Abiye Elbise Kombinleri 24 yaş için fazla olgun duran bir elbise mi sizce? Resimli

Her ne kadar eşim hiiç beğenmesede aldım elbiseyi kızlar bakalım inş güzel olur

Desen seçimleriniz kötü malesef. Düz kumaşlar daha uygun olurdu yaşınıza. Ama alınmış artik. Ve sanirim instagram butiginden. Begenmezseniz iade surecinin sıkıntılı olabileceği bir yerden. Niye guvenilir sitelerden almıyorsunuz ki?

Desen seçimleriniz kötü malesef. Düz kumaşlar daha uygun olurdu yaşınıza. Ama alınmış artik. Ve sanirim instagram butiginden. Begenmezseniz iade surecinin sıkıntılı olabileceği bir yerden. Niye guvenilir sitelerden almıyorsunuz ki?
Aslında daha önce hep düz giydim hatta dolabımda düz elbiseler baya var bu defa değişiklik istedim. 3 gün içinde iade değişim var dediler ve 160 tl ye aldım. Trendyolda vs hem hoşuma giden yoktu beğendiklerimde 300 küsür oluyordu :) artık şansıma

Son düzenleme:
Birde askılı türler var hep açık omuzlar sırt vs bir türlü uyanını bulamadım. Kapalı düzler de çok demode duruyor. Bunuda ani bi kararla aldım bakalım

Son düzenleme:
Her ne kadar eşim hiiç beğenmesede aldım elbiseyi kızlar bakalım inş güzel olur
İyi yapmışsın. 👍🏻 Önce kendin için giyin.
Yalnız Dekoltesi biraz fazla bunun. Gelince bir dene. Ben önü çok açık olursa her ihtimale karşı yarım büstiyer giyiyorum içime.

İyi yapmışsın. 👍🏻 Önce kendin için giyin.
Yalnız Dekoltesi biraz fazla bunun. Gelince bir dene. Ben önü çok açık olursa her ihtimale karşı yarım büstiyer giyiyorum içime.
Çok teşekkür ederim 🤗 bende fazla açık buldum dekolteyi, ama kruvaze yaka kendin ayarlayabilirsin içerden iğneylede tutturabilirsin dedi 😊

Kızlarrr birde buna bakar mısınız sizce bu nasıl? Beyaz tenli saçlarımda açık tonlar olduğu için koyu renklere karar verdim açık renk gitmiyor bana. model olarak nasil sizce boyuma yaşıma uygun olur mu., içinde kaybolmayayım :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_20220322_114037.jpg
    Screenshot_20220322_114037.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 121
  • Screenshot_20220322_114021.jpg
    Screenshot_20220322_114021.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 113
Kızlar sizce böyle bi bluz ile siyah pantolon kombini nasıl olur? Önü çok çok açık duruyor onu nasıl halledebilirim terzinin yapabileceği birşey var mı? siyah atletle kapatsam abes mi olur. Model olarak çok hoşuma gitti ya. biraz kısaymış ama yüksel bel giyebilirim. Buarada köy düğünü, o yüzden önündeki açıklık rahatsız edici biraz :KK43:

Bu zamana kadar gittiğim düğünlerde abuk sabuk şeyler giydiğim için bu sefer şimdiden fikir edinmeye calısıyorum gene rezil olmamak için :KK70: şimdiden çok teşekkürler
eklemiş olduğunuz elbiselerin ve bluzların hiç biri yaşınıza uygun değil bence internette harika elbiseler var modern lütfen onlardan seçin

eklemiş olduğunuz elbiselerin ve bluzların hiç biri yaşınıza uygun değil bence internette harika elbiseler var modern lütfen onlardan seçin
Ah bi bulabilsem :KK43: birde biraz kapalı olsun derken seçenekler daralıyor iyice

Kızlarrr birde buna bakar mısınız sizce bu nasıl? Beyaz tenli saçlarımda açık tonlar olduğu için koyu renklere karar verdim açık renk gitmiyor bana. model olarak nasil sizce boyuma yaşıma uygun olur mu., içinde kaybolmayayım :KK70:
Aslında güzel, şık, hanım hanımcık ama yaz düğünü olacağı için pudra, pembe, mavi gibi soft renkler ve çiçekli desenler seçmelisin.

Aslında güzel, şık, hanım hanımcık ama yaz düğünü olacağı için pudra, pembe, mavi gibi soft renkler ve çiçekli desenler seçmelisin.
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim💞🤗 peki sizce elbise yerine bı tarz bluzler ile pantolon giysem nasıl olur? Özellikle şu kolu tüllü olan sırtı falanda kapalı.
Zaten öyle çok şaaşalı giyinmiyorlar pek. Ay cok soruyorum lütfen kusura bakmayın,🤗

Eklentiler

• Screenshot_20220326_102108.jpg
    Screenshot_20220326_102108.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_20220326_102036.jpg
    Screenshot_20220326_102036.jpg
    166,1 KB · Görüntüleme: 80
  • Screenshot_20220326_102025.jpg
    Screenshot_20220326_102025.jpg
    162,7 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_20220326_101956.jpg
    Screenshot_20220326_101956.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 100
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim💞🤗 peki sizce elbise yerine bı tarz bluzler ile pantolon giysem nasıl olur? Özellikle şu kolu tüllü olan sırtı falanda kapalı.
Zaten öyle çok şaaşalı giyinmiyorlar pek. Ay cok soruyorum lütfen kusura bakmayın,🤗
Yok bluz+ kot pantolon kombini çok günlük. Köy düğünü için olmaz. Sen yine elbise bak.

Kızlar bunları beğendim birde ama kolları açık ya :KK43: üstüne ince, yazlık beyaz bi hırkam var dirsek altına kadar kolları olan. Hafif örgü dantel gibi delikli. Ay pek anlatamadım da :KK70: Yazları terletme falan yapmıyor ama öylede olmaz dimi üstüne :KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20220327_210638.jpg
    Screenshot_20220327_210638.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 88
  • Screenshot_20220327_210620.jpg
    Screenshot_20220327_210620.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 92
Seçimlerin çok ama çok kötü şifon bir elbise daha güzel olur. Bunlardan kat kat daha güzel sade veya çiçekli elbiseler var. Hem çok açık olmasın deyip hem çok açık kıyafetlere bakıyorsun tutarsızsın.

X