23 aylik oglum ve kelime azlığı

COk tesekkur ederim fikirleriniz icin evet bir uzmandan mutlaka yardim alicam oyun grubuna suan gidemiyoruz ama dedigin gbi motor becerileri cok ileride ondan asla korkmuyorum parkta oturuyorum gidince o kendine abi abla bulup her yere tirmaniyor girip cikiyor mesela arabamizi kendisi calistiriyor karti takiyor start tusuna basip vites ceviriyor goren herkes cok sasirmisti bu nasil olur falan dediler sonra kendisi evi supurur kardesi kaka yapar anne üff üf der bez getirir bebek aglarsa eline gider oyuncak verir oyalar emzigini takar pış pış der ama iste cümle yok ve bu artik beni kuskulandiriyor

O kadar sürmez bence ıh ıh dediğinde siz bardağı mı istedin, oyuncağını mı alayım gibi her seferinde soru yöneltin buda işe yarıyomuş. Anladığına göre zihninde kelimelerin anlam karşılıklarını biliyor sadece dile dökmüyor. Benim kızımda 18,5 aylık bakalım bizim nasıl olacak şuan kelimeleri söylüyorum sürekli özellikle parmağıyla işaret ettiğinde

Bu sekilde yapmaya 1 haftadir basladim evet cok ise yariyormus

Bıkmadan devam edin eminim alisacaktir bizim mutlaka hergun 2 3 tane kitap ulaşabileceği biryerde durur gün aşırı değiştirir farklı kitap koyarım böylelikle aradan zaman geçip unutuyo kitaplari tekrar çıkarınca yeni alınmış gibi ilgisini çekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…