Labioplasti & Hudoplasti seruvenim tum acikligi ile .. Burcu Akdag Ozkok

myangel21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
19
1
Herkese merhaba, Oncelik ile tum acikligi ile bu yolda neler yasadigimi paylasmak istiyorum ki benim gibi endise yasayan herkese fikir olsun. 5 yil once basladi bu konuda arastirmalarim ve Istanbul Ankarq arasinda bu isi en iyisi ile yapabilecek bir hoca ile gorusmelere baslaeim. Ozaman sadece 1 vajinal dogumum vardi ve beni en cok rahatsiz eden labiopalarimin uzunlugu ve klitorisin disaridan belirgin olmasi idi. Gorustugum doktorlar arasinda o donem Burcu hanimda vardi ve ozellikle inanilmaz icten, rahatlatici, guven veren konusmasi ve ustelik anadolu yakasinda olusu bana cok yakin gelse de bu isi ulkemizde yapmaya baslayan baska yerlere de gitsemmi dusuncesi ile gorusmelere devam ettim ama aklimda hep Ezgi hemsire ve Burcu hanimda kaldi..Burcu hanimla o donem sanirim 3-4 defas gorustum ama korkumdan hic cesaret edemedim ve artik yuzum de kalmamisti gitmeye ki kendisi her defasinda benimle aynu sabirla gorusmesine ragmen :))! derken arays yeni bir hamilelik surecim girdi ve yine hayal oldu benim operasyon taaaakii Aralik 2023 de arrik yetwr degip onceki tecrubelerime de dayanip artik son kez ve karar ile gittim Burcu hanim’a ve yine aynu sabirls ve benden umitsiz bakislarla gorusmesini yapti degerlendirmesini ve bu sefer daha es buyuk bir guvende hussederek kendimi ona ve Ezgi hemsireye teslim
Ettim kendimi. Ilk muayenede kendisi diger hocalarin aksine sadece labio ve klitoris duzeltme yapmayi vajina daraltna icin endisemi de bildiginden gerek olmadigini lazer ile de mutlu olabilecegini anlatti. Ve bu zamana kadar gorustugum
Basla bir profesor asla lazer ise yaramaz diye mutlaka vajina daraltna onermesine ragmen. Bana cok daha fazla guven verdi Burcu hanim ve nihaayet o muayene sonrasi randevu aldim 15 ocak 2024 sabah 9:30 inanilmaz gergin endiseli geldim tabi iceride harika bir rahat hava. Sohbetler kahkahalar havada inanin zerre abartmiyorum. Ezgi hemsire Burcu hanim ve ben sohbet esliginde operasyon yaptik ve 1 saat nasil gecti bilmiyorum hatta kendisinin fotografini bile cektim operasyon sirasinds. Sonrasi en korktugun ya ayaga kalkinca kabana
Olursa okudugum kanama hikayleri beni en korkutan konuydu. 1 saat dinlenme odadina gectim
Hemsiremiz bana tost mehve suyu getirdi dinlendirdiler beni ve 1 saat sonra artik tuvalete cikabilirdim veeee inanbilmaz hicbirsey yoktu korkulan gibi. Derkeb arabamiza yuruyerek gittik ve eve giderkeb doktorumun recete ettigi agri kesici ve antibiyotigimi ve kremlerimi aldim. Herkes 3 gun yat hstta ertedigun kalk isine devam
Et dese de ben her bunye ayridir degip sureci kendi
Bunyene gore baltim. Evet ilk 3 gun tam sadece tuvalet icin kalktim ve sadece 3 gun degil ilk 1 hafta tsm olsrak uzandim 3 gun sonra oturmaya da basladim ama aci hissi ilaclaresn cok yasamdim kanamam hic olmadi ve cook sukur ki undugumdan daha rahat gecti. Ilk 3 gun odem oluyir ve sislik oluyir ama aslaaa aslaa korkulacak kadar degil burada doktorunjzun tecrubesi giriyor ortaya. Ve surekli ulasillabilen her defasinda size sabirla yanit veren harika bir doktorunuz olsun bu yolda tipki benim gibi. En buyuk sansim… Hemsirem Ezgi hanimds rum surexu sabirla anlatarak benim gibii cok evhamli ve panik bir hastayi sakinlestirdi. 1 hafta ama 3 gun degil kesinlikle dinlenmek gerekiyor. 1 hafta kontrolune gittim ve doktirum bile inanamadi iyilesme surecime hatta oraya labio icin gelen bir hasta dahi beni goruo heneb karar verdi tarih almaya :))) aynaya baktigimda dahi ilk gunden ameliyat masasindan kalkarken sevincten agladim yasadigim
