Transfer sonrası ağrılar ve sebepleri

soundoffreedom

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2013
172
179
Kızlar bugün transfer sonrası 3.günüm (22 mart) sadece porpgestan fitil kullanıyorum ( sabah akşam 1 tane) .
5AA 1 adet embriyo transfer yapıldı. Doğal siklus ilerledik yani çok ilaç kullanmadım sadece progestan fitil .
küçük küçük kasıklarımda ve bugün belimde biraz agrı var. ama vucudumu dikkatli dinlemesem çok farkında olmayacağım boyutta ağrılar.
2 sorum olacak pozitif görenler ilk ağrılarınız transfer sonrası kaçıncı gün başlamıştı ve ne tür ağrılardı.
diğer sorumda hangi ağrıları ilaçlar yapıyor olabilir hangileri tutunma ağrıları olabilir.

Kızlar bugün transfer sonrası 3.günüm (22 mart) sadece porpgestan fitil kullanıyorum ( sabah akşam 1 tane) .
5AA 1 adet embriyo transfer yapıldı. Doğal siklus ilerledik yani çok ilaç kullanmadım sadece progestan fitil .
küçük küçük kasıklarımda ve bugün belimde biraz agrı var. ama vucudumu dikkatli dinlemesem çok farkında olmayacağım boyutta ağrılar.
2 sorum olacak pozitif görenler ilk ağrılarınız transfer sonrası kaçıncı gün başlamıştı ve ne tür ağrılardı.
diğer sorumda hangi ağrıları ilaçlar yapıyor olabilir hangileri tutunma ağrıları olabilir.
Hadi inşallah pozitifi görürsün hayırlısı olsun 🙏
Bence belirtileri çok takmamak gerek genel olarak kadın olarak bu tür şeyleri yaşıyoruz. Progestan bence göğüs hassasiyeti yapıyor.Ben göğüs hassasiyeti yaşadım hep. Transferimin 5. Günü bel ağrım vardı şiddetli şekilde dizime kadar indi ağrı. Ama 7. Güne geldiğimde pek bir belirti yoktu. Ara ara kasık ağrısı batması gibi şeyler yaşadım. Sanki regl olcakmisim gibi durumlar yani. Ama aşırı bir belirtim yoktu. Goguslerimi inceledigimde damarlarımda belirginlesme vardı sanki son zamanlar. Aşılamada da bütün belirtileri yaşamıştım hatta daha aşırı belirtilerim vardı negatif sonuçlandı.

Bende de böyle oldu. 9 günümde ve pozitifim darısı isteyen herkesin başına
Selam mutlu son olmasına sevindim bişey sormak istiyorum ben de çapa tıp fakultesinde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum ama haziran ayına randevu vermişlerdi ama haziran ayında ni bayram tatili var ilaç tedavisinden sonraki süreç bayram tatiline denk gelicek büyük ihtimalle napıcam nasıl olucak belki bi bilginiz vardır

X