin karmaşaları, günlük yaşamdaki aksaklıklar bitiyor. Cumartesi gerçekleşecek Dolunayın etkileriyle haftanın ikinci yarısında yeni bir ilişki süreci içinde olabilir, yeni bir sosyal ortama dahil olabilirsiniz. Tanıdığınız insan sayısı artarken, büyüyen çevreniz sayesinde iş ve eğitim konularında yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Venüs artık Balık burcunda ilerlerken, ilişkilerinizde uyum ve anlayışın ortaya çıktığı, şefkat ve yardımseverlik halinin ön planda olduğu bir dönem yaşayacaksınız.
BOĞA(21 Nisan-20 Mayıs)

Bu hafta ilişkilerinizde resmiyet, ileriye yönelik konuşmalar ve teklifler karşınıza gelebilir. Süregelen ilişkinizde evlilik teklifi alabilir veya ailelerinizi tanıştırabilirsiniz. Yaşama karşı umudunuzun ve inancınızın artacağı, pozitif enerjiler içinde olabileceğiniz haftadasınız. Sizin için önemli bir dileğiniz, duanız gerçekleşebilir. Aşk ilişkilerinde daha romantik ve duygusal ortamlar içerisinde olacaksınız. Bugünlerde kafanıza koyduğunuzu gerçekleştirme noktasında süreçler sizi destekliyor. İstediğinizi elde edebilir, dengeli bir hırs ile zoru başarabilirsiniz. Yöneticilerle önemli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ev içerisinde yapılan küçük değişiklikler, enerjinizi olumlu anlamda yenileyebilir. Hafta içerisinde özellikle Dolunay döneminde gördüğünüz rüyalara odaklanmaya çalışın, size mesajlar veriyor olabilir.

İKİZLER(21 Mayıs-21 Haziran)

Bu hafta yaşamınızın farklı alanlarında yeni gündemler karşınıza gelecek. Yeni ve uzun vadeli kararlar alacaksınız. Hayatınızın iplerini elinize alma, yaşamda ne amaçladığınızı belirleme zamanı. Aile üyelerinin yaşamında önemli değişiklikler olabilir. Süregelen ilişkinizde aileler bir araya gelebilir ve partnerinizle olan ilişkiniz ciddiyet kazanabilir. Eğitim hayatına devam eden İkizler burçları bu hafta akademik süreçlerinde bir netleşme, sonuçlanma yaşayabilir. Haftanın tamamında karar alırken konfor alanınız dışına çıkmanız, kendi bireysel kararlarınızı almanız gerekebilir. İş arayanlar eğitimini aldığı alanda iş fırsatları yakalayabilir. Bazı İkizler yeni bir yaşam düzenine doğru geçebilir, eski düzenden kopabilirsiniz. Bu hafta her türlü ilişki ve ortaklıkta karşılıklı destekler ve yardımlar hakim olacak.

YENGEÇ(21 Mayıs-21 Haziran)

Bu hafta finansal konularda başarılar sağlayabilir, parayı kendinize çekebilir, insanlardan maddi-manevi daha fazla yardım görebilirsiniz. Yaşamınızın her alanında karar alırken daha sorgulayıcı, temkinli ve araştırmacı olacağınız bir süreçtesiniz. Bugünlerde abartılı düşüncelerden, komplo teorilerinden ve akıl okumaktan kaçınmalısınız. Açık iletişim içinde olmaya özen gösterip, kendinizle veya insanlarla yüzleşmekten kaçmamalısınız. Hafta içerisinde bakış açınızı değiştirebilmeniz, sabit fikirlerinizden kopmanız, korkularınızın üzerine gitmeniz size her anlamda kazandıracaktır. 8 rakamı bu hafta sizlere şans getirecek. İlişkilerde başlatma ve bitirmekte zorlanan halinizi bu hafta kırma zamanı. Aşk ilişkilerinde daha derin duygular, daha güçlü arzular ve tutkular ön planda olabilir. Eskiyi atmanın, geçmişi bırakmanın yaşamınıza yenisini ve daha iyisini getireceğini unutmayın.
ASLAN(23 Temmuz-22 Ağustos)

İlişkilerinizde gizli kalan konular aydınlanmasına hazır olun. Kararsızlıklarınızdan ve hatalı düşüncelerinizden sıyrılabilirsiniz. Ruhen, zihnen ve bedenen bir şifalanma süreci içerisinde olacaksınız. Finansal şansları kendinize çekebileceğiniz, enerji alanınızın daha güçlü olacağı, etrafınızdaki insanları etkileyebileceğiniz yüksek bir haftadasınız. Bugünlerde bolluk bilinci içinde olmaya, olumlamalar yapmaya, negatif ortamlardan ve düşüncelerden uzak kalmaya çalışın. Bugünlerde başlayan ilişkilerde uyum ve anlayış ön planda olabilir. Süregelen ilişkilerde ise ruhen ve bedenen yakınlık hali artabilir. Daha derin bir bağ kurma, ilişkileri resmiyete dökme, somut ve net teklifler gündeme gelebilir. Kıskançlık ve kontrol ihtiyacı, hafta içinde tuzak taraflarınız olacaktır. Karşınızdakilerin niyetlerini okumaktan ve abartılı sorgulamalardan kaçının.

BAŞAK(23 Ağustos-22 Eylül)

Bu hafta sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkileriyle hafta boyunca önemli gündemler içerisinde olacak. Hem iş hem özel hayatınızda tıkanık süreçlerin ve bekleyişlerin kapandığını göreceksiniz. Nitekim çarşamba günü Merkür retrosu son buluyor. Bu gökyüzü hareketi pek çok sorunun ve sıkıntının sizi serbest bırakmasını sağlayacak. Bir süredir aşırı düşünen, takıntılı ve kaygılı olan halinizle artık vedalaşabilirsiniz. Çalışma hayatında yeni imzalar ve anlaşmalar söz konusu olacak. İş görüşmelerinden olumlu yanıtlar ve teklifler almanız oldukça potansiyeldir. Değişim ve dönüşüm sürecine gireceğiniz bugünlerde, beden sağlığıyla daha fazla ilgilenebilir, diyete başlayabilirsiniz. Özellikle çarşamba gününden itibaren bu kararlarınız daha kalıcı olacaktır. Yalnız Başaklar için uzun vadeli ilişkilerin başlayacağı potansiyel zamanlar kapıda.
TERAZİ(23 Eylül-23 Ekim)

Bu hafta yaşam düzeninizde ve rutininizde değişiklikler söz konusu olabilir. Özgür iradenizle yeni kararlara ve yeni düzenlemelere gidebileceğiniz gibi hayatınızda zorunlu ve mecburi değişimler de söz konusu olabilir. 12. evinizde gerçekleşecek Dolunay sebebiyle hafta içerisinde kontrolünüz dışında durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda derin duygular, önemli deneyimler karşınıza gelecek. Her duyguyu daha yoğun yaşayabilir, daha uçlarda olabilirsiniz. Kıskançlık, elde etme isteği, kıyaslamalar zaman zaman ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz kişiye karşı ilanı aşk edebilir, bir teklifle bulunabilir, flörtlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Bugünlerde bazı Terazi burçları gebelik haberleri alabilir veya doğum süreci içinde olabilir. Çarşamba gününden itibaren son bulan Merkür retrosu ise aşk ilişkilerinizdeki gel git durumları sonlandıracak. İki kişi veya iki yol arasında kalan haliniz, bir seçimle son bulacak.
AKREP(24 Ekim-22 Kasım)

Bu hafta yaşamınızda uzun vadeli bitiş ve başlangıçlar gündeme gelecek. Yeni bir hayat kurmak, yaşamınızda yeni bir sayfa açmak ile ilgilenebilirsiniz. Sosyal çevrenizle bir araya gelebilir, ilişkilerin resmi olarak adını koyabilirsiniz. Venüs artık Balık burcunda ilerleyecek. Bu ise aşk hayatınızda daha duygusal ve romantik bir hava estirecek. Birkaç hafta boyunca artık duygularınızı uçlarda yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişi gözünüzde yüceltebilir, sevdiğiniz kişi tarafından el üstünde tutulabilirsiniz. Ebeveyn Akrep burçları ise çocuklarına karşı daha hassas yaklaşabilir. Bir süredir çocuk sahibi olmak adına alınan tedaviler ve teknolojik desteklerle bugünlerde istenen ve beklenen sonuç alınabilir. Değerli eşyalarınızı ve paranızı daha iyi saklamaya gayret edin.
YAY(23 Kasım-21 Aralık)

Yaklaşık bir aydır devam eden Merkür retrosu bu hafta son buluyor. Çarşamba sabahından itibaren ilişkilerinizdeki, dostluk ve ortaklıklarınızdaki tıkanıklık ve anlaşmazlıklar son bulmaya başlayacak. Her türlü ilişkinizde hızlı bir ilerleyiş ve deneyimler söz konusu olacak. Cumartesi günü gerçekleşecek olan Dolunayın etkileriyle haftanın ikinci yarısında kendi duygu ve isteklerinizde netleşecek ve ilişkilerde bir süredir takılı kalan halinizi arkada bırakacaksınız. Süregelen ilişkilerinizde zorunlu bekleyişleriniz sonlanabilir. Evlilik, düğün ve kutlama gibi seremoniler gündeminizde olabilir. Hafta boyunca bilinçaltı etkili rüyalar görebilir, uyku düzeninizde dağınıklık yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızda ise gereksiz veya abartılı harcamalar yapmadığınızdan emin olun. Tüm hafta daha sosyal ve hareketli geçecek. Yakın çevreniz kalabalıklaşıyor.

OĞLAK(22 Aralık-20 Ocak)

Bu hafta finansal planlamalar gündeminizde öne çıkacak. İş hayatında kazancı arttırmak adına çabalayacak, işinizi büyütme veya işinizde kendinizi geliştirme adına harcamalar yapacaksınız. Bu doğrultuda eğitimler alabilir, ödemeler yapabilirsiniz. Akademik kariyer süreci içerisinde olanlar yeteneklerini ortaya koyarak, farkını yansıtarak beklemediği başarılara imza atabilir. Bu hafta her alandaki istek ve arzularınıza ulaşmanın yolu sağlıklı bir hırs ve öz güven duygusundan geçecek. Kendinizden ve insanlardan şüphe duyma hali ise hedeflerinize ulaşma noktasında şartları zorlaştıracak. Cumartesi gerçekleşecek Dolunay'ın etkileriyle ilişkiler resmiyet kazanabilir. Özellikle çarşamba gününden itibaren başlayan ilişkiler daha güçlü potansiyeller taşıyor olacak. Venüs ise artık Balık burcunda ilerlerken, aklınızdan geçenin karşınıza gelebileceğini unutmayın.
KOVA(21 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta aşk hayatınız, çocuklar ve finansal konularla ilgili hızlı ve hareketli gündemler karşınızda olacak. Bu alanlarda radikal ve cesur kararlar, zoru başarma, akılcı riskler alarak hedefinize ulaşma söz konusu olabilir. Duygularınızda ve isteklerinizde daha net olacak, özellikle aşk duygusunun yoğun olduğu ilişkilerde ileriye yönelik adımlar atacaksınız. Yalnız Kova burçları iş bağlantılarıyla yeni insanlarla tanışabilir veya iş arkadaşı ile duygusal bir birlikteliğe başlayabilir. Bugünlerde iç dünyanızda ilişkilerde ne alıp ne verdiğinizi gözden geçirebilir, kendi içinizde bir dönüşüm başlatarak kendi rutininizin dışına çıkabilirsiniz. Estetik amaçlı destekler alabilir, görüntünüzle ilgili rahatsız olduğunuz noktalarda yardımlar alarak enerjinizi tazeleyebilir ve daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Beslenme düzeninizde hafta boyu kontrolü koruyun. Dağınık ve abartılı beslenmeler sağlığınıza ve kilonuza etki edebilir.
BALIK(19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta ilişkiler alanınızda bir Dolunay gerçekleşiyor. Haftanın başından itibaren Dolunayın etkilerini yaşamınızda görmeye başlayacaksınız. Pek çok ilişki, dostluk, partnerlik ve ortaklıkta gizli konular aydınlığa çıkacak. Bazı ilişkilerinizde yaşadıklarınızı daha farklı bir gözle görecek, farkındalığınızın artmasıyla daha bilinçli kararlar ve tavırlar sergileyeceksiniz. Karşınızdakileri daha iyi tanıyabileceğiniz, kime güvenip kime sırtınızı yaslayabileceğinizi öğreneceğiniz bir zamandasınız. Bu güçlü gökyüzü etkileriyle de samimi niyetler içeren ilişkiler güçlenecek, ilerleyecek. Perşembe günü Venüs'ün sizin burcunuza geçişiyle önünüzdeki haftalar içerisinde keyifli, romantik seyahatler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Yalnız Balık burçları ise yakın çevreden yeni insanlarla tanışabilir. Yakın çevrenizde bir kişiyle duygusal bir yakınlığa girebilirsiniz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506
kedi (17).jpg

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars’ın Plüton ile yaptığı güzel açı ile başlıyoruz. Bu etki hem çalışmalarınızın sonuç vereceğini hem de bunun maddi kazançlarınıza yansıyacağını gösteriyor. İşle ilgili beklediğiniz haberler gelebilir ve maddi beklentilerinizin çoğunu bu hafta gerçekleştirebileceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi içe döndürebilir, farklı konulara ve meditasyona eğilebilirsiniz. Güneş- Uranüs olumlu etkileşimi ise size maddi kaynaklarınızı doğru yönlendirme adına destekleyecek ve gerçekleşecek dolunay ise ve sağlıkla ilgili konularda hayatınızı düzene sokmak için gerekli sorumluluğu aldıracak.


Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Mars’ın Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi sosyal çevre, arkadaşlık ilişkileriniz ve yolculuklarında destek sağlarken. Eğitimde uzun süredir yaşadığınız sıkıntıları da bu etki ile çözebileceksiniz size fayda sağlayacak. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi kalabalık gruplarda popüler yaparken, hayatınızda kimse yoksa arkadaş ortamlarınız sayesinde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Burcunuzdaki Uranüs ‘ün Güneş ile yaptığı olumlu açı ise sizi enerji olarak yukarı çekecek. Kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz kadar iyi hissedebileceksiniz. Dolunay ise aşk ve ilişki adına size destek sağlarken, yeni bir hobi edinebilirsiniz. Diğer yandan çocuklarınızın sıkıntı yaşadığı konuları düzeltmek adına profesyonel destek alabilirsiniz.


İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın Pluto ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi anlamda çıkış yakalayamadığınız konularda sevdiklerinizden destek alabileceğinizi gösterirken, arkadaş çevrenizle maddi konularda alacak verecek olayına girmezseniz çok güzel olur, parasal konularda ailenizden başka alacağınız tüm destekler sizi zorlayabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi kariyerde etkilerken, iş ortamında bayan figürlerle daha rahat anlaşabileceksiniz ve beklentileriniz daha güzel gerçekleşecek. Güneş-Uranüs etkileşimi ise sağlık açısından sıkıntı yaşadığınız konularda size fırsat sağlayacak ve gerçekleşecek dolunay ise sizi aile yaşamınızda, ev içinizin içini düzenleme adına tetikleyecek. Evinizin temizliğine çok takılabilirsiniz.


Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars-Plüton olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etkiyle partnerinizle yaşadığınız sorunları çözebileceğiniz gibi kendi arkadaş ortamınızda oldukça rahat güzel ilişkiler kurabileceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise size eğitimle ilgili konular, yurtdışı ve yolculuklarında çok destek sağlayacak. Diğer yandan Güneş-Uranüs etkileşimi ise özellikle büyük bir organizasyon işiniz ya da kalabalık gruplar yapacağınız bir toplantı başarıyla sonuçlandırmanız adına destek sağlarken, sezgileriniz çok kuvvetli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek dolunay sizi yakın çevrenize karşı daha hassaslaştıracak, kardeşleriniz ve yakın çevrenize ilginiz alakanız artarken, sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.


Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars-Plüton etkileşimi ile başlıyoruz. Bu güzel etki sizi sağlıkla ilgili konularda ve iş ortamında çok rahat etkileyecek. Diğer yandan işle ilgili önemli insanlarla görüşeceksiniz, bu hafta istediğiniz sonuçların çoğunda başarı sağlarken, kariyerle ilgili mücadeleleriniz olumlu sonuçlanıyor. Venüs’ün burç değiştirmesi ise maddi kaynaklar da size etkilerken, önümüzdeki 25 günlük süreçte miras beklentiniz varsa bunla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yine kredi çekmek, yatırım yapmak için olumlu etkiler altındasınız. Güneş-Uranüs etkileşimi bireysel olarak, yaptığınız konuşmaların kazanç olarak dönmesini sağlayacak. Son olarak gerçekleşecek dolunay para kaynaklarınızda gerçekleşiyor. Bu hafta iş, kariyer ve sağlık açısından oldukça destekleyici etkiler var.


Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Mars-Plüton olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, eğitimle ilgili konular, ilişkiler, çocuklar bu konu başlıklarında fırsat sağlayacak. Uzun zamandır beklediğiniz ilişkiler açısından destekleyici zamanlar. Venüs’ün burç değiştirmesi de bu anlamda sizi olumlu etkilerken, evinizdeki sıkıntıları çözebileceğiniz gibi evlilik ve ilişkilerle ilgili konularda da sorumluluk alabileceksiniz. Diğer yandan Güneş-Uranüs etkileşimi ise partnerinizle sürpriz bir seyahate çıkmanızı desteklerken, eğitimle ilgili konularda yapacağınız ortaklıklar, ortak projeler sizi sonuca götürecek. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay ise sizin hayatınızda düzenlemeniz gereken alanlarda, güç bulmanızı ve sonuç almanızı sağlıyor. Hayatınızı düzenleme vakti geldi diyebilirim.


Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars’ın Plüton ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin aile hayatınızı düzenlerken, bir yandan da maddi kaynaklarınızı daha rahat bir şekilde dönüştürebileceğinizi gösteriyor. Venüs’ün burç değiştirmesi iş ortamınızı, sağlığınızı olumlu etkileyecek. Maddi açıdan yaşadığınız sıkıntılar varsa bunları çözümlerken, lüks ihtiyaçlarınızı da frenleyebileceksiniz. Güneş’in Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile özellikle gün içindeki yoğun programınızı düzenlemek, programlı bir şekilde gitmek ve zamanı iyi kullanmak adına yanınızda olacak. Gerçekleşecek dolunay ruhsal konulara yönlendirecek, sıkıntı yaşadığınız bir konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Bu size enerji olarak oldukça iyi gelecek.


Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Mars’ın Plüton ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda çok güzel bir sürece sokarken, partnerinizle sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Venüs ün burç değiştirmesi zaten size aşk adına çok güzel etkileyecek, hayatın her alanına sevgiyi oturtma, kendinize vakit ayırma, dolu dolu yaşamanın adına sıra sizde. Güneş-Uranüs olumlu etkileşimi ise mevcut ilişkinizde ciddi bir karar alabileceğinizi gösteriyor ya da uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise kalabalık gruplardaki popülerliğinizi arttırırken, arkadaşlarınız arasında size fayda sağlamayan insanları ya da sadece sizin vericiliğiniz ile devam eden ilişkileri sonlandıracak.


Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın Plüton ile yaptığı olumlu açı başlıyoruz. Bu etki çalışmalarınızın mükafatını alabileceğinizi, maddi anlamda beklentilerinizi daha rahat karşılayacağınızı gösterirken, daha fazla çalışabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise hem aile yaşamında size olumlu etkileyecek hem de evinizin içinde değiştirmek istediğiniz dekorasyonla ilgili durumlarda daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. Güneş-Uranüs etkileşimi ise özellikle yatakla ve yatak odası ile ilgili değişiklikler yapabileceğinizi gösteriyor. Kendinize istediğiniz konfor alanını için profesyonel bir insandan destek alabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise kariyerde etkilerken, düzenlemek istediğiniz alanlara yönelik daha detaycı bir tavırla işinizi profesyonelleştireceksiniz.


Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Plüton’un Mars’a yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bireysel anlamda yapacağınız mücadeleleri olumlu sonuçlandırırken, özellikle çocuklar, kendinize ayıracağınız, vakit mevcut ilişkiniz bunlarda bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi yakın çevreniz ile daha fazla haşır neşir olacağınızı, kardeşlerinizin uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızı görebileceksiniz. Güneş- Uranüs olumlu açısı ise sürpriz bir yolculuğa işaret ediyor. Gerçekleşecek dolunay ise eğitim alanında etkileyecek, kendinizi geliştirecek bir eğitime başlayabileceğiniz gibi yarım bıraktığınız kitaplara yönelebilir ya da kendisi değiştirmek istediğiniz alanlarda biraz kitap alışveriş yapabilirsiniz.


Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars’ın Plüton ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu sizin içe dönüş sürecini daha farklı bir alana yönlendirirken, kendinizi bulmak adına profesyonel bir destek alabilirsiniz. Aile, ev hayatı bu konularda bir düzene gideceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise para açısından sizi çok güzel etkilerken, hiç beklemediğiniz fırsatlar bu hafta hayatınızda olabilir. Güneş-Uranüs olumlu açısı da buna destek verirken, aileden gelebilecek maddi destekleri öne çıkaracak. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise mirasla ilgili konular, burslar, vergiler bu konularda hayatınızda bir düzenlemeye gideceğinizi gösterirken, parasal anlamda olumlu bir hafta.


Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı, sizin yakın çevrenizle vakit geçirmenizi sağlarken, kalabalık bir organizasyonun içinde yer alabilirsiniz. Özellik online da yapacağınız projeler ve planlar size çok iyi gelecek. Diğer yandan Venüs burcunuza geçiyor, hayatın her alanına aşkı doya doya yansıtırken, sürpriz bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Güneş-Uranüs olumlu açısı ise sizi bireysel anlamda daha iyi bir konuma getirecek, Güneş burcunuzdan bu açıyı gerçekleştirirken, karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunay ilişkilere yönlendiriyor, sürpriz bir aşka başlayabilir, güzel bir ilişkinin içinde yer alabilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklar için fırsatları değerlendirmelisiniz.

Sema Sidar
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506

22 Şubat haftası astrolojik olarak neler getiriyor?​

Hafta genelinde gündem başlıkları şöyle:
Haftanın ilk üç günü evde vakit geçirmek, misafir ağırlamak, aile ziyaretleri yapmak ve evin ihtiyaçlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz.
Perşembe ve Cuma günü organizasyon faaliyetlerinize, kuaför işlemlerinize (saç işlemleri ve fön, kesim gibi, perma hariç), önemli toplantılarınıza, iş görüşmelerinize veyaratıcı faaliyetlerinize zaman ayırabilirsiniz.
Cumartesi ve Pazar günü bakım, onarım, tamir, kategorizasyon ve detay gerektiren işlemlerinizi bugünlerde değerlendirmek faydalı olabilir. Pazar gününden sonra estetik, tasarım, dizayn, önemli randevularınız (ilk tanışma, buluşma gibi), etkinliklerinizi planlayabilirsiniz. Ayrıca avukat tutmak, vekalet vermek, noter gibi işlerinizi de diğer hafta başlangıcına denk getirebilirsiniz.

Sağlık açısından​

Endişe ve duygusal stres en hassas bölgeniz olan midenize tesir edebilir. Duygusal anlamda üzüldüğünüz ve sıkıldığınız konuları gözyaşlarınızla dışarı atmayı deneyimlemeli ve içinizde biriktirmemelisiniz. Ayrıca hazır fast-food yiyecekler de hassasiyet yaratabilir.
Bugünlerde öğünlerinize sebzeyi dahil etmeyi ihmal etmemelisiniz, kalbi besleyecek gıdalar verimi arttıracaktır. Kış gününde soğuk, sıcak etkisine dikkat! Fiziksel olarak zorlanmamaya özen göstermelisiniz. Tansiyonunuzu dengede tutmak da yine önemli olacaktır.
Bedeninizin bakımı ve onarımı içinse, sindirim sisteminize yoğunlaşmalısınız. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için takviye gıdalara (vitamin, mineral vb.) başlamak ideal olacaktır. Karın egzersizleri ve mekikler de bağırsak hareketlerinizi hızlandırır ve sağlığınızı korur. Bağırsak florasını besleyecek gıdalar tüketmek ve detoks yapmak için Cumartesi ve Pazar ideal günlerdir.
Çatlak tedavileri ve sıkılaşma gibi egzersizlerinizi Pazar gününden sonrasına denk getirebilirsiniz.

Haftanın önemli gezegen hareketleri​

25 Şubat 2021 saat 16.11’de Venüs Balık Burcu’na geçiyor. Venüs Balık Burcu'nda yücelir. Belirtileri; hassasiyet, şefkat ve bağışlama olarak hissedilir. Para piyasasında belirsizlik hakim olabilir.
27 Şubat 2021 saat 11.17’de Başak Burcu’nun 08 derecesinde Ay dolacak. Dolunaylar tamamlanma, ortaya çıkma ve görünür hale getirmeyi sembolize eder. Son iki haftadır uğraş verdiklerinizi ortaya çıkarma ve meyvelerini yeme zamanına eriştiğinizin habercisidir. Üzerimizdeki etkisi minimum 14 gün boyunca sürecek.

