24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun !

2022 ' de bugünü yaşamak yine nasip oldu. :KK36:
Kulüpteki tüm öğretmen arkadaşlarimin meslek hayatında başarılar dilerim. Gününüz kutlu olsun. :KK200::dua:
Bu yıl emeklilik nasip oldu bana. Aktif olarak eğitim öğretim hayatında değilim belki ama öğretmenlik ruhunu ta iliklerimde hissediyorum. Yok olmuyor hep yavrularımızı düşünüyor, onlar için endişeleniyor, onlar için mutlu yarınlar temenni ediyoruz. Bizim meslek böyle 🤷 Gün boyu onlardan gelen telefon mesajlarla gözlerim dolu dolu en güzel mutlulukları yaşadım. İyi ki oğretmen olmuşuz :KK36::KK36::KK36::KK200::KK200::KK200:
Hayırlı olsun elhancığım. 🌹🌹🌹🌹

Çok zor, çok yıprarıcı bir yıl geçiriyoruz öğretmen camiası olarak. Bu günleri atlatıp güzel günlere ulaşmamız dileğiyle, günümüz kutlu olsun.

Konuma en uygun yer burası gibi oldu:) Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım öncelikle:) benim sizin yardımınıza ihtiyacım var hanımlar...
Ben altı yıl aktif öğretmenlik hayatıma iki çocuktan dolayı Dört yıldır ara verdim. Bugün bir is başvuru yaptım ve yarın görüşmeye çağrıldim. Yardim istediğim konu su ki: Suan aşırı özgüvensizim. Gideceğim kurum orta halli bir etüt merkezi, evime cok yakın. Olmasını cok istiyorum, çok özledim mesleğimi ❤️ ancak ben özel kurumlarda çalıştım. Etüt merkezinden çalışmadım, onlar da biliyor tâbi bunu ama oraya gittiğimde etüt merkezleri hakkında biraz bilgim olsun istiyorum. Görüşmede nelere dikkat edeyim, ucret beklentimi nasıl tutayım, etit merkezleri çalışma sistemleri nasıl vs konularda yardımcı olursaniz çok sevinirim 😊

Konuma en uygun yer burası gibi oldu:) Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım öncelikle:) benim sizin yardımınıza ihtiyacım var hanımlar...
Ben altı yıl aktif öğretmenlik hayatıma iki çocuktan dolayı Dört yıldır ara verdim. Bugün bir is başvuru yaptım ve yarın görüşmeye çağrıldim. Yardim istediğim konu su ki: Suan aşırı özgüvensizim. Gideceğim kurum orta halli bir etüt merkezi, evime cok yakın. Olmasını cok istiyorum, çok özledim mesleğimi ❤️ ancak ben özel kurumlarda çalıştım. Etüt merkezinden çalışmadım, onlar da biliyor tâbi bunu ama oraya gittiğimde etüt merkezleri hakkında biraz bilgim olsun istiyorum. Görüşmede nelere dikkat edeyim, ucret beklentimi nasıl tutayım, etit merkezleri çalışma sistemleri nasıl vs konularda yardımcı olursaniz çok sevinirim 😊
Bence foruma konu açarak sorun, burada cevap alamazsınız

Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder. Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm saygı değer öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. :KK200::KK68:
Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz.
Eki Görüntüle 2958239
Tesekkurleeeer

Başta ;
Başöğretmen , ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere , ömrümün ilk yıllarından bugünlerime gelmemde emekleri ve dokunuşları olan, sadece bilgi donanımla değil özde iyi bir insan ve cumhuriyet gençliği olarak yetiştiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutlu olsun.
İyi ki varlar ...

20231124_111645.jpg

Başta ;
Başöğretmen , ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere , ömrümün ilk yıllarından bugünlerime gelmemde emekleri ve dokunuşları olan, sadece bilgi donanımla değil özde iyi bir insan ve cumhuriyet gençliği olarak yetiştiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutlu olsun.
İyi ki varlar ...
Teşekkür ederizzz

Başta ;
İyi ki varlar ...
Teşekkür ederim :KK68:

Atatürk‘ün ”Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.” diyerek ne kadar fedakar ve özverili olduklarını vurguladığı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Her daim yolundan gittiğimiz Başöğretmenimiz Atatürk’ün ve bizleri yetiştirirken şehit olmuş, vefat etmiş tüm öğretmenlerimizinde ruhları şad olsun🙏

IMG_2194.jpeg

Öğretmenler!... Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun.
indir.jpeg

Forumda bulunan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun 🌹

X