28+0da boyu ve kilosu nasıl olmali

Az sanki niye bu kadar az acaba
Benim dikkate aldığım boy kilo ölçümü bu. Ünlü bir jinekolog tarafından hazırlanmış
22.haftanın bitiş tarihi için ortalama 470 gr demiş. Sen de 22.haftanın içindesin sanırım. Yani oldukça normal kilosu.

Eklentiler

• IMG_3145.PNG
    IMG_3145.PNG
    143 KB · Görüntüleme: 27
Benim dikkate aldığım boy kilo ölçümü bu. Ünlü bir jinekolog tarafından hazırlanmış
22.haftanın bitiş tarihi için ortalama 470 gr demiş. Sen de 22.haftanın içindesin sanırım. Yani oldukça normal kilosu.
İnşlh öyledir canım ya. Neden panik oldum anlamadım ama burda yazılanlar bana baya fazla geldi

Benim bebeğimde büyüt inşlh o haftalarda. Kızım çok minik doğmuştu buda öyle olur diye korkuyorum
Valla büyük olsa da cılız olsa da sağlıklı olsun. Kilo bir sağlık göstergesi değil bence çok fazla fark olmadığı sürece. İçini ferah tut kötü düşünme. Senin haftanda benim de 400lü bişeydi. Şuan 1 kilonun üstüne çıkmış olmalı çünkü geçen hafta 954 gr dı. Ki ben diyetteyim şekerim yüksek :))

Valla büyük olsa da cılız olsa da sağlıklı olsun. Kilo bir sağlık göstergesi değil bence çok fazla fark olmadığı sürece. İçini ferah tut kötü düşünme. Senin haftanda benim de 400lü bişeydi. Şuan 1 kilonun üstüne çıkmış olmalı çünkü geçen hafta 954 gr dı. Ki ben diyetteyim şekerim yüksek :))
Ay gerçekten mi. Allah yardımcın olsun Can'ım. Tabiki sağlık en önemlisi Ama ilk gebeliğim sorunluydu kızıma sürekli gerilik var diyorlardı meğer bebeğim minyon Muş. Şuan gayet sağlıklı şükür. Sadece aptalya Dr yorumları duymak istemiyorum

Ay gerçekten mi. Allah yardımcın olsun Can'ım. Tabiki sağlık en önemlisi Ama ilk gebeliğim sorunluydu kızıma sürekli gerilik var diyorlardı meğer bebeğim minyon Muş. Şuan gayet sağlıklı şükür. Sadece aptalya Dr yorumları duymak istemiyorum
Minyon daha kolay çıkar boşver :)))
Şaka bi yana bunlara takma boşver sağlıklı olsunlar da

Canm benmde şekerim yüksek çıktı kaç çıktı şekerin

Sınırın biraz üzerinde, 75 grlık yükşeme yaptırmıştım.
Açlık 94
1.saat 197
2.saat 161
Sanırım böyleydi, senin nasıl?
Benm daha fazlaydı açlık 129 1.saat 215 çıktı 50 grlık yüklemede pazartesi tekrar kan tahlili yapacaklar yüksek çıkarsa insülüne başlayacaz