Not: Yorumları Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


kedi (1).jpg

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar​

Maddi konularda çevrenizdeki insanlar tarafından desteklenmeniz söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde problemlerin çözüme kavuşması, daha sağlıklı iletişime sahip olmanıza vesile olabilir. Cesaret edemediğiniz işlere odaklanmak sizi mutlu edebilir. Duygusal hayatınızda düşünmeden söylenen sözlerinizin etkisi kendinizi yalnız hissettirebilir.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar​

Bu hafta kendinizi yorgun ve tükenmiş hissedebilirsiniz. Geçmişe dair anılara odaklanabilirsiniz. Geçmişe takılı kalmak melankoli yaratabilir. Geçmişin etkisinden kurtulmanız yaşamınızda yeni başlangıçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Sabır, çaba ve emek gerektiren işlerde başarı elde etmeniz, kendinizi iyi hissetmenize de vesile olabilir. İş görüşmeleri, umut verici konuşmalar, gelecek vaat eden başlangıçlar söz konusu olabilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler​

Bu hafta hayatınızda çözümlenemeyen problemlerin tekrardan gün yüzüne çıkması söz konusu olabilir. Mantıklı yaklaşımlar, verimli sonuçlar elde etmenize vesile olabilir. Başarı ile sonuçlanacak bir işe başlamak, yeni bir girişimde bulunmak için güzel bir hafta. Aynı zamanda duygusal hayatınızda yeni bir başlangıç yaşanabilir ya da bir ilişkiniz var ise duyguların canlanmasıyla daha romantik bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler​

Gelecek ile ilgili yapılan planlarınızın başarıya ulaşamaması söz konusu olabilir. Ev hayatınızda da birtakım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu doğrultuda var olan sorunları zamana bırakmak, doğal gelişmeler ile çözümlenmesine olanak tanıyabilir. Maddi kazançlar için riskli girişimlerde bulunabilirsiniz, daha dikkatli hareket etmeniz kayıplar yaşamanıza engel olabilir. Hafta sonu evinizde yarım kalan işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar​

Bu hafta ikili ilişkilerinizde anlaşmazlıklardan kaynaklı bitişler yaşanabilir. Düşünülmeden alınabilecek kararlar, pişman olmanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizin daha fazla zedelenmemesi için aldığınız kararları yeniden değerlendirmek sizin açınızdan daha iyi sonuçlar doğurabilir. Duygusal dünyanızda eğer bir beraberliğiniz varsa daha romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Derinden etkileneceğiniz cömert davranışlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer bir beraberliğiniz yoksa birisine tutkuyla bağlılığınızın ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar​

Bu hafta maddi konular, alacak verecek, resmi evraklar ile ilgili işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Beklenmedik ödemelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. İşlerinizde engeller söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde fikir ayrılıkları ve çatışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sıkıntılar karşısında çaba sarf etmeye devam etmeniz, olumlu sonuçlar elde etmenize vesile olabilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler​

Bu hafta yapmış olduğunuz yatırımlarınızın olumsuz seyretmesi gibi durumlar karamsarlığa kapılmanıza neden olabilir. Bu durum motivasyonunuzun düşmesine ve başarısızlık korkusu yaşamanıza neden olabilir. Deneyimlerinize ve bilgilerinize tam anlamıyla yoğunlaştığınızda ve sabırlı olduğunuz noktada başarı elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde anlayışlı olmanızda yarar var. Fedakâr bir karakter olabilirsiniz, fakat hatayı kabul etmeyen yönünüz, ikili ilişkilerinizde bitişlerin yaşanmasına neden olabilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler​

Bu hafta size karşı yapılabilecek haksızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Fakat kısa süre içerisinde adaletin yerini bulması ile beraber kendinizi rahat hissedebileceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Duygusal dünyanızda yeniliklere açık olmanız, yeni başlangıçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Borç almak ve vermek konusuna çok dikkat etmelisiniz. Sanatsal faaliyetler ile ilgilenmek ve yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak işlere yoğunlaşmak size iyi gelebilir.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar​

Yoğun çaba ve mücadelelerinizin sonucunda takdir edilebilir, ön plana çıkabilirsiniz. İş hayatında olumlu gelişmelerin sonrasında artan sorumluluklarınız, yorulmanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizde çevrenizdeki insanların ön yargıları ve sabit düşüncelerinden kaynaklı kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bu durumun getirebileceği küskünlükler söz konusu olabilir. İlişkinizde sizden gizlenen birtakım durumların açığa çıkması söz konusu olabilir. O yüzden sezgilerinize güvenmeniz ve çevrenizdeki insanlara karşı beklentinizi düşük tutmanız faydalı olabilir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar​

Duygusal dünyanıza yönelik aldanmaya karşı daha dikkatli olmanız gereken bir hafta. Umduğunuz gibi gitmeyen ikili ilişkiler, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. O yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Parasal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Al-ver dengesinin sağlanması söz konusu olabilir. Yeni girişimlerde bulunmak var olan düzeninizi geliştirmek gibi konular gündeminize gelebilir.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar​

İş hayatınızdaki kişiler ile anlaşmazlıklar yaşanabilir. İş içerisinde emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz ve çevrenizdeki insanların sizi takdir etmesi söz konusu olabilir. Hırslarınıza yenik düşecek kararlar almamalı, dikkatli olmalısınız. Yoğun çaba ve sıkıntıların ardından isteklerinizin gerçekleşmesi, özellikle maddi konularda başarı elde etmeniz olası.

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar​

Bu hafta ikili ilişkilerinizde verdiğiniz emeklerin karşılığını alamayabilirsiniz. Gerilimli anlar ve huzursuzlukların yaşanması söz konusu olabilir. Kendinizi zor bir duruma sokmamak adına gerek maddi gerek manevi açıdan, çevrenizdeki insanları düşünmek yerine, kendinize dönük olmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Maddi konularda ki bilinmezliklerin artık sonlanabilir. Sabır ve emek gerektiren işlerde başarı elde etmeniz söz konusu olabilir. Strese bağlı olarak mide rahatsızlıkları yaşanabilir. Dikkat!

Kenan Yasin Bölükbaşı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506
z favori pisilerim (4).jpg

Koç burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları


Koç burç yorumları: Bu hafta kalabalıkların içinde olmak yerine yalnız vakit geçirmek size kendinizi daha huzurlu hissettirebilir. Ruhsal konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte meditasyon yapmak iyi gelebilir. Gündeminizde henüz kimseyle paylaşmadığınız bir platonik aşk ya da gizli bir ilişki olabilir. Beklemediğiniz finansal fırsatlarla karşılaşmanız olası.

Duygusal hayatınızın ön plana çıktığı bir dönem sizleri bekliyor. Daha romantik bir dönemde olacaksınız. Partnerinizden sevgisini daha fazla gösterdiğini göreceksiniz. Geçmişinizde bıraktığınız biri de karşınıza tekrar çıkabilir.


Hayatınızın her alanında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 21 Şubat’ta Merkür retrosu bitiyor. Hem fiziki hem duygusal yorgunluğunuz, kafa karışıklıklarınız sona eriyor. Enerjiniz yükseliyor. Sosyal yönünüz ön planda olacak. Dostlarınızla planlar yapabilirsiniz. Şansınızın da açık olacağı bir dönemde olacaksınız.

27 Şubat itibariyle çalışma ortamınız, günlük hayatınız ve sağlığınız ön plana çıkıyor. İş hayatınızda yapacağınız bazı değerlendirmeler sonucunda yeniden aksiyon alıp bir düzen oluşturmak isteyebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi yeniden planlamak ve bir düzene sokmak için oldukça uygun bir dönem olacak. Ancak bu esnada birtakım hassasiyetlerinizin de farkına varabilirsiniz.

Ayrıca sağlığınızla ilgilenmek ve eğer gerekiyorsa diyetinize dikkat etmek için mükemmel zaman. Bu süreçte biraz da olsa iç dünyanıza dönmek size iyi gelebilir. Ruhsal çalışmalarla melankolik ruh halinden arınabilir, bilinç altındaki karmaşık durumlara çözüm arayabilirsiniz.
Boğa burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta itibariyle ajandanız yoğun olacağa benziyor. Arkadaşlarınla keyifli paylaşımlarda bulunabileceğin, yeni gruplara katılabileceğin eğlencesi bol bir dönem kapılarını aralıyor. Arkadaşlarından destek görebilirsin. Bir ilişkin yoksa katıldığın çevrelerde yabancı kültürlerden biriyle tanışabilirsin. Görünümünde sıra dışı bir değişim yapmak isteyebilirsin.

Maddi durumunuz, ödemeleriniz ön planda olabilir. Borçlarınız varsa kapatmak için elinize para geçebilir. Sağlığınızla ilgili ameliyat olma durumu varsa belki güzel ilerlemeler sebebiyle operasyon geçirmenize gerek kalmayabilir.

Hem maddi hem fiziki riskli hareketlerden kaçının. Beklemediğiniz bir anda maddi durumunuzla ilgili olumlu gelişme yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca şansınızın açık olduğu bir dönemdesiniz. Bazılarınız yaptığı işte üne bile kavuşabilir. Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Bir arkadaş ortamında yeni biriyle tanışabilirsiniz.

27 Şubat itibariyle aşk ve çocuk konuları ön plana çıkıyor. İlişkini yeniden masaya yatırıp değerlendirmek isteyebilirsin. Birtakım hassasiyetlerin veya kırılganlıkların olduğunu fark edip bir karara varmayı tercih edebilirsin.

Ancak bu dönemdeki belirsizlikler doğru karar vermeni engelleyebilir veya kafa karışıklığı yaratabilir. Eğer varsa çocuklarınla ilgili bazı hassas koşulların farkına varabilir ve bunlara bir düzen getirmek isteyebilirsin.
İkizler burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta ilişki ve evlilik hayatınız ön plana çıkabilir. Partneriyle sorun yaşayanlar bu dönemde çözüme kavuşturup, daha da güzel bir geleceğe adım atabilirler. Ortak iş açmışlar varsa ortağıyla beraber yeni işlere imza atabilirler.

Biraz daha alıngan olabilirsiniz, hemen tepki vermeyin. Önümüzdeki bir ay boyunca kariyerinizde parlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş başvurusu yapmayı düşünüyorsanız bu dönem idealdir.

İlişki hayatınızda şansınız çok açık. Yalnızlar yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilir. İş hayatınızla veya geleceğinizle ilgili yaşadığınız karamsarlıklar sona eriyor. Pozitif bir İkizler burcu ortaya çıkıyor. Seyahatlere çıkabilir veya gelecekler ilgili yeni tatil planları yapabilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konulara ilginiz artabilir.

27 Şubat itibariyle ev ve aileye ait konular gündemde olacak. Geçmişten bazı konuların gündemine gelebilir, köklere veya aileye ait belirsizlikler ve hassasiyetlerle yüzleşmeniz gerekebilir.

Kariyer ve ev hayatınız arasında bir denge oluşturmak isterken kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız eve yeni bir düzen getirmek isteyebilir veya taşınmaz bir mülk konusunda nihai karara varmak isterken kontrolünün dışında gelişen bazı koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta Balık burcunda seyahatine başlayan Venüs gezegeni de iş hayatınızı güzelleştirmeye geliyor. Bu süreçte yönetici pozisyonundaki güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Ortaklaşa yürüttüğünüz bir proje varsa olumlu sonuçlar almanız mümkün. Mesleğinizi sanatsal bir alanda icra ediyorsanız sanatınızı daha geniş kitlelere ulaştırmanız için gökyüzü size olumlu etkilerini gönderecek.
Yengeç burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta itibariyle alışılmış kalıpların dışına çıkabilir, çok keyif alacağınız yeni bir eğitim programına katılabilir ve yeni şeyler öğrenmeye, keşfetmeye başlayabilirsiniz. Yeni felsefelere merak duyabilirsiniz. Yurt dışına bir seyahatiniz olabilir ve gittiğiniz yerde çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Partnerinizden destek gördüğünüz bir dönem olabilir.

Ofis ortamınızda hoşunuza gitmeyen veya değiştirmek istediğiniz her ne varsa bu hafta eyleme geçebilirsiniz. Çalıştığınız ekiple yeni projelere başlayacaksanız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda da düzelmeler olsa da yine de kendinizi ihmal etmeyin.

Önümüzdeki bir ay boyunca yılın en mutlu dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz. İçinizdeki sevinç ve huzur anlatılamayacak kadar güzel olacak. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda parlayabilirsiniz. Seyahatlerinizde birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz.

21 Şubat’ta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. Akademik konularınızda, yurt dışı işlerinizde artık harekete geçebilirsiniz. 27 Şubat itibariyle yakın çevre, kardeşler ve iletişim konuları ön plana çıkıyor. Planladığınız düşünceler veya projelere bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. İletişim konularında bazı detaylara dikkat etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız.

