23 Nisan kutlamaları 'terör ve şehitler' gerekçesiyle iptal edildi

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.836
23 Nisan kutlamaları 'terör ve şehitler' gerekçesiyle iptal edildi
Paylaş
Paylaş

TBMM yetkilileri her gün şehit haberlerinin geldiği bir ortamda kutlamalar yapmanın doğru olmadığı görüşünü dile getirdi

inPaylaşın
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı, Meclis’in 96. kuruluş yıl dönümü olan 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını bu yıl ‘terör ve şehitler’ gerekçesiyle iptal etti.

Milliyet’ten Önder Yılmaz’ın haberine göre, TBMM Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu’da TSK’nın yürüttüğü operasyonlar ve gelen şehit haberleri nedeniyle 96. kuruluş yıl dönümü programında resepsiyon bölümünü iptal etti. TBMM yetkilileri her gün şehit haberlerinin geldiği bir ortamda kutlamalar yapmanın doğru olmadığı görüşünü dile getirdi. 96. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında TBMM Başkanı İsmail Kahraman ilk olarak 09.00’da TBMM Atatürk Anıtı’na çelenk koyacak. Kahraman başkanlığındaki devlet erkanı, Anıtkabir’i ziyaret ederek, saygı duruşunda bulunacak.
http://t24.com.tr/haber/23-nisan-kutlamalari-teror-ve-sehitler-gerekcesiyle-iptal-edildi,336001

Çocukları o kadar çalıştırdık, iptal deyince nasıl tepki verecekler çok merak ediyorum. En başta iptal olacağını düşünüyordum zaten ve doğru da buluyorum ama keşke daha erken söyleselerdi.

Çocukları o kadar çalıştırdık, iptal deyince nasıl tepki verecekler çok merak ediyorum. En başta iptal olacağını düşünüyordum zaten ve doğru da buluyorum ama keşke daha erken söyleselerdi.
Okullarda iptal olur mu?
Tamam çok haklılar bu durumda kutlama yapılmazAma bir sürü hazırlık yapıldıKostümler alındı veya kiralandıKeşke daha önce açıklasalardı..

Okullarda iptal olur mu?
Tamam çok haklılar bu durumda kutlama yapılmazAma bir sürü hazırlık yapıldıKostümler alındı veya kiralandıKeşke daha önce açıklasalardı..

neden yapılmıyor ki,
Ankara'daki terör olayları olduğu zaman, "bunlara prim vermeyin, hayatımızı terörün şekillendirmesine izin vermeyin, avmlere gidin güvenli" diyenler neden bayram için aynısını demiyorlar.

Haklılar derken sebebini sorgulayamam anlamında söyledim..Nedenini ben bilemem...Ben verilen emeklerden ve masraflardan bahsettim sadece

Birde öbür taraftan bakarsak, çocuk tecavüzlerine göz yumulan zamanda ve ortamda, 23 Nisanın kutlanmasını beklemek mucize olur..

Son düzenleme:
Birde öbür taraftan bakarsak, çocuk tecavüzlerine göz yumulan zamanda ve ortamda, 23 Nisanın kutlanmasını beklemek mucize olur..
Vallaha iki gündür gidip gelip yazıp siliyorum. Dün haber vardı daha, Konya'da bir çocuk daha kayıp 6 yaşında bir bebe. Kim bilir ne halde bulunacak.
Şimdi bu memlekette Çocuk Bayramı mı kutlanır. Adamın karısını dövüp dövüp 14 Şubatta gül alması gibi bir şey. Ha o da eksik kalıversin.
Çocuk mu kaldı ki memlekette bayramını kutlayak.

olsun be, bir bayram yüzleri gülsün...

bir de Devlet Bahçeli şey demişti; AVM lere gidin, oralar güvenli.

para gelecek ya, oraları kapatmazlar.
bak bugün maç da yapılıyor, iptal edilse ya o da, hem de İstanbulluyu rezil edecek şekilde...

şehit haberleri bahane herkes bunu biliyor
kral gelmiş para su gibi akıyor.İsraf desen israf kelimesi hafif kalıyor.
Stad açılıyor,gösteriler yapılıyor,kendi düğünleri yapılıyor, her şeyler devam ama Atatürk'ten kalan ve çocuklara armağan edilen bu gün iptal.Her ortamda küçük çocukları üzülüyorlar, ehh Allah büyük bir gün anlarsınız çocuk üzmek ne demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…