26/01/2009 Hoşgeldiniz

herkese selam,bende yenı üye oldum.2 saat ugrastım nik bulamadım ne yazsam olmadı alakasız bir isim ama olsun:)):nazar:

Sevgi ben, bu siteye yeni üye oldum. Ve ilk kez bir mesaj yaziyorum, kendimi tanitarak basliyorum. 31 yasindayim, evliyim, ikiz annesiyim (henüz 5 ayliklar), calisiyorum. Hayati çok hizli yasiyorum. Hele hele anne olali daha hizli geçiyor günlerim, birde çalisinca...
Olsun, tadini çikarmasini bilmeli insan.
Simdilik bu kadar. Sevgiler

Merabalarr bende yeniyim.Eskişehirden zeynep ecmel 18 yaşındayım ve öğrenciyim Yaklaşık 6, 7 aydır takipteydim artık vakti geldi dedim ve üye oldum:1rolleyes:

merhaba ben havva
22 yaşındayım ank oturuyorum 12 haftalık hamileyim. hamilelik konusunda tecrubesi ve bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum

Google da bir konu ararken tesadüfen keşfettiğim yer oldu KK ve hemen kendimi buraya ait hissettim. Büyük emek ile hazırlanmış bir site. Katkısı olan herkese teşekkürler. Daha siteyi inceleme aşamasındayım.
Emekli, evli, ön menepozda olan bayanım.
Herkese Sevgiler :kahve:

merhaba türkiyenin en cici ve güzel hanımları..dün banyoda gebelik testi yapıp,çıkınca doğru forumunuza katılan biri var karşınızda.henüz daha doktora gitmedim idrar ve kan testi yaptırdım.sonuç pozitif hamilelik boyunca desteğinizi bekliyorum öpüyorum hepinizi.

merhaba arkadaşlar, bende aranıza bugün katıldım. mardinden yazıyorum aslen sakaryalıyım inşallah birlikte birçok şey paylaşıcaz.

merhaba arkadaşlar, bende aranıza bugün katıldım. mardinden yazıyorum aslen sakaryalıyım inşallah birlikte birçok şey paylaşıcaz.

hoş geldin güzel paylaşımlar diliyorum mardin güzel şehir bir çok kültürü bir arada yaşatıyor gece gerdanlık gündüz çöl misali

Slm ben burada yenıyım arkadaslar adım erva evlıyım 21 yasındayım ve 9,5 aylık bır bebegım var guzel seyler paslakmak dılegı ıle............

aramıza hoşgeldiniz...
bebeğinizi Allah bağışlasın...
güzel ve faydalı paylaşımlar diliyorum...
sevgiler...

Merhabalar herkese ben izmirden ayşegül umarım dostça paylaşımlarla faydalı ortamlarda buluşuruz...kaydirigubbakcemile2

X