27 haftalık gebelikte prilam kullanımı

tatlifincan

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2023
112
54
28
Merhaba arkadaşlar. Gebeligimin 28. Haftasının için girdim. Birkaç gündür prilam mide bulantisi ilacını bıraktım ama mide bulantım çok fazla. Doktoruma da dediğimde prilam kullandığım için biraz şaşırdı. Kullan veya kullanma demedi daha doğrusu o arada araya başka bir şey girdi. Ben de üç gündür bıraktım. Ama mide bulantisina dayanamıyorum. Kusma da oluyor arada. Bu dönemlerde hala mide bulantisi yaşayan var mı? Bu normal bir durum mu? Bu dönemde hala prilam kullanan var mı? Kafam karma karışık. Yemeden içmeden bile kesildim. Hiçbir şey yemek istemiyorum.. midemi bulandırıyor. Böyle durum yaşayan var mı? Cok şükür her şeye yine de tabi ki ama çok aşırı zorlanıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi deneyimlerini rica etsem.

Aa neden ben 6 haftalık gebeyim kullanıyorum. Oğlumda beş ay kullandım. Eziyet etmeyin kendinize lütfen 🙏

Aa neden ben 6 haftalık gebeyim kullanıyorum. Oğlumda beş ay kullandım. Eziyet etmeyin kendinize lütfen 🙏
Yorumunuzu biraz geç gördüm. Doktorlara sorunca hem şaşırıyorlar hem de desteklemiyorlar. Böyle olunca insanın içinde bir şüphe kalıyor. 7. Ayın içindeyim. İlaçsız hala çok sıkıntı çekiyorum. Çok değişik bir şey oldu. Bir de hastaneye gidince ilk başta bebek bacak boyu kısa, sonra yok yok bacak değil başı büyük bu bebeğin, dediler. Kendimde suç arar oldum. İlaçtan dolayı mı diye falan. 😔

X