22 Şubat transfer olanlar toplaşalım 😊

verayldrm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
218
146
30
Eşim azosperm tüp bebeğe başladık opu günü eşim pesa oldu sperm bulundu 12 yumurtadan 10 u döllendi 3. Gün embriyosu taze transfer yapıldı iki tane 3. Gün bir tane 5. Gün embriyomuz da donduruldu 5 Martta test yapacam iki gündür kasık ağrım var adete benzer ama daha hafif

Merhaba kızlar bende 22 şubat günü öğleden sonra transfer oldum 2 embrio transfer edildi gebelik testini 7 mart günü yapmamı söyledi doktorum fakat okadar heycanlıyım ki bir an önce öğrenmek istiyorum sonucu. Biraz endişeliyim 2.gün embriosu transfer edildi fazla değildi yumurtalarım

Şifa olsun insAllah
Güzel sonuçlar alırız amin ❤️
Şifa olsun insAllah
Güzel sonuçlar alırız amin ❤️
Merhaba kızlar bende 22 şubat günü öğleden sonra transfer oldum 2 embrio transfer edildi gebelik testini 7 mart günü yapmamı söyledi doktorum fakat okadar heycanlıyım ki bir an önce öğrenmek istiyorum sonucu. Biraz endişeliyim 2.gün embriosu transfer edildi fazla değildi yumurtalarım
Güzel sonuçlar olur inşallah hiç endişe etmeyin 2. Gün embriyosuyla çok güzel netice alan o kadar çok kişi varki hem tüp bebek tarihinde ilk kez transfer 2. Gün embriyosuyla yapılmış ve tutmuş bu da tarihi bir bilgi😊 hepimiz heyecanla bekliyoruz ama öncesi test yapmamaya çalışın kafanız karışmasın hiç

X