Ayrıca akrabalarınızla ilgili beklentilerinizde yanılgılarınızın farkına varabilir, beklentilerinizin karşılanmadığını düşünerek onlarla olan ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ancak bu dönemde gelişebilecek bazı kafa karışıklıkları veya belirsiz koşullar doğru karar vermenizi sekteye uğratabilir. Fevri tepkiler vermemeye ve alacağınız kararları da gözden geçirmenizde fayda var.
Aslan burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Maddi-manevi şanslı bir dönemin içinden geçiyorsunuz. Uzun zamandır alamadığınız bir alacağın varsa artık onu tahsil etme zamanı gelmiş olabilir. Gündeminizde olan bir miras konusu varsa olumlu gelişmeler kendini göstermeye başlayabilir. Partnerinizin kazancı yükselişe geçebilir. Ortaklı bir iş yapmayı planlıyorsanız sizin için uygun bir dönem olabilir.

Aşk hayatınızda şans kapınızı çalacak. Yalnızlar için güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkisinde sorun olanlarsa bir şans daha verip tutkuyla ilişkisine devam edebilirler. Çocuğunuzla ilgili de yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz daha anlayışlı olmanız gerekebilir.

Önümüzdeki bir ay boyunca maddi olarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak için paralar elinize ulaşabilir. Miras konusu varsa lehinize sonuçlanabilir. Sizler için her konuda ve özellikle aşkta şanslı olduğunuz bir zaman dilimi olacaktır.

27 Şubat itibariyle de yine maddi konular gündeminizde olacak. Gelirlerinizi gözden geçirerek, kazançlarınıza bazı düzenlemeler getirmek isteyeceğiniz günlerde olacaksınız. Ancak bu esnada finansal bazı hassasiyetlerle yüzleşebilir, yeni kazanç sağlayacak arayışlara da girebilirsiniz.

Gelir gider dengenizi oluşturmaya çalışırken yanılgıya düşerek yanlış kararlar vermemeye özen göstermelisiniz. Kontrolsüz harcamalar yaparak sıkıntıya düşmemek adına doğru planlamalar yapmanızda fayda var.
Başak burcu 22 – 28 Şubat haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta çözülmesini beklediğiniz hukuki bir konu varsa olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ortaklı bir iş yapmayı düşünüyorsanız uygun bir dönemdesiniz. Eğer evliyseniz romantik günlerden geçeceğinizi söyleyebiliriz. Hali hazırda bir ortaklığınız varsa ya da evliyseniz partnerinizden destek görebileceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Bu dönemde aile ve evle ile ilgili konular vaktinizi alabilir. Aile içerisinde çözülmesi gereken konular olabilir. Evinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Küçük dekorasyon değişiklikleri de olabilir. Ailenizdeki bir ferdin sağlık sorunuyla ilgili ilgilenmeniz gerekebilir.

Önümüzdeki bir ay boyunca evlilik tekliflerine hazırlıklı olun. İlişki ve evlilik hayatınızda altın döneminiz başlıyor. Evliliğinde sorun olanlar bitti derken tam tersi büyük bir aşkla yoluna devam edebilirler. Karşı taraftan hiç olmadığı kadar ilgi görebilirsiniz. Romantik bir dönemde olacaksınız. Ortak iş açmışlar varsa maddi kazancı yüksek olan bir projeye imza atabilirler. Yalnızlar ise yeni bir ilişkiye adım atabilir.

27 Şubat’ta sizin burcunuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkisi ile ilişkilerinizi, ev ve iş hayatınızı yeniden planlayıp düzenlemek isteyeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Yeni projelerinizin temellerini atabilmek adına üretken ve verimli çalışmak isteyeceksiniz.

Başkalarına bağlı kalacağınız koşullar gelişebilir veya karşınızdaki kişilerin beklentilerini karşılamadığını düşünebilirsiniz. Ayrıca beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Olumlu açıdan, var olan bir alışkanlığını bırakabilir, spora ve diyete başlayabilirsiniz.
Terazi burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta itibariyle iş ortamınızda popülerliğiniz artabilir. Daha olumlu bir haftada olacağımızdan beklediğiniz haberler varsa haftanın başında size ulaşabilir. Eğitim hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşiniz, akrabalarınız ile ilgili sorunlar varsa tatlıya bağlanabilir.


Günlük meşguliyetlerin arasında tatlı yiyecekler atıştırmak isteyebilirsin. Sağlık konusunda şanslısın ama yine de dikkat etmekte fayda olabilir. Bu dönemde Evcil hayvan sahiplenmek isteyebilirsin.

Önümüzdeki bir ay boyunca iş hayatınızda yeni teklifler alabilirsiniz. Bu teklif maddi beklentinizin de üstünde olabilir. Sağlığınızla ilgili sevindirici bir gelişme yaşayabilirsiniz. Daha duygusal ve ılımlı olacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Sizi çok sevindirecek bir haber alabilirsiniz. Şansınız açık olacak bu dönemde.

27 Şubat itibariyle bilinçaltı veya kontrolünün dışında gelişen konular gündeminizde olabilir. İç dünyanıza dönerek zihninizdekileri değerlendirmek ve bir düzenleme getirmek isteyebilirsiniz. Gizli kalmış birtakım korkularla yüzleşebilirsiniz.

Elinizde olmayan bazı koşulları fark edebilir ve olayları akışına bırakarak kabule geçmeyi tercih edebilirsiniz. Bu esnada gündelik akışınızda beklentilerinizin karşılanmadığını hissedebilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki birtakım belirsizlikler sizi içsel olarak hassas kılabilir.
Akrep burcu 22 – 28 Şubat haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Keyifli bir döneme giriş yapıyorsun. İlişkiniz varsa partnerinizle keyifli paylaşımlarınız olabilir. İlişkiniz yoksa aşk hayatınızda hareketli günler sizleri bekliyor olabilir. Hayatın tatlı sürprizler gerçekleşebilir. Çocuğun varsa birlikte çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuz yok ama olsun istiyorsanız bu hafta itibariyle Venüs’ün Balık burcundaki seyahatini değerlendirebilirsiniz.

Gelirlerinizi ilgilendiren konulara odaklanabilirsiniz. Maaşınızı ya da aldığınız primleri arttırmak için yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Beklediğiniz paralar varsa elinize geçebilir. Yine de fazla finansal risk almamakta fayda var.

Önümüzdeki bir ay boyunca yalnızsanız yeni bir aşk karşınıza çıkabilir. Hem de hiç beklemediğiniz anda aklınızda olmayan biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkinizde sorun varsa bu dönem sevginizin ağır bastığını düşünüp devam kararı alabilirsiniz.

Çocuğunuzla ilgili çok sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz. Bu dönem hayatta yapmak istedikleriniz için harekete geçin. Çünkü yılın sizin için şanslı dönemlerinden birinde olacaksınız. Bazılarınız yeni bir hobiye başlayabilir. Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar, gerginlikler, sonuçsuz kalan durumlar sona eriyor. Evinizde vakit geçirmek, ailenizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

27 Şubat itibariyle hedeflerinizle ilgili konular ön plana çıkarıyor. Mesleki gruplar, sosyal çevre, dernek veya vakıflar içerisinde aktif olarak hizmet vermek isteyebilir, gruplar içerisindeki çalışmalarınıza bir düzen getirmek isteyebilirsiniz.

Hayata dair beklentilerinizle ilgili yeni bir değerlendirme yapmayı hedefleyebilirsiniz. Ancak bu esnada ilişkilerle ilgili dengeyi sağlamakta zorlanabilir, aşk veya çocuk konularınla ilgili bazı hassasiyetlerle yüzleşmeniz gerekebilir.
Yay burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Daha umutlu, güzel haberler aldığınız bir haftaya başlıyorsunuz. Güzelliğinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca ailenizle kutlayacağınız bir gelişme yaşayabilirsiniz. Aileye yeni bir birey veya bir bebek katılabilir.

Evinizde ve ailenizle birlikte bolca vakit geçirmek isteyebilirsin. Aile içinde hafif dargınlık içeren bir durum varsa uzlaşma sağlanabilir. Evinizi değiştirmek ya da onu güzelleştirmek, dekorasyonda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Evle ilgili beklemediğiniz sürprizli gelişmeler yaşanabilir.

Gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Ailecek yeni bir eve taşınabilirsiniz. Şansınız çok açık. Yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal yönünüz aktif olacak. Kültürel aktivitelere katılabilirsiniz. Yeni eğitimler araştırabilirsiniz. Kardeşinizle, akrabalarınızla beraber vakit geçirebilirsiniz.

27 Şubat itibariyle kariyer hayatı ve statü konuları gündeminizde olacak. İşinizle ilgili birtakım düzenlemeler ve değerlendirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili bazı hassasiyetler veya kırılgan koşullar hissetmeniz mümkün.

Eviniz ve işiniz arasında bir denge oluşturmak için adımlar atabilir, somut hedefler için bazı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca bu dönemdeki belirsizlikler, alacağınız yeni kararlarda yanılmanıza ve doğru kararlar almanıza engel olabilir. Dikkatli olmalısınız.
Oğlak burcu 22 – 28 Şubat haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Güzel etkiler alacağınız bu hafta içerisinde sağlığınıza biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor. Psikolojik olarak artık toparlanmaya başlıyorsunuz.

Venüs Balık burcunda seyahatine başlarken kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sizi mutlu edecek bir eğitim fırsatıyla karşılaşmanız mümkün. Kariyerinizle veya yaratıcı konularla ilgili fikirlerinizi paylaşmak, başarılı sonuçlar getirebilir.

Önümüzdeki bir ay boyunca iletişim becerileriniz sayesinde çok farklı yerlere gelebilirsiniz. Edindiğiniz yeni çevreler sayesinde kariyer fırsatları önünüze çıkabilir. Yazarlık yeteneğiniz varsa mutlaka sergileyin. Sosyal medyada ilgi çekebilirsiniz.

Eğitim hayatınızda da beklediğinizden güzel gelişmeler olabilir. Sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Elektronik aletlerinizde yaşadığınız sorunlar, aksilikler sona eriyor. Gelirinizi ilgilendiren durumlara vakit ayırabilirsiniz.

27 Şubat itibariyle akademik ve yabancılarla ilgili konular ön plana çıkıyor. Hayata bakış açını yeniden incelemek ve değerlendirmek isteyebilirsin. Akademik hayatına belirli bir düzen getirmek ve planlı çalışmalar yapmak adına birtakım adımlar atabilirsin.

Eğitim veya yabancı kültürlerle ilgili bazı fırsatlar karşına çıkabilir. Ancak bu esnada yakın çevrendeki koşullarda belirsizlikler olabilir veya fikirlerinde netleşemediğini hissedebilir, doğru kararlar alamayabilirsin.Kova burcu 22 – 28 Şubat haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Şansınızın açık olduğu bir dönemde olacaksınız. Beklediğiniz gelişmeler varsa umduğunuzdan daha güzel sonuçlanabilir. Arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz bir hafta başı yaşayabilirsiniz. Gergin anlarda biraz daha davranışlarınızda dikkatli olmalısınız.

Finansal konularda şanslı bir dönemdesin. Maaşında ani bir yükselme olabilir. Özellikle güzellikle ilgili, sanatsal ya da yaratıcı alanlarda kazanç fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Ayrıca bu ay keyif aldığın, seni mutlu eden konulara yönelik harcama eğilimin yüksek olabilir.

Önümüzdeki bir ay boyunca finansal gücünüzün artacağı bir süreçte olacaksınız. Maaşınızda artış olabilir. Ek primler alabilirsiniz. Mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Maddi olarak yaşadığınız sıkıntılar artık bitmeye başlıyor. Adeta sizin zamanınız başlıyor. Enerjiniz yükseliyor. Kendinizle ilgili ne yapmak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz.

27 Şubat itibariyle ortaklı paylaşım konuları ön plana çıkıyor. Eşinden veya ortağından gelen gelirler gündemini meşgul edebilir. Gelir gider dengen ile ilgili birtakım değerlendirmeler yapmak ve titiz planlamalar üzerinde çalışmak isteyebilirsin.

Finans akışındaki belirsizlikler veya hassasiyetler sana içsel bir endişe getirebilir. Bu sebeple banka kredisi, borç, alacak gibi konularda düzenlemeler yapma gereği duyabilirsin. Ancak yanılmamak adına koşulları iyi gözlemlemekte fayda var!Balık burcu 22 – 28 Şubat haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Çekiciliğinizin arttığı bir dönemde olacaksınız. Gözler üzerinizde olabilir. Dış görünümünüzle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilir ve çok hoş sonuçlar elde edebilirsiniz. Arkadaş gruplarından destek görebilirsiniz. Hayatında sürpriz bir karşılaşma olabilir.

27 Şubat itibariyle ikili ilişkilerle ilgili konular ön plana çıkıyor. Eğer evliyseniz, evliliğinizi yeniden gözden geçirmek ve bazı değerlendirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Evli değilseniz partnerinizle olan ilişkini değerlendirerek; daha ciddi bir platforma taşımak veya nihayete erdirmek adına karar almak isteyebilirsiniz. Diğer yandan netleşemediğiniz bazı koşullar nedeniyle; adımlarınızı dikkatli atmanız faydalı olabilir.

