Premature Bebekler 27+3 dogum yaptim

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Karşınıza bundan sonra güzellikler çıkmasını temenni ederim. 41 sayfayı da okudum, bir yerde kendimi tutamadım gözyaşları sel oldu gözlerimde. Sonlara doğru sevindim, sonra tekrar üzüldüm. Şimdi nasılsınız merak ettim. En son Ağustos ayında yazmışınız. Umarım hayatınızda güzel gelişmeler olmuştur.

Neden erken Doğum yaptınız nedeni belli mi

Canım son durumunuz nasıl. Çok zaman geçmiş. Oğlunuz nasıl.

Sabah 7 gibiydi sanırım uyandım su içtim tam yatacakken bi bakayım dedim nerden çıktı anlayamadım baya eski konuymuş ama baştan sona bütün sayfaları okudum.. Ağlamaktan içim dışıma çıktı.. Konu sahibi sen ne güzel bir annesin.. Rabbim sana nasıl bir kalp, sabır, şükür vermiş hayranlıkla okudum.. Yaşadıklarınız çok zor şeyler..

Bende bebeğimi 18 haftalık kaybettim. Benim bebeğimin kromozom bozukluğu vardı 12. Haftasında öğrendim bana dediler yaşamayacak ya karnında ölecek ya doğunca ölecek en fazla da bir yıl yaşar o da normal bir bebek olarak değil gebeliğine son verelim dediler.. Yapmadım kıyamadım ama o beni terk etti 18. Haftamda..

Şimdi bu konuyu okuyunca içim parçalandı ama bir taraftan tekrar tekrar Rabbime şükürler ettim.. çünkü benim bebeğim de doğsaydı onu kucağıma alamayacaktım evimize getiremeyecektim hiç konu sahibinin yaşadıklarını yaşayacaktım..benim yaşadığım bana çok ağır gelirken bunları okudum ve şükrediyorum..

En son tüp bebek tedavisine başladığınızı yazmışsınız şuan ne durumdasınız?? Rabbim inşallah size de sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etmiştir..

Merhabalar bu siteye her girdiğimde ilk aklıma gelen siz oluyorsunuz. Uzun süre sizi izlemiştim, paylaşımlarınızı okumuştum. Şimdilerde ara sıra aklıma geliyorsunuz nasıl olduğunuzu merak ediyorum. Umarım biraz olsun kalbinizdeki yük azalmıştır. Sevgilier…

Buraya kadar öyle heyecanla okudum ki güzel bi haber vericeksiniz diye.. cok üzüldüm cok. Kalbimin sizladigini hissettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…