26 yaşındaki bakıcığa güvenilir mı?

DianaT

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
1
0
29
Merhaba. Bebeğim 19 aylık , doğduğundan beri ben bakıyorum. İşe dömem gerektiği için bir bakıcı buldum, 26 yaşında psikoloji mezunu kpssye hazırlanan biri. Tatlı birine benziyor ama deneyimi yok, bekar, kardeşime baktım diyor. Yarım gün bakacak sadece, kahvaltı bez değişimi aktif bakım dışında ev işi yok. Genç olması sizce olumsuz bir durum mu? Tecrübesi olan var mı genç bakıcılarla?

Merhaba. Bebeğim 19 aylık , doğduğundan beri ben bakıyorum. İşe dömem gerektiği için bir bakıcı buldum, 26 yaşında psikoloji mezunu kpssye hazırlanan biri. Tatlı birine benziyor ama deneyimi yok, bekar, kardeşime baktım diyor. Yarım gün bakacak sadece, kahvaltı bez değişimi aktif bakım dışında ev işi yok. Genç olması sizce olumsuz bir durum mu? Tecrübesi olan var mı genç bakıcılarla?
Bebeğiniz çok ufak değil karşınızdaki olgun bir kadınsa deneyebilirsiniz zaten memnun kalmazsanız yolları ayirirsiniz

Kardeşe bakmak ile başkasının çocuğuna bakmak aynı sorumluluk değil.Yaşi çok genç ama isterseniz bir kaç gün birlikte geçirip gözlemleyin davranislarini. 19 aylık bebeğe bakmak da çok kolay değil.Hareketli ve sürekli göz önünde olması gereken aylar.Kolay gelsin.

Yaşla alakası yok bence. Aktiflik açısından iyi bile olabilir. Sadece sosyal medya telefon kullanımını çocuğun yanında yapma dersim ben olsam genelde gençlerde daha çok alışkanlık haline geldiği için.

X