Kariyer konularınız gündemde olabilir. Bazılarınıza yeni iş teklifleri gelebilir. Yeni fırsatlar maddi gelirinizi de arttırabilir. Çalışmıyorsanız geleceğinizle ilgili adım atmaktan çekinmek yerine artık silkelenip harekete geçiyorsunuz. Ayrıca bir iş ortaklığını masaya yatırabilir ve yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

Önümüzdeki bir ay boyunca aşk hayatınızda şansınız açılıyor. Çok çekici olacağınız bir dönemde olacaksınız. Estetik yaptırmak ve imajınızda değişiklikler yapmak için uygun vakitlerdesiniz. Kariyerinizde şanslı bir zamanda olacaksınız.

21 Şubat’ta sizin burcunuzdaki Merkür retrosu sona eriyor. Bu retro sizleri ciddi anlamda zorlamış, yıpratmış olabilir. Hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak negatiflikler yaşamış olabilirsiniz. Burcunuza geçen Venüs ve akabinde 21 Şubat itibariyle Merkür retrosunun sona ermesi hayatınızda çok güzel zamanlar yaşamanıza destek olacaktır.


Sizin burcunuzda olan Güneş’i de arkanıza alarak kendinize olan güveninizin yerine geleceği bir dönem başlıyor. Kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda da kendinizi güçlü hissedeceğiniz, keyfinizin yerinde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız
İndigo Dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506

22-28 Şubat 2021 Haftalık Yorumlar ve Başak Burcunda Dolunay​


22-28 ŞUBAT HAFTASINA GENEL BAKIŞ
Bu hafta 23 Şubat Salı günü Güneş 3derece 09’ dakikada olduğu zaman diliminde Güneş Fomalhaut sabit yıldızı ile kavuşacak. Ay ise sirius yıldızı ile kavuşum yapacak. Sirius yıldızı 14 derece yengeç burcunda oluşur. Dolayısıyla bu gün spiritüel çalışmalar için, şifa olumlama, vizyon, dilek, istek ve hayallerin gerçekleştirilmesi için yapılacak çalışmalar için uygundur. Bu hafta 27 Şubat’ta saat 11:17’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Ay başak burcunun 8.derece 57’dakikasında, Güneş balık burcunun 8.derece 57’dakikasında yer alacak. Dolunayın size etkilerini aşağıda yazdım okuyabilirsiniz. 26 Şubat Cuma günü Venüs yüceldiği balık burcuna geçecek. Parayı kazanma ve kullanma, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkiler, kendi öz değerimizi yansıtma, estetik ve güzellik, sanat konularında olumlu gelişmeler altında olacağız. Gezegen hareketlerinin burçlarınıza olan etkisinden bahsedecek olursak;


kedi (6).jpgKOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde anlayışlı merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ve güzellik bakımı için kullanabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde güç savaşları, manüplasyon, kontrol arzusu yaşayabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde gelir durumunuzu düzeltmek amacıyla yeni projeler elde etmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü Venüs balık burcuna geçiyor. Parayı kazanma ve kullanma, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazlar, balık burcu doğasında sergilenecek. Plütonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevgiyi gösteremediğinizi düşünebilir siz de sevgi göremediğinizi söyleyebilirsiniz. Kişiliğinizi tarzınızı tavrınızı yansıtırken orijinal yöntemler kullanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işler, iş arkadaşları, hizmet, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık konularında size hizmet etmeyen konuları eleyecek ve kendinizi yeniden düzenleyeceksiniz. Diet, spor ve dengeli beslenme konularına ilgi gösterebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak önem kazanacak. Pazar günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü arkadaşlar sosyal çevre ilişkilerinizde iletişiminizi arttırabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmak ve farklı bir stil tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınızla ilgili bakım işlemleri yapabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda istediğinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Perşembe günü salgın hastalık nedeniyle yurt dışı ilişkilerinizi başka yol yöntem ve uygulamalarla yürütmek için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı farklı yansıtacaksınız. Orijinal ve sıra dışı yöntemler kullanabilirsiniz. Venüs balık burcuna geçiyor. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda merhametli, affedici, arabulucu, empatik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaş grubunuzdan bir kişiyle flört edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkilerinizde ilişkinizi düzenlemek eksiklerini gidermek için çalışacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanınızda riskli işlemler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olabilir toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde fazla mükemmelliyetçi olmamakta yarar olacak. Hiç kimse mükemmel değildir. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınız zaman mutlu olursunuz. Pazar günü eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz.


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba gösterebilirsiniz. Arkanınzdan dönen gizli işleri ve dedikoduları duyacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ve diğer bakımlarla ilgili işlemler yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda güç savaşlarına girebilirsiniz. Kontrolcü tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanma ya da yönetme konusunda fırsat elde edeceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Kadınlara yönelik işlerde ve sektörlerde çalışabilirsiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız bir kişiyle flörtt edebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde düzenlemeniz gereken konuların üzerinden geçeceksiniz. Ev ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında denge kurmalısınız. İş hayatınıza önem verip evinizi ihmal etmemelisiniz. İki buçuk yıldır zorlandığınız para ve iş konuları artık daha rahat çözebilir konuma geldiniz. Pazar günü arkadaşlarla birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Teknolojik yöntemlerle bunu yapabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Milli ve manevi değerlerimiz, ailemiz, eşimiz, dostumuz onların dertlerine çözüm bulmak onları korumak ve kollamak, manevi destek vermek önemli olacak. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı yapmak ya da diğer kişisel bakımlarla uğraşmak uygundur. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç savaşları yapabilir kendi istediklerinizin olmasında diretebilirsiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizden bir kişiyle ortaklık yapmayı düşünebilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı farklı yansıtacaksınız. Orijinal ve sıra dışı yöntemler kullanacaksınız. Venüs balık burcuna geçiyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında akışta kalmak evrenle bütünleşmek bırakmak ve ilahi adalete güvenmek yaklaşım tarzınız olacak. Yurt dışından tanıştığınız ya da yurt dışında yaşayan bir kişiyle sanal alemden flört edebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 3-9 ekseninden etkileyecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde düzenlemeniz tasnif etmeniz işlerinizle ilgili ayrıntılı çalışmalar yapacaksınız. Yurt dışı işler salgın hastalık nedeniyle istediğiniz ölçüde gitmediği için işlerinizi yurt içine aktarabilir ya da ağırlığı yurt içine verebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal olarak kendinizi değişim ve dönüşüme hazır hissedeceksiniz.


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizi ve eşinizi dengede tutacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınız için bakım yapabilir ya da diğer kişisel bakımlar için güzel bir zaman dilimi değerlendirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde aşırı kontrolcü ve patronvari tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek için harekete geçeceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Ezoterik ve metafizik konularla ilgili eğitim almak isteyebilirsiniz. Bu konuda kitaplar okuyabilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altındasınız. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında gerekli düzenlemeleri yapacak harcamalarınızı düzene sokacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba göstereceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara bunu yansıtacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın hakları konusunda hakkaniyet ve adaletli davranacaksınız. Pazar günü beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygularınızla iradenizi bir arada dengede kullanacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ya da diğer kişisel bakımları yapabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde kontrolcü ve manüplatif tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızda değişim ve dönüşümü uygulamak için sistematik ve disiplinli olarak harekete geçeceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken kendinizden çok partnerinize önem vereceksiniz. Akışta kalmak ve sevgi enerjisi sizi mutlu edecek. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altındasınız. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. Burcunuzda gerçekleşecek dolunayla ikili ilişkiler ve evliliğinizde düzenlenmesi gereken konuları masaya yatırabilir ve harekete geçebilirsiniz. Sevgi ve merhametle olaylara yaklaşarak çözümcül tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Her iki taraft da hatalarını konuşacak ders alacak ve çözüm yolları geliştirecek. Sağlığınızla ilgili diet, spor, dengeli beslenmeyi tercih edebilirsiniz. Dolunaylar bırakma dönemidir. Sigara, alkol vs. Gibi zararlı alışkanlıklarınız varsa onları bırakabilirsiniz. Pazar günü ortaklık konusunda beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili olarak yaralarınızı sarmak isteyecek ancak tam anlamıyla başarılı olamayacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ve diğer kişisel bakımlarla ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde manüplatif ve baskıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü kredi, borç, vergi ve ödemeler konusunda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı orijinal sıra dışı farklı yöntemler izleyerek yansıtacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Gündelik işlerinizi yürütürken, hizmet alanınızda ve çalışma arkadaşlarınızla birlikte kendinizden çok başkalarını düşüneceksiniz. Halka hizmet hakka hizmet fikriyle insanlara yardım etmek sizi mutlu edecek. Evcil hayvan alma kararı verebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altındasınız. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen gizli işleri öğreneceksiniz. Dedikodunuzun yapıldığını duyacaksınız. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları olaylar önünüze gelecek. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için sıkılabilirsiniz. Bağırsak ve sindirim sistemi problemleri yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi düzenlemek için ayrıntıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayaklarınızla ilglii problem yaşayabilirsiniz. Pazar günü danışmanlık verme taleplerini değerlendireceksiniz.


AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Spekülatif kazançlar konusunda risk almak ve borsa ve hisse senedi, bitcoin sanal para konularında yatırım yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınızla ilgili bakımlar yapabilir ya da başka kişisel bakımlar kullanabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kontrolcü, manüplatif ilişkiler devrede olabilir. Perşembe günü ikili ilişkilerde gerginlik enerjisi hakim olabilir. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı orijinal ve sıra dışı olarak sevgi aşk ve ilişkilerde göstereceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Çocuklarınızla iletişiminizde sevgi dolu, merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için kadersel olumlu gelişmeler altında olacaksınız. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlar, sosyal çevre, dernekler ve klüpler, sosyal sorumluluk projeleri gibi alanlarda görev alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapabilirsiniz. İşinizde arkadaş çevrenizin olumlu etkisinden yararlanabilirsiniz. Ayrıntıcı ve düzenleyici çalışmalar yaparak hobilerinizi büyüterek iş alanına çevirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.


YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Evinizde tadilat tamirat düzenleme yapma kararı verebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken farklı yol ve yöntem uygulama konusunda karar alacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna gelecek. Saç bakımı için ya da diğer kişisel bakımlarda bulunmak için uygun bir zaman dilimi. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü uygulamakta güçlük çekeceksiniz. Perşembe günü iletişim ve sosyal medya alanında istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyeceksiniz. Abartılı beklentileriniz olabilir. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken orijinal ve sıra dışı yöntemler kullanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştirebilir sevgi enerjisi yayabilirsiniz. Merhametli, affedici, bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için kadersel olumlu gelişmeler altındasınız. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatı ve kariyerinizde düzenlemeniz gerekli konular üzerine odaklanacak ayrıntılı analizler yapacaksınız. Aile bireylerinizle ortaklığınız varsa bu ortaklığı sonlandırma kararı verebilirsiniz. İşle ilgili mükemmelliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Eleştirel tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onun bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum mutluluk ve huzur içinde yaşayacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve diğer kişisel bakımlarla ilgilenebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştirmek ve hayatınıza entegre etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmadığını göreceksiniz. Abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken orijinal sıra dışı farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Venüs balık burcuna geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler, konularında güzel projeler üretebilir gelir elde edebilirsiniz. Cumartesi günü dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında ayrıntıcı düzenleyici analitik işlemlerde bulunacaksınız. Salgın hastalık nedeniyle işlerinizi teknoloji kullanarak planlayacaksınız. Yurt içinde aynı işleri yapma ihtimalini araştırabilirsiniz. Sosyal medyada ya da internet ortamında daha fazla olmak için internet sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde gizli saklı konular ortaya çıkabilir. Pazar günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Sosyal medyada daha aktif olmak için internet sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Saçlarınıza bakım yapabilir ya da başka bakımları da deneyebilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri, gizli düşmanların yaptıklarına isyan edeceksiniz. Perşembe günü gizli düşmanlarınızın üzerine kararlılıkla gideceğinizin kararını vereceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu yansıtacaksınız. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ödemeniz gereken vergiler ya da krediler olabileceği gibi nafaka, miras gibi konulardan gelir elde edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında da yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışarak gelir-gider dengenizi kuracaksınız. Pazar günü beklentilerinizin yerine gelmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR
Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sosyal medyada paylaşımlarınızı ilgi çekici ve farklı yapacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınıza bakım yapabilir ya da kişisel bakım için farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Arkadaşlar sosyal çevre alanınızda manüplatif, güç savaşları, kontrol arzusu ile dolu kişilerle muhatap olabilirsiniz. Perşembe günü eski yaralarınızı sarmak için harekete geçeceksiniz. Arkanızdan dönen işler, dedikodu, gizli düşmanların sizi çekemesi gibi konular canınızı sıkacak ve onlarla uğraşacaksınız. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı farklı yöntem ve yollarla yansıtacaksınız. Venüs balık burcuna geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde paylaşımcı duygusal empatik ve kendinizinden çok karşınızdakini düşüneceksiniz. Cumartesi günü manevi ve maddi anlamda büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altında olacaksınız. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler, evlilik, danışmanlık ortaklık konularında ayrıntıcı, titiz, eleştirel yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Bağırsak ve sindirim sisteminiz hassa olabilir. Diet, spor, dengeli beslenme konularına ilgi duyacak ve çalışacaksınız. Dolunay zamanında sigara, alkol gibi ya da fazla yemek yeme gibi bağımlılığınız varsa bırakabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için estetik ve güzellik konularına ilgil duyabilir. Araştırabilir ve yaptırabilirsiniz.
Tülin Aydoğan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506
Bu hafta Merkür retrosunun etkisinin geçmesi ile birlikte kendinizi daha rahat hissedebileceksiniz. Yine de kendinize birkaç gün tanımanızda fayda var. Retro sürecinde çokça düşündüğünüz, taşındığınız, ertelediğiniz veya yapmaktan çekindiğiniz konular için Mars-Plüton üçgeni ile adım atma cesareti gösterebilirsiniz. Bu enerjiyi iyi değerlendirmekte fayda var.

