*239.121 ADET YA FETTAH CC. ESMASINI İSTEYEN KARDEŞLERİM NİYETIMİZ İÇİN HATİM EDELİMMİ?

20. 05.2021 32. SIRA Yazarhanim Yazarhanim (vüsale)

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR ⏭️YA FETTAH CC.

Her türlü müşkülleri açan ve kolaylaştıran, darlıktan kurtaran, zorluk ve müşkülleri çözen, maddi-manevi bütün kapıları açan. Hüküm veren, kapıları açıp yardım eden, zafer ve fetih lütfeden ve varlıklara suretler giydiren, Kulların arasında hakim olan. Her şeyi hikmetle açan.
El-Fettâh : الفتّاح
Yâ Fettâh : يَا فَتَّاحُ

DUASINI EDECEĞİMİZ KARDEŞİMİZ ⬇️

Yazarhanim Yazarhanim

Bismillahirrahmanirrahiym.
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.
Allahım Fettah ismin hürmetine Vüsale kuluna hayırlı bereketli iş kapıları aç. Evladıyla birlikte hayalindeki gibi en kısa zamanda kendi evine çıkıp borçsuz, sıkıntısız, kimseye muhtaç olmadan huzurlu sağlıklı mutlu bir hayat yaşasınlar. Amin. Amin. Amin.
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR SAYISI GÜNLÜK
239.121 /45= 5314 ADET
DUA SAHİBİ ➡️5305 TANE ÇEKECEK
KUMBARAYA 1700 ÇEKİLECEK

YARIN 33. KİŞİYİ AYNI SAATTE PAYLAŞACAĞIM..

📢KIZLAR LÜTFEN 21.00 A KADAR HERKES BİLDİRİMİNİ YAPMIŞ OLSUN..
ÇEKEMEYENLER OLURSA O GÜN İÇİN KUMBARAMIZDAN EKLIYORUZ YETERKI ZAMANINDA BİLDİRİN 🙏

LİSTE 📃

1. Morrmeneksee Morrmeneksee
2. A arkadasimes
3. @Tavuk_suyu_
4. Mucizemm222 Mucizemm222
5. @Jacbss
6. @namaste21
7. @mutlulukbenihicbirakma
8. @theia07
9. @Magnifiaque
10. @sweetgirlcandy
11. @28mn
12. @bluepinkk
13. @Myhomes
14. @namaste21 (kızı)
15. Mintimint Mintimint
16. SoLeiL12 SoLeiL12
17. @Saliha40
18. Ssevincli Ssevincli
19. burcusami burcusami
20. @tiniminihaniim
21. @Buluts34
22. @Gelincik78
23. @Hemsirecik
24. @Life light
25. @Ebruazra
26. @Krew
27. @Yenidelhi
28. @rana20
29. @MoonfacedMom
30. @aysenurt3991
31. @MoonfacedMom (ipek)
32. Yazarhanim Yazarhanim
33. @tazefasulye
34. @mutlulukbenihicbirakma (KARDEŞİ)
35. @Tospaagtd
36. @Bademmm388
37. @Nayro
38. Yorgunkus Yorgunkus
39. @MaviKuplik
40. @CherryQueen
41. @Asiltutku
42. @Asiltutku (annesi)
43. @Umut_2019
44. @28mn (annesi)
45. @Barbara[/USER[/B]
[/QUOTE]
Vüsale kardeşime okudum.Rabbim kabul etsin inşallah 1700 tane de kumbaraya okudum. [USER=898114]@Morrmeneksee
Mintimint Mintimint [/USER]

5314+1700 okunduuu ayriyetten çok sert şekilde yazmışsın da okumayan kişilerin arasında ben de varım tüm gün sayfaya girmedim işlerim vardı 1. Girişimde girdim çıktım bitmişim diye kaçırmıyım diye okuyamadan ev alt üsttü kalabalıktı direk çıktım sanırsam onu gördün 😉 ama öyle sert çıkışmana gerek yok sonuç olarak en sonunda herkes okudum diye bildirim yapıyor inan şuan son günler olmasaydı eğer gruptan çıkardım son günlerin hatrı diye kalıyorum bu da bugün 2.girişim bugün oda okudum yazmak için girdim ve yazdım. Okundu o kadar stres yapmana gerek yok Morrmeneksee Morrmeneksee

5314+1700 okunduuu ayriyetten çok sert şekilde yazmışsın da okumayan kişilerin arasında ben de varım tüm gün sayfaya girmedim işlerim vardı 1. Girişimde girdim çıktım bitmişim diye kaçırmıyım diye okuyamadan ev alt üsttü kalabalıktı direk çıktım sanırsam onu gördün 😉 ama öyle sert çıkışmana gerek yok sonuç olarak en sonunda herkes okudum diye bildirim yapıyor inan şuan son günler olmasaydı eğer gruptan çıkardım son günlerin hatrı diye kalıyorum bu da bugün 2.girişim bugün oda okudum yazmak için girdim ve yazdım. Okundu o kadar stres yapmana gerek yok Morrmeneksee Morrmeneksee
1700 olayını bıldıgıniz halde neden sadece okudumm dıye yazıp çıkıyorsunuz o zmaan? Tek tek yazıp sormammı lazım benım?

O mesajlarını okuyunca yazmak bile gelmedi de içimden neyse dedim o an ne yazacağımı unutturdun bana mesajlarından dolayı 😉
Normalde de unutkandınız. Sanmıyorum mesajı gorup unutacağınızı.
Her neyse dedıgınız gıbı surda son gunlerımız kımse kimseyle kotu olmasın hayırlı bır ıs ıcın cıktım ben bu yola. Kımsenın hakkına girmemeye gayret ediyorum kımsede benım hakkıma girmemeye gayret etsın lütfen ıyı aksamlar sıze

Canım ben doğum yaptım o yüzden okuyamadım bir kaç gün beni idare eder misiniz sonra telafi etmeye çalışırım hakkınızı lütfen helal edin
Çok sevindim canım Allah analı babalı buyutsun..
Bebeğin senın durumun nasıl?
Dert etme hallederiz bız ıyı olmana bak 🌼

Çok sevindim canım Allah analı babalı buyutsun..
Bebeğin senın durumun nasıl?
Dert etme hallederiz bız ıyı olmana bak 🌼
Allah razı olsun bebeğim kuvezde biraz solunum sıkıntısı var çok üzgünüm Allah ım yardım edecek inşallah kucağımıza alacağız

X