Goruntu karsisinda. Beden buncs yil bekler inssn boyle bir ozguvensizlikle. Derken asil 6 hafta sonrs iyilesme olacagi bilgisi verdi doktorum ve cinsel iliskide 6-8 hafta sonra serbest oluyor. Asil diger korkumda asi cinsel iliskide ya hissizlik olursaydi…. Hix kanamazdiz enfeksiyinduz gecen sureci tamamladik ve iyilesme umdugumuzdsn dsha hizli rahat ilerledi. Ve 6 hafta kontrol asamasinds birde orgazm
Asisi ve vajinal lazer yaptik. Onunla ilgili tecrubeleriminde ayrica anlatacagim. Surecler bitince once sunu siyleyebilirm ki aynahs bakmaktan alamiyorum kendimi doktorumun ellerine emegine saglik opulesi ellller. Kendine guvenim inanilmaz geldi. Klitorisim de hassasiyet biraz dsha uzun surdu once kokrum ya boyle kalirsa diye ve 6 hafta sonjjnds tipki doktorumun dedugi gibi. Hepsi gecti yerini muhtesem
Bir orgazm olmaya burakti😜😜 neredeyse ruzgar esse orgazm olabilecrk etki olmaya basladi asininda etkisi ile ilk baslardsa. Ilk iliski deneyimine gelelim asil can alici yer orasi. Vajinal lazer de yaptik 10 gun de onun icin bekledik. Ilk iliskide once biraz gergin gibi bir his oldu ama esim “ wawww” diyerek sadece yasadigi hisse bana da anlatmis oldu 🥰🥰🫣 Tabi ben onun kadar waw diyemedim hemen ertedi sabash doktoruma yazdim. Tabu ki Burfu hanim beni dsha once uyarip benim dinlemedigim bir durum
Ilk
Iliskide hindistan cevizi yagi gibi bir kayganlastirici kullanmammis. Cok bormal oldugunu 8 hafta itibari ile herseyin oturacagini soylese de ben endiseler, evhamlar. Tamam goruntu guzel, tamam yururken bile orgazm olacak his ama
Ya iliskiye giremezsem???? derken 2. Deneme veeee show must go on 💥💥💥💥💥 hic bir aci yik ve hiss gelmeye basladi. 3. Iliskide ise iste aranan sonuc alindi vee inanin yasadigim mutlulugu anlatanam. Doktoruna hemsireme sonsusssz dualarim
Tesekkurlerim. Cani gionulden siddetle tavsiyem isteyen herkede ozeldeb yazabilirim de diger gorustugum doktor tecrubelerimi de… 1 ay once de 2. Lazer vajina daraltmayi yaptik ondan sonra hem yasadigim hafif idrar
Kacirmam duzeldi hem de vajina icinde hafif daralma oldu tabi bu muhtesem
Bir ameliyat etkisi degil ama iliski arasinda daha yogun bana his imkani sagladi ki bu fa benim icin cok guzel…. Iyi ki ama iyi ki bu karari vermisim. Umarim benim gibi dusunen herkesin surecu benim kadar guzel gecer tum
Endise ve korularima ragmen🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bu arada 15 ocak itibari ile yazmak için bekledim ki tüm süreci görüp yanıltmadan tüm açıklığı ile herkese yazmak için. Umarım herkesin süreci benim gibi geçer. Tabi bu arada vajinal daraltma ve israr kaçırma için lazer yöntemini senede 1 denemek getekiyormuş bakalım ameliyatsız gittiği yere kadar denemeye devam🥰🥰🥰

Merhaba öncelikle gerçekten kafamın içerisindeki soru işaretlerini giderdiniz korku ve endişelerim vardı acaba labioplasti işlemi için ne kadar bir ödeme yaptınız yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba son zamanlarda bu konuyu ben de kendim için çok araştırıyorum merak ettiğim sormak istediğim sorular var eğer sizin için uygunsa özelden sorabilir miyim?

X