24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun !

Öğretmenler gününüz kutlu olsun

Hep bu mesleğe saygı duymusumdur çocuklarımiz gibi öğretmenlerimizin de basarilarini çocuklara yatebildiklerini duymaya ihtiyaçları var

Her karşılaşma da defalarca tşk ederim
.buradaki öğretmen arkadaskara da tesekkur ediyorum

Yeni nesil i pırıl pırıl hazırladıkları için ...annelikten sonra gelen en önemli vazife gözümde....

Öğretmenler gününüz kutlu olsun iyi ki varsınız :)

Tüm öğretmenlerin ve aramızda bulunan B Brunello Cicinelli öğretmenimizin de öğretmenler günü kutlu olsun:KK200:
Yaaa senin etiketli süprizlerini yerim, bana bak koparırım seni severken fıstığım :)

Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anarak, tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım. Dünya'da daha şerefli bir meslek tanımıyorum demiş ünlü düşünür Diyojen... Dünyaya bin defa gelsem bininde de öğretmen olurdum. Bu meslek değil, bu bir aşk... Günümüz kutlu olsun :KK200:

Yaaa senin etiketli süprizlerini yerim, bana bak koparırım seni severken fıstığım :)

Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anarak, tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım. Dünya'da daha şerefli bir meslek tanımıyorum demiş ünlü düşünür Diyojen... Dünyaya bin defa gelsem bininde de öğretmen olurdum. Bu meslek değil, bu bir aşk... Günümüz kutlu olsun :KK200:
Canımıniçisiii:KK60:

tesekkurler butun öğretmenlerimizin ogretmenler gunu kutlu olsun Ataturkunde bahsettiği gibi guzel ve ahlakli toplumlar yetistrmek dileğiyle eskiden oldgu gibi meslegimz en az digerleri kadar saygi ve sevgi gormesi dileğiyle ozman dahada gururlanacagizEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK

IMG-20181124-WA0003.jpg

X