24 hafta 6 gunluk hamileyim bebegim 2 gündür oynamıyor :(

Den
Karniniza telefon ışığını tutun son çare bu aynısı başıma gelmişti bebek ışıktan rahatsız olup kipirdiyor diye duymuştum denedim ve hareket etmişti. İnşallah bir sorun yoktur ambulansı aramak en mantıklısı
Denıyecegım sagolun

Hem anne hem babasının yani Allah kolaylık versin, ama cocuk onun da mecbur yardım etmek zorun da , hiç gurur yapıp deme tek büyütcem oda alsin sorumluluklarını
Babası yanına gelmessem bakmıcagını soyledı herseyını ben elimden geldiğimce yapmaya calısıyorum Allah yardımcın olsun bebek rızkıyla dogar Allah buyuktur

Anladim canim kaç yaşındasın, bebeğinin cinsiyeti belli mi , saglikla doğsun inşallah:KK43: ama keşke nikah in olmayan bi adam dan cocuk yapmasaydin
28 yasındayım bebek kız :) sag salim dogsun inşallah rızkı gelir Allah buyuk yeterki kızım iyi olsun.

Ayni yaştayız canim :) benim de 6 yaşın da bi evladım var , annelik çok guzel ama zor bir de sen teksin Allah yardımcın olsun
Allah bagıslasın canım. Evet zor olacak ama yavrumu kucagıma aldıgımda herseyın ustesınden gelecegım inşallah Allah buyuj

Sessiz bir odada sirt üstu uzanip elini karnına koyunca bir sure sonra illa tepki verir.öksurun biraz bebek uyanıyor öyle kıpırdıyor ultrasonda bakınca söylüyorlar anne gülunce öksürünce bebek tepki veriyor diye sallanıyor çünki karın.
Tesekkur ederim deneyecegim

Canım ambulansı ara hamile olduğunu ve sancılarının olduğunu bebeğinde hareket etmediğini yalnız olduğunu söyle mutlaka ilgilenirler.

X