24 hafta 6 gunluk hamileyim bebegim 2 gündür oynamıyor :(

İstanbul’un göbeğindeymiş. Yürüyerek de çok kolay toplu taşımaya ulaşabilir. Hatta yürüyerek hastaneye gidebilir. Taksi gelmiyor falan diyince uzak bir yer sandım.
Ya ben acaba yanabcı uyruk mu filan diye düşündüm hastane 40 dk filan diyodu. Ulaşım çok zor diyodu. Geçmeyen metro otobüs hattı yok yani.

Ya ben acaba yanabcı uyruk mu filan diye düşündüm hastane 40 dk filan diyodu. Ulaşım çok zor diyodu. Geçmeyen metro otobüs hattı yok yani.
Yolların açık olduğu yere kadar yürüyebilir yahu. İstanbul’da dün öyle bir ulaşım kısıtlılığı yoktu ki. Annemler de Taksim gibi merkez bir lokasyonda. Dün onlardaydık. Hiç kapalılık görmedim. Hastane 40 dk mesafedeyse yolların kapanacağı bir lokasyon değildir zaten tutarsızlık var. Yolların kapanma ihtimali olan yerlerde yürüme mesafesinde hastaneler var.

Yolların açık olduğu yere kadar yürüyebilir yahu. İstanbul’da dün öyle bir ulaşım kısıtlılığı yoktu ki. Annemler de Taksim gibi merkez bir lokasyonda. Dün onlardaydık. Hiç kapalılık görmedim. Hastane 40 dk mesafedeyse yolların kapanacağı bir lokasyon değildir zaten tutarsızlık var. Yolların kapanma ihtimali olan yerlerde yürüme mesafesinde hastaneler var.
AYnen öyle geceydi çıkamadım filan der belki. 🙃

Kızlar hepınızde sagolun merak etmıssınız bizi tesekkur ederim hepinıze. Sımdı cevap yazmak ıcın musaıt olabildim. Bebek iyi cok sukur 28.haftaya kadar duzenli hıssedilmeyebiliyormus. Ayrıca kızlar taksımdeyım ve dun taksım asırı kalabalıktı o kalabalıkta nolur nolmaz kalabalıga gırıp taksı arayamazdım taksıde gelmedı kapıya. Taksımdekı hastanede kadın dogum yok ok meydanına gıtmek gerekıyor. Dua eden herkesten Allah razı olsun.

Ayrıca daha oncekı sorularımada bakanlar anlar boyle konularda neden trol soru sorayım 28 yasındayım cocuk degılım. Saglıgın sakası olmaz

Bu bılıp bılmeden benı yargılayanları anlamıyorum bebegı benım kadar kım dusunebılır Allah askına? Elimde olsa neden gıtmıyeyım Allah korusun bırseu olsa uzulen ben olacagım sonucta. Demek o an ımkan yokmus gıdememısım bılıp bılmeden yargılamak ne kadar kolay gercekten.

Bu bılıp bılmeden benı yargılayanları anlamıyorum bebegı benım kadar kım dusunebılır Allah askına? Elimde olsa neden gıtmıyeyım Allah korusun bırseu olsa uzulen ben olacagım sonucta. Demek o an ımkan yokmus gıdememısım bılıp bılmeden yargılamak ne kadar kolay gercekten.
Kolay valla çok troll gördük napalım.

• Beğen
Reactions: The
X