Sportif faaliyetlere biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte gerilen ilişkiler daha romantik bir enerjiye bürünebilir. Kova’nın mantıklı bakış açısı, yerini duyguların seline bırakacaktır. Cuma günü oluşacak Jüpiter’in Ay Düğümlerinin uyumlu açısı ile birlikte finansal anlamda toparlanmalar yaşayabilir, maddi destek görebilirsiniz. Cumartesi günü ise Başak Dolunay’ı gerçekleşecek, yani “hasat dolunayı”. Bilginizi eğer iyiye kullandıysanız, yeteneklerinizi kendiniz için sergilediyseniz ve dürüstlükten ödün vermediyseniz, iyiliğinizin ödülünü alacağınız bir dolunay geliyor.


kedi (8).jpg


Koç burcu​

Sosyal çevrenizin ve gelecek planlarınızın dönüşmesi, kendinize verdiğiniz değeri de değiştirdi. Artık kendinizi daha sağlıklı ve hakkaniyetli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin. Bu dönem kendinizi manevi konulara daha yakın hissedebilirsiniz. Bu etki aynı zamanda bazı bağımlılıklarınızı da ortaya çıkartabilir. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için uygun bir hafta. Özel hayatınızda açık olmanızda fayda var. Şimdiye kadar kullanmadığınız bazı yeteneklerinizi açığa çıkartabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanın, ilham perileri sizinle!

Boğa burcu​

Otorite figürleri ile gerilim yaşayabilir, bazı manipülasyonlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kariyer değişikliği kaçınılmaz olabilir. Yaratıcılığınızın oldukça zengin olduğu bir dönem. Flört hayatınız hareketlenebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da tek başına hayattan keyif almayı deneyimleyebilirsiniz.

İkizler burcu​

Bu dönem yurt dışı ya da eğitim ile ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Bazı inançlarınızı dönüştürmek durumunda kalabilirsiniz. Aileniz ile daha çok vakit geçirebilir, beraber olmaktan ne kadar keyif alabildiğinizi deneyimleyebilirsiniz. Gayrimenkul konularında şans söz konusu.

Yengeç burcu​

Finansal hayatınızı değiştirmek, düzene sokmak durumunda kalabilirsiniz. Her ne kadar harcamaya meyilli olsanız da şartlar sizi durdurmaya yönelik olabilir. Kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz, kısa da olsa seyahatler yapabileceğiniz bir dönem. Kardeşler ile daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Aslan burcu​

İkili ilişkilerde yaşanan krizler iş hayatınızı etkileyebilir. Daha istikrarlı bir dönem geçirmeye gayret edin. Maddi kazançta artış yaşanabilir. Parasal konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak burcu​

İş hayatında yaşanan pürüzler bazı konulardaki inançlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Dürüstlük ve adil olmak konuları ön plana çıkabilir. Bunun yanı sıra daha da popülerleşeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Motivasyonlarınızı gerçekleştirmek için gereken güç ve cesareti kendinizde bulabileceksiniz.

Terazi burcu​

Borsa gibi spekülatif platformlardan uzak durmakta fayda var. Para çıkışı yaşanabilir. Maddi sarsıntı yaşamamak için aşırı risk almaktan kaçının. İçinize yönelmek ve biraz da olsa inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Meditasyon gibi enerji çalışmaları iyi gelecektir.

Akrep burcu​

Gayrimenkul konuları gündeme gelebilir ya da taşınma kaynaklı hayatınızda bazı değişiklikler yaşanabilir. Bu konulardan dolayı gerilim yaşanabilir, sakin olmakta fayda var. Gelecek planlarınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem. Sosyal hayatınızda da daha fazla göz önünde olabilirsiniz.

Yay burcu​

İletişimsel bazı problemler çalışma hayatınızda gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Açık ve net olmanızda fayda var. Evlilik, terfi, ebeveynlik gibi sosyal statünüzü değiştirecek olaylar gündeminizde olabilir.

Oğlak burcu​

Maddi alanda yaşayabileceğiniz bazı pürüzler spor, sanat veya hobi faaliyetlerinizi etkileyebilir. Yurt dışı ya da yurt dışı bağlantılı konularda, eğitim alanında kendinizi ön plana çıkarmanız olası.

Kova burcu​

Kendinizde yapacağınız bazı değişimler aileniz tarafından destek görmeyebilir. Onların etkisinde kalabilirsiniz. Müşterek kazanımlardan, mirastan ya da dava sonucu konusundan yana şanslı bir dönem.

Balık burcu​

Sebebi net olmayan bazı kuruntular, vesveseler yakın çevreniz ile gerilmenize neden olabilir. Bu şüphelerinizi onlarla paylaşmanız gerilimi azaltacaktır. Evlilik, ortaklık ve dava sonucu konularında şans var.
Astrolog Damla Güleç
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506
kedi (5).jpg

KOÇ BURCU:

Haftanın ilk günü Ceres’in Koç burcuna geçmesi ile sizin için kişisel ihtiyaçlarınız ve gelişiminizi besleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Özgürlük alanınıza önem verirken çevrenize de yardımcı olarak hem sizden beklentisi olan dostlarınızı mutlu edebilir hem de kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Venüs’ün Balıkburcuna geçmesi ile sıkıştığınızı düşündüğünüz ya da sizi endişenlendiren konularda artık rahat bir nefes alıyorsunuz. Planlarınız ve önünüze yeni çıkacak fırsatlar üzerinden hareket etmeniz kolaylaşacaktır.

BOĞA BURCU:

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, özellikle sosyal ortamlarda olumlu gelişmeler yaşayacağınız, bu alandaki yatırımlarınızı ve organizasyonlarınızı daha iyi işleyeceğiniz günler başlıyor. İkizler burcunda ilerleyen Kuzey Ay Düğümü’nün Kova burcundaki Jüpiter ile oluşturacağı üçgen açı, maddi olanaklarınızı da doğrudan ilgilendiren planlarınıza bir netlik kazandırabilir. Planladığınız gibi ilerleyecek olmak ve bundan iyi sonuçlar elde etmek, sosyal ve ekonomik özgürlüğünüzün önünü açacaktır.
İKİZLER BURCU:
Venüs’ün hafta ortasında Balık burcuna geçmesi, bu özgüveni de arkanıza alarak iş hayatınızda ve çalışma ortamınızda bazı iyileşmeleri önünüze serebilir. Burcunuzda ilerleyen Kuzey Ay Düğümü, Kova burcundaki Jüpiter ile olumlu bir açı yapıyor ve siz artık kişisel gelişiminizi büyük oranda tamamlayıp yaşantınızda kadersel bir dönüşüme doğru yol alıyorsunuz. 27 Şubat’ta dost burcunuz Başak’ta gerçekleşecek dolunay, aileniz ve ev yaşamınız konusundaki bazı sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayacaktır.

YENGEÇ BURCU:

Ceres asteroidinin Koç burcuna geçmesi ile geleceğe ve olaylara bakış açınızın sizi ne denli etkilediğini düşünerek burada daha yapıcı ve ılımlı bir tavır sergilemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede kariyeriniz, planlarınızda daha disiplinli bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçişi yaşam felsefenizi ararken aydınlanma yaşamanızı ve aradığınız anlamı bulmanızı sağlayacaktır.

ASLAN BURCU:

Venüs’ün Balık burcuna geçmesi, korkularınızla baş etmek konusunda ihtiyacınız olan desteği size verecektir. Özellikle ikili ilişkiler anlamında daha iyi yol alacağınız bir ruh haline bürünebilirsiniz. Kuzey Ay Düğümü ve Jüpiter arasındaki üçgen açı, sizi bu anlamda oldukça güçlü kılacak ve özgürlük anlayışınızı empatiyle, sevgiyle besleyecek etkilerle destekleyebilir.

BAŞAK BURCU:
Ruhsal olarak besleneceğiniz bu yeni alan “yapamam” dediğiniz birçok konuda korkularınızı silecek gücü size verecektir. Venüs karşıt burcunuz Balık burcuna geçerek, sosyal ve duygusal tüm ilişkilerinizin kötü izlerini silmenize yardımcı oluyor. Daha sakin ve ılımlı bir ruh hali ile ilerleyeceğiniz için tıkandığını düşündüğünüz konularda çıkış noktaları bulabilirsiniz. Jüpiter ve Kuzey Ay Düğümü arasındaki üçgen açı, çalışma ortamınızda verimli gelişmelerin ve değişikliklerin sinyalini veriyor. Sizi geren ve yoran birçok konudan yavaş yavaş sıyrılıyorsunuz.

TERAZİ BURCU:

Ortaklı hareket etmek, kararları birlikte almak ve ciddi adımlar atmak için gereken alt yapıyı kurabileceksiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, ikinci ve üçüncü kişilerden/yollardan sağladığınız maddi ve manevi kazançlarınız konusunda bazı fedakarlıklar sizi bekliyor olabilir. İçiniz rahat olsun. Zira Jüpiter ve Kuzey Ay Düğümü arasındaki olumlu açı, tüm gerginlikleri ve endişeleri sizin için birer iyi fırsata dönüştürebilir.

AKREP BURCU:

Verimi planlama ve düzen içerisinde sürdürmelisiniz. Bu sizin tamamlanma hissiniz için oldukça önemli. Venüs’ün Balık burcuna geçişi, hayatta yüzünüzü güldüren ve sizi geliştiren konularda çalışmalar yapmanızı sağlayacaktır. Yükselen bu motivasyonunuz sevdikleriniz, aileniz ve varsa çocuklarınızla olan gönül bağınızı da kuvvetlendirmiş olacaksınız. Jüpiter ve Kuzey Ay Düğümü arasında gerçekleşen olumlu açı, aile hayatınız ve buna bağlı maddi gündemlerinizde yüzünüzü güldürecek gelişmeler getirebilir.
YAY BURCU:
Üretkenliğinizi fikirlerinizle birleştirdiğinizde özgüveninizin tazelendiğini ve bunun sizin ufkunuzu daha da genişlettiğini görebilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi, ailenizle olan iletişiminizi iyileştirecek ve sorunları daha yapıcı, ılımlı bir şekilde masaya yatırmanızı sağlayacaktır. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in karşıt burcunuzda ilerleyen Kuzey Ay Düğümü ile olumlu bir açı oluşturması, ikili ilişkilerinizde daha iyimser ve güçlü bağlar kurabilmenizin önünü açıyor.

OĞLAK BURCU:

Kaybetme korkusu size bazı adımlar attırabilir, bu sayede kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz gündemler oluşturabilir. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, hazırlığını yaptığınız anlaşmalarınız ve yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. Bazı konuları daha iyi ifade edeceğiniz bir zaman dilimi sizi bekliyor. Jüpiter ile Kuzey Ay düğümü arasında olumlu açı, kazanç sistemlerinizde yapacağınız iyileştirmeler için size bazı fırsatlar sunabilir.

KOVA BURCU:

Sakin ve ılımlı bir atmosfer içinde olmak, size kendinizi daha iyi hissettirecek ve ileriye dönük bazı adımları birlikte atmanız için olanak tanıyacaktır. Burada önceliği sevdiklerinize verebilirsiniz. Venüs’ün burcunuzdan ayrılarak Balık burcuna geçmesiyle, finansal anlamda kemerleri gevşeteceğiniz hatta yeni çalışmalara başlayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Beklediğiniz ödemeleri nihayetinde alabilirsiniz. Burcunuzda hareket eden Jüpiter ile Kuzey Ay Düğümü arasındaki olumlu açı, kişisel alanlarınız ve ilişkileriniz konusunda size destek olmaya geliyor.

