25 aralık ameliyat günüm!!!

R

ranuna11

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ranuna11
arkadaşlar 25 aralık ameliyat günüm..hala şaka gibi ama aldım bile günü:) nasıl olcak ogün, ameliyat sonrası zorlukları temizliği nasıl kaç günde geçer ....fağrı sızı nasıl morluk şişlik nasıl geçiyor fikir veririmisiniz şafak 26 hala inanamıyorum naptım bennnn kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi ranuna11
Ameliyattan bi gün önce gözüne uyku girmez kesin :) O gün gayet sakin olmaya çalış kendimden biliyorum okadar kokrmaya hiç gerek yokmuş. Ağrın sızı çok olmuyo ayılırken biraz hisediyosun sonra hemşirecikler ağrı kesici yapıyo popodan :kedi: sonra uyuyosun mis gibi :) Ertesi günde evindesin inşallah :1hug: Zorlayabilcek şeyler tamponlar ve şişliklerin ama hepsi geçiyo Geçmiş olsun canım..

• Konu Sahibi ranuna11
ayyy okuyunca ben bile heyecanladm :KK70: kanımda var bişe olsada heyecanlansam die beklio benm adrenalin salgılarım sanırım :) neyyseee..
cnmmm allah yardımcın ollsun ağrısız sısıızz amlyat dilioorum saannnaaa.herşey gnlnce olr inşş... çook güzell sonçlarnıda yazmayı nasip olur inş.

• Konu Sahibi ranuna11
Süper valla bende o günleri görebilecekmiyim acaba :) umarım tam istediğin gibi ağrısız sızısız morluksuz atlatırsın :KK66:

• Konu Sahibi ranuna11
merhaba ben 8 ay önce oldum aynı anda gözaltı torbalarımda alındı bana iğne falan bile yapılmadı.Ertesi sabah erkenden çıktık arabamla eve döndüm.iki gün sonra tamponumu çıkardı 8 .gün hiç birşey kalmadı.yalnız bir iki ay şişlikler yoğun oluyor burun ucunda tam oturması bir sene günden güne daha iyi oluyor biraz sabır

• Konu Sahibi ranuna11
Arkadaslar saolun hepiniz...çok heyecanlıyım gercekten hala inanamıyorumm..nefes problemim vardı deviasyon çıktı sekildede problem vardı burda okurdum hep şimdi inananamıorum randevumu bile aldım.ameliyat olucam inş.:lepi:
çok istiyorum ama korkuyorum da.düşünüorum ameliyathane soğuk ya orda üşütürsem grip olursam burnum nasıl akcak :bbo: bn normalde bile çok hapşırırım ozman nasıl hapşırcam saçma diyebilirsiniz ama öle merak ediyorum kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi ranuna11
alkisalkisalkisbu arada yanlış yazmışım heyecandan aralık 15 te ameliyatımm 25 diil

X