BALIK BURCU:

Venüs’ün en iyi hissettiği yer olarak burcunuza geçmesiyle birlikte, özellikle ilişkiler anlamında oldukça keyifli günler sizi bekliyor. İlişkilerinizde yenilemek istediğiniz konularda iyi niyetlerinizin ve emeklerinizin karşılığını görebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü ile oluşturacağı üçgen, saklı tuttuğunuz konuları konuşmak ve burada iyileşme fırsatı yakalamak için gözünüzdeki perdeyi kaldırmaya yardımcı oluyor. Aile kurmak, duygusal olarak mutlu anlar yaşamak adına harekete geçebilirsiniz.

Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506
kedi (4).jpg


Koç ‘’Farkındalıkla gelen başarı ’’
Merhaba Sevgili Koçlar ,haftaya evle ilgili sorunlarla başlayabilirsiniz .Alma satma yer değiştirme ,yerleştirme gibi konular canınızı sıkabilir. Pazartesi Salı ayrıca aile büyükleriniz ve ailenizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çarşamba ,Perşembe keyifli geçecek zamanlar aşk hayatınızla ilgili gelişmeler sevindirici. Perşembe günü Venüs ‘ün Balık seyri bilinçaltınızı aydınlatırken kendinizi daha iyi ve şanslı hissedebilirsiniz. Cumartesi Başak’ta gerçekleşen Dolunay iş hayatınızda ki pürüzleri sağlıkla ilgili konuları aydınlatıyor .Artık kariyerinizle ilgili kendinizi dönüştürmenin zamanı geldi.İş düzeninizle ilgili yapacağınız yeni düzenlemeler size kendinizi iyi hissettirecek ve Mart ayına bomba gibi hazırlanacaksınız.
Boğa ‘’Aşkta ve işte şansınız açılıyor’’
Haftaya yakın çevreniz ve kardeşlerinizden alacağınız güzel haberler ile başlıyorsunuz. Salı günü işlerinizde yoğunluk olumlu anlamda gerçekleşebilir Perşembe günü balık burcuna geçen Venüs’ün transiti sosyal çevreniz ve işbirliği yaptığınız arkadaşlarınızdan yana şans yüzünüze gülecek aynı zamanda aşk hayatınızı canlandıracak bu gelişme sizi sevindirecek. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay aşk hayatınızla ilgili olumlu anlamda gelişmeler yaşamanıza aracı olacak. İyi haftalar dilerim.
İkizler ‘’Kariyerde güzel fırsatlar’’
Sevgili İkizler ,haftaya para alanınızdaki güzel gelişmeler ile başlıyorsunuz Salı günü finansal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna girmesi ile kariyer alanınızda güzel gelişmeler söz konusu prim,terfi ve maaşınıza zam alam zamanları Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay aile büyüklerinizle ilgili birtakım sorunları çıkartabilir evle ilgili konular taşınma yer değiştirme yerleştirme gibi durumlar önümüzdeki 15 günlük süreç içerisinde gündeminizde olabilir.İyi haftalar dilerim.
Yengeç ‘’İş hayatında olumlu gelişmeler’’
Sevgili Yengeçler , haftaya değişim ve dönüşüm ile başlıyorsunuz işiniz ,işbirliği yaptığınız ,ailenizle ilgili gelişmeler sizi bu hafta yorabilir Perşembe günü Venüs’ün balık burcuna geçmesi ile sosyal medya uluslararası konular yüksek eğitim konularıyla ilgili yeni bir şanslı dönem sizi beklemekte Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay işinizle ilgili önemi konulara ışık tutarak daha hızlı bir şekilde netice almanıza aracı olacaktır . Keyifli bir hafta dilerim.Aslan ‘’Para gelirlerinde artış’’
Sevgili aslanlar haftaya hayatınızla ilgili deneyimlediğiniz konulardan çıkarım yaparak ilerlemeye başlıyorsunuz Çarşamba günü iş hayatınız ve özel ilişkinizle ilgili birtakım konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz Perşembe günü Balık burcun geçiş yapan Venüs önümüzdeki 1 aylık süreç içerisinde başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde artış elde etmenizi sağlayabilir. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay finansal durumunuza ışık tutacak para ile ilgili ileriye yönelik yatırım yapabilir müşterilerinizden hızlı ödemeler almanız söz konusu. Keyifli bir hafta dilerimBaşak ‘’Aşkta ve işte kalıcı kararlar alma zamanı ’’
Sevgili Başaklar Haftaya sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberler ile başlıyorsunuz Salı günü işbirliği yaptığınız kişiler tarafından destek göreceksiniz Balık burcuna geçen Venüs ile birlikte ikili ilişkilerde ciddiyete doğru bir adım atabilir iş hayatında ise kazanç sağlayacağınız iş ortaklarınızla tanışma sözleşme yapma zamanları Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte iş hayatınız yada işyeriniz ile ilgili konuların gündeminize oturacağını belirtirim hafta sonunu sevdikleriniz ile geçirebilir özellikle aşktan yana arttığı bir dönem. Keyifli haftalar dilerimTerazi ‘’Kariyer alanında yeni değişimler’’
Sevgili Teraziler haftaya kariyer evinizdeki olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz Pazartesi , Salı gündeminiz iş geliştirme ve yenileme ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe günü Balık burcuna geçen Venüs ile birlikte işiniz ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili değişimleri ve şansları deneyimleyebilirsiniz Cumartesi günü gerçekleşecek olan Başak burcundaki Dolunay farkındalığınızı tetiklerken ilerleyen süreçte sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyen misali daha dikkatli olacaksınız.Akrep ‘’Haraketli ve bereketli bir hafta’’
Sevgili Akrepler haftaya uluslararası konularla ilgili olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz. Sosyal medya
ve eğitim alanlarındaki gelişmeler sizi sevindirecek Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile günlük yaşamınız da aktiviteler artabilir uzak akrabalarınız ziyarete gelebilir. Başak burcunda gerçekleşen dolunay sosyal çevrenizde bir hareketlilik gerçekleştirirken bazı arkadaşlarınızı hayatınızda çıkarma kararları alabilirsiniz Keyifli bir hafta dilerim.Yay ‘’Yeni bir dönem başlıyor ’’
Sevgili Yaylar haftaya başkalarından elde etmiş olduğunuz gelirlerin artması ile başlıyorsunuz. 2 günlük süreç içerisinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Perşembe günü Balık burcunda geçen Venüs ailenizle ilgili ve evle ilgili; alma, satma ve yerleştirmekle uğraşabilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşen Başak burcundaki Dolunay kariyer alanınızda doğacak önümüzdeki 15 günlük süreç içerisinde gündeminize olabilir. Keyifli haftalar dilerim.Oğlak ‘’Şans yüzünüze gülüyor’’
Sevgili Oğlaklar, haftaya iş hayattınız ve ilişkilerinizle olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz bu hafta sizin için çok anlamlı Perşembe günü Balık burcuna geçen Venüs ile birlikte iş ve eğitim ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ardından Cumartesi günü gerçekleşen Başak burcundaki Dolunay yüksek eğitim uluslararası konular ile ilgili gelişmeleri ortaya çıkarabilir önümüzde ki günlerde parasal anlamda daha verimli olacağınız zamanlar. Keyifli bir hafta dilerim
Kova ‘’Gelir ve giderlere dikkat‘’
Sevgili Kovalar, haftaya iş ortamınızdaki meydana çıkan sorunlarla başlıyorsunuz Salı günü sağlınıza özen gösterin Perşembe günü gerçekleşen Venüs’ün Balık seyri para evinize bolluk ve bereket getiriyor. Cumartesi gerçekleşen dolunay harcamalarınıza kredilerinizle ilgili konuları aydınlatacak hesabınızı bilerek hareket etmenize vesile olan bir Dolunay yaşayacaksınız. Keyifli haftalar dilerimBalık ‘’Hanede mutluluk’’
Sevgili Balıklar, haftaya aşk hayatınızda güzel gelişmeler ile başlıyorsunuz gökyüzünün üçüncü
ışığı Venüs’ün burcunuza geçmesi ile işte ve aşkta şansınız artacak önünüze ummadığınız fırsatlar gelebilir Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay size arzu ettiğiniz iş ortaklıklarını ve uzun zamandan beri beklediğiniz evlilik teklifini getirebilir.Keyifli bir hafta dilerim
Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506

kedi (7).jpg"İmtihan bu ya; 'Balığın gönlü çöle vurulur..." Şems-i Tebrizi

22 Şubat haftasının bu ayın en güzel haftası olabileceğini söyleyebiliriz. Güneş’in Balık Burcu’na geçmesinin ardından, bu hafta da sevgi içerikli Venüs, Balık Burcu’na girecek. Venüs Balık Burcu’na bayılır; orada kendisinin farkına varır ve enerjisini çok olumlu bir şekilde yayar. Venüs son haftalarda, Kova Burcu’nda oradan oraya savrulmuş, özgürlük naraları arasında yerini bir türlü bulamamıştı. Ancak Balık Burcu’ndaki mavi seyrinde, aşka dair kelimeleri sık sık dile getirebilir ve duyabiliriz.

Haftanın ilk iki günü Ay Yengeç Burcu’nda olacağından, ailevi konular gündem oluşturabilir, güvenlik olgusu ağır basabilir, konulara empatiyle yaklaşabiliriz ancak bağımlılık oluşturacak hareketlerden kaçınmalıyız. Sezgilerimizin güçlü olacağını söyleyebiliriz. Kendimizi güvende hissetmek adına gündemimizde olan konulara karşı kendimizi savunmaya alabiliriz. Sezgilerimizle hareket edersek daha akışkan bir enerji içerisinde yol alabiliriz.

Çarşamba günü Ay Aslan Burcu’na geçtiğinde daha çok kendimize yönelebiliriz. Gerçek benliğimizle maskemizi karşı karşıya getirip aslında hayattan ne beklediğimize ilişkin konuları dillendirebiliriz. Daha çok kendimiz olabileceğimiz günler, Perşembe ve Cuma günleri; bu iki gün zihinsel olarak daha yaratıcı olabiliriz. Venüs de Balık Burcu’na Perşembe günü geçeceğinden sanatsal konular daha fazla gündemimize düşebilir.

Hafta sonu Ay Başak Burcu’nda olacak. Biraz takıntılı, saplantılı olabiliriz. Olayları düzene sokmak adına kafa patlatabiliriz. Cumartesi günü Başak Burcu’nda dolunay var. Dolunay’ın Uranüs'le olan harika görünümü bizleri bir şekilde mucizelerle karşılaştırabilir. Olmayanları olduran Yaradan bu dolunayla birlikte bazılarımızı sevindirebilir. Pratiklik ve düzen kurma konularına yönelik eğilimler yoğun olabilir.

Ay Boşlukta zamanlarını göz ardı etmeyiniz. Aşağıdaki zaman aralıklarında yeni bir işe başlamak, imza atmak, kendini ifade etmek zorlayıcı durumlara sebep olabilir. Bu zaman aralıklarında diyete de başlamayın.

Ay Boşlukta zamanları:
24 Şubat Çarşamba: Saat 07:54-15:23 arası
26 Şubat Cuma: Saat 14:32-20:08 arası
28 Şubat Pazar: Saat 18:58-22:17 arasıkedi (18).jpg


Koçlar ve Yükselen Koçlar: Haftaya ailevi ve ev konularının gündem olmasıyla başlayabilirsiniz. Ailevi konularda hassasiyet olabilir. Dikkat etmeniz gereken ani kararlar vererek düzeni bozmak olabilecektir. Çarşamba günü aşk ve çocuk konuları gündeme düşebilir. Egosal yaklaşımlar söz konusu olabilir. Perşembe gününden sonra üç hafta boyunca yalnız kalmayı tercih edeceğiniz bir dönem olabilir. Spritüel konulara ilgi gösterebilirsiniz. Bu süreçte meditasyon size iyi gelebilir. Hafta sonu dolunay sizin çalışma hayatınızı ve sağlığınızı gündeme getirebilir. Beklemediğiniz sürprizler yaşayarak moral bulabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmak için güzel bir haftaya giriş yapıyorsunuz.
Boğalar ve Yükselen Boğalar: Haftaya, eğer gündeminizde varsa, eğitim ve sosyal medya konularına ağırlık vererek başlayabilirsiniz. Evden çalışmak adına bir takım faaliyetler içerisine girebilirsiniz. Çarşamba günü ev ve aile konularında yüzleşmeler olabilir. Perşembe günü sizin yönetici gezegeniniz Venüs Balık Burcu’na geçince, şans kapıları açılmaya başlayabilir. Özellikle hayallerinize yönelik gelişmeler yaşayabilir ve arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Hafta sonu Dolunayla birlikte aşk ve çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir ve kendinizi iyi hissedeceğiniz haberler alabilirsiniz.
İkizler ve Yükselen İkizler: Haftaya parasal konularla başlayabilirsiniz. Ailenize ve eve yönelik harcamalarınız gündeme gelebilir. Çarşamba günü Ay Aslan Burcu’na geçtiğinde sosyal medya platformunda yaratıcılığınızı kullanarak gündeminizi oluşturabilirsiniz. Venüs de Perşembe günü en sevdiği Balık Burcu'na geçtiğinde sanatsal yönünüzü de katarsanız başarı elde etmemeniz için hiçbir neden olmaz. Hatta bu gelişmeleri kariyer hayatınıza yönlendirebilirsiniz. İş konusunda güzel sürprizlere açık olmalısınız. Hafta sonu ev ve aile konularında yeni düzenlemeler getirerek yaşam konforunuzu yükseltmek isteyebilirsiniz; ancak anlaşamamazlıklar söz konusu olabilir.
Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Haftaya, Ay sizin burcunuzdayken başlıyorsunuz, bu da sizin sezgilerinizi ve empati yeteneğinizi daha da etkin hale getirebilir. Kendinize yönelik yapmak isteyebileceğiniz yenilikler ve değişiklikler için sezgilerinize güvenebilirsiniz. Çarşamba günü parasal konular gündeme gelebilir ve Perşembe günü de Venüs Balık Burcu’na geçtiğinde özellikle gündeminizde varsa hukuki, akademik ve yurtdışını ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Dolunayla birlikte iletişiminizi gündeme alıp yolunda gitmeyen durumları değerlendirerek kendinize çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Uranüs’ün etkisiyle güzel gelişmelere açık olun.
Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Haftaya kendinizi yalnızlaştırma ihtiyacıyla başlayabilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Gündeminizdeki konuları açıklığa kavuşturmak için yalnız kalarak durumları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Ay sizin Burcu’nuzdayken yaratıcı yönünüz ön plana çıkabilir ve yeni başlangıçlara yer vermek adına adım atmak isteyebilirsiniz. Perşembe gününden itibaren Venüs Balık Burcu’na geçtiğinde parasal konularda beklediğiniz olumlu haberleri almaya başlayabilirsiniz. Hafta sonu Dolunay da parasal konuları desteklemeye devam edebilecektir. Beklenmedik olumlu gelişmelere tanık olabilirsiniz.
Başaklar ve Yükselen Başaklar: Haftaya sosyal çevrenizdeki konularla başlayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki konular gündeminize düşebilir. Çarşamba günü kendi kabuğunuza çekilip gündeminizdeki konuları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Psikolojik olarak takıntı yapabileceğiniz konuları gündeminize alabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren Venüs Balık Burcu’na geçeceğinden eşinizle aranızdaki iletişimde güzel kelimeler havada uçuşabilir. Aranızda sorunlar varsa çözmek adına güzel bir zamanlama olabilir. Cumartesi Dolunayla birlikte kendinize çeki düzen vermek isteyeceksiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen konu her ne ise o konuyu koparıp atmak amacıyla gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çok fazla takıntı yapmamaya çalışmalısınız.
Teraziler ve Yükselen Teraziler: Haftaya başlarken, kariyer hayatınızdaki gelişmeler gündem oluşturabilir sizin için. Çarşamba günü sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız gündemde olabilir, eğlenceli vakit geçirmek için program yapabilirsiniz (online yapabilirsiniz organizasyonlarınızı). Perşembe günü Venüs Balık Burcu’na geçtikten sonra üç hafta boyunca daha huzurlu bir ortam olabilir; beklediğiniz olumlu gelişmeleri görebilirsiniz. Cumartesi günkü Dolunayla birlikte hayır diyemediğiniz konularda kendinizle yüzleşip bu konularda olumlu adımlar atmak isteyebilirsiniz. Olaylardan psikolojik olarak etkilenmemek elinizde çünkü yöneticiniz Venüs Balık Burcu’nda olacak.
Akrepler ve Yükselen Akrepler: Haftaya, gündeminizde hukuki, akademik ve yurtdışı konuları varsa bu konularda gelişmelerle başlayabilirsiniz veyahut yaşayacağınız gelişmelerden dolayı hayata farklı açılardan bakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Çarşamba günü kariyer hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinizi göstermek adına artık kapalı kapılar arkasından çıkıp adımlar atmanız için güzel bir zamanlama olabilir. Perşembe günü Venüs'ün Balık Burcu’na geçmesinden itibaren aşk ve çocuk konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu da Dolunayla birlikte arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili değerlendirmeler yapıp akla karayı ayırmak adına yeni adımlar atabilirsiniz.
Yaylar ve Yükselen Yaylar: Hafta başında parasal konulara yönelik gündem oluşabilir. Umursamaz davranış göstermeniz durumunda ev ve ailevi konularda gereksiz harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Çarşamba günü gündeminize hukuki, akademik ve yurtdışı konuları düşebilir. Bu konular doğanız gereği sizi ilgilendiren konular olduğundan daha fazla söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Perşembe gününden itibaren, Venüs Balık Burcu’na geçtikten sonra ev ve aile konuları düzene girebilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Dolunayla birlikte kariyer hayatınızda gelişmeler olabilir. Bu gelişmelere tepki gösterebilirsiniz.
Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Haftaya başlarken evliliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Soğuk davranışlarınızdan veya işkolik yaklaşımlarınızdan dolayı tepki görebilirsiniz. Prensipler konusunda esneklik göstermelisiniz. Çarşamba günü parasal konular gündeminize gelecektir. Çocukları ilgilendiren konularda harcamalar gündeme gelebilir. Perşembe günü Venüs Balık Burcu’na geçtikten sonra sosyal medya ve dijital konularda yeni etkileşimler yaratmak adına eğitimler almayı değerlendirebilirsiniz. Bu konuda güzel bir zamanlama olabilir. Hafta sonu Dolunayla birlikte hukuki ve akademik konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilir, verimli olacak kararlar alabilirsiniz.Kova ve Yükselen Kovalar: Haftaya işyerinizde meydana gelen gelişmeleri takip ederek başlayabilirsiniz. Kova Burcu’ndaki gezegen yığınından dolayı özgürlük vurgusu sizde bu aralar çok fazla olacağından, sonuçları düşünerek hareket etmelisiniz. Çarşamba günü eşinizle eğlenceli zamanlar geçirebilmek adına güzel bir gün olabilir. Perşembe günü Venüs Balık Burcu’na geçtikten sonra parasal konularda güzel haberler alabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay da parasal konularda atacağınız adımları destekliyor olabilecektir. Geleceğe odaklı yaklaşımınızdan dolayı yaşanmışlıklardan almış olduğunuz dersleri de ihmal etmemelisiniz.Balıklar ve Yükselen Balıklar: Haftaya aşk ve çocuk konularıyla ilgili gelişmelerle başlayabilirsiniz. Fazla duygusal olduğunuzdan dolayı yardım edeyim derken kendi istek ve beklentilerinizi göz ardı etmeyiniz. Çarşamba günü işyerinizdeki gelişmeler gündeme gelebilir, yaratıcı olmak adına yeni fikirlerinizi çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren Venüs 3 hafta boyunca sizin burcunuzda olacağından özellikle kendinize dair alacağınız kararlarda şans sizden yana olacaktır. Hafta sonu gerçekleşecek Dolunayla birlikte evliliğinizle ilgili beklenmedik gelişmeleri gündem yapabilir ve radikal kararlar alarak olaylara karşı farklı yaklaşım gösterme ihtiyacı duyabilirsiniz.
Sevgiyle iyi haftalar diliyorum.

Özlem Özdemir
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.729
1.506
kedi (15).jpg

Koç Burcu 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Koç burçları bu hafta başından itibaren duygusal anlamda önemli ve güzel gelişmeler yaşayabilir. Ancak duygusal dünyaya kapılıp maddi konuları göz ardı etmemek gerekiyor. Özellikle yaşanacak olan Dolunay öncesinde maddi konularda dikkatli olmakta fayda olacaktır. Aynı zamanda sağlık konuları da ön plana çıkıyor dikkatli olun.

Boğa burcu 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​


Hafta başından itibaren aile hayatı ile ilgili bir takım konular gün yüzüne çıkabilir Ve tabii ki de bu konularda sizin de payınız bulunabilir. Yeni haftada maddi konularda ilginç gelişmeler sizi bekliyor ancak önünüze gelen fırsatları doğru değerlendirmeniz de fayda var. Özellikle iletişim konusunda bu hafta biraz dikkatli davransanız iyi olur.

İkizler burcu 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Hafta başından itibaren maddi konularda olumlu gelişmeler sizi bekliyor ancak hafta ortasında aile ile ilgili ya da arkadaşlarla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz özellikle güzel başlangıçlar için bu hafta iyi fırsatlar önünüze gelecek ancak Dolunay Öncesinde bir takım adımlar atarken biraz daha dikkatli ve seçici olmanızda fayda var. Üst solunum yolu hastalıklarına karşı dikkatli olmanız önemli.

Yengeç burcu 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Bu hafta biraz kendinizle ilgilenmek kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz tabii ki bunun için doğru zaman olduğunu da düşünüyor olabilirsiniz. Ama son zamanlarda biraz dağıttınız sevgili yengeçler o nedenle önce kendimizi toplayarak işe başlamanız da fayda var. Özellikle para konularında hafta ortasında dikkatli olmanız önemli almak istediğiniz bir para varsa ya da beklediğimiz bir ödeme varsa boş verip geçmeyin kesinlikle.

Aslan burcu 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Hafta başında kendinizle biraz durgunluk hissedebilir içe dönük olduğunuzu düşünebilirsiniz ve bu haller size biraz yorgunluk verebilir. Ancak merak etmeyin bu süreç hafta ortasına doğru geçecek ve kendinize daha iyi hissederek daha kendinden emin bir şekilde adımlar atmaya başlayacaksınız. Özellikle hafta sonuna doğru iş konularında daha aktif olabilirsiniz biraz geldiğinde olabilirsiniz bir şeyleri başlamak ve bitirmek için çok acele etmeyin.

Başak burcu 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

İşler nedeniyle hafta başından itibaren biraz başınız ağrıyabilir önümüzde yapmanız gereken çok iş olabilir. Ancak önce bir durun ne yapmanız gerektiğini planlayın ve ondan sonra işe başlayayım böylesi çok daha emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olacaktır. Bu hafta biraz yoğun geçecek gibi görünüyor ancak sakin olmak da dikkate davranmakta fayda var.

Terazi 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

İkili ilişkiler konusunda hızlı başlangıçlar yapacağınız bir hafta olabilir. Evet ilişkiler konusunda iyi biri olabilirsiniz ancak yine de temkinli adım atmakta bazı konularda aksiyon alırken dikkatli davranmakta fayda var. Sosyal anlamda oldukça aktif birisiniz bol bol üretmeyi ve tabii ki de gezmeyi eğlenmeyi seviyorsunuz fakat haftanın ilk yarısında aha aktif olup hafta sonuna doğru biraz pasif hale geçerseniz iyi olacaktır çünkü dolunay biraz zorlu geçecek.

Akrep 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Aşk evinizde bu hafta adeta güneş doğuyor sevgili akrepler. Tabii ki güneşle birlikte ortaklık ve evlilik gibi konular gündeme gelir bilir aynı zamanda uranüsle güneşin yapacağı olumlu açı sayesinde rahatlayabilirsiniz. Ancak ay sonunda güçlü bir dolunay var bu konuda dikkatli davranmanız da fayda var.

Yay 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Özellikle iş hayatında oldukça aktif bir hafta geçireceksiniz sevgili yaylar. Fakat dolunay yaklaşıyor ve ikili iletişimlerde biraz dikkatli olursanız daha kolay atlatabilirsiniz. Ayrıca bir anda söylediğiniz basit bir söz bile bu hafta tartışmaya dönüşebilir o yüzden sözlerinize dikkatli seçerek hareket etmenizde fayda olacaktır.

Oğlak 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Maddi konularda hafta başında bir gerilim yaşayabilirsiniz ancak hafta ortasına doğru bu gerilim biraz bitecek. Özellikle parasal konularda ailenizden ya da kan bağınızın olduğu birinden destek alacaksınız ve bu da sizi çözüme götürecek. Sıkıntılı sorunlu günleri hafta sonuna doğru bir şekilde atlatacak ve doğru kararlar vermek için biraz daha çaba harcayacaksınız.

Kova 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Özellikle hafta başından itibaren gerilimli bir hafta sizi bekliyor olacak sevgili kovalar. Ancak buna rağmen sağlıklı kararlar almak için biraz kendinizi dinlemeniz de fayda var. Özellikle para konularında dolunayın etkisi ile bir değişim yaşamış söz konusu olabilir ve ayrıca artık yolunda gitmeyen yanları törpüleyerek yeni bir oluşum içerisinde girebilirsiniz.

Balık 22 Şubat – 28 şubat 2021 haftalık burç yorumları​

Özellikle özel hayatınız ve çalışma koşulları konusunda bu hafta oldukça açık bir hafta içerisinde olacaksınız. Ancak yine de hafta başında ikili ilişkilerde dikkatli olmanızda eşinizle ya da sevgilinizde sadece zaman geçirmek için zaman geçirmek yerine dolu dolu bulanları yaşamanız da fayda var. Anlamsız tartışmaları içine girmeyin durduk yere sorunların içinde kendinize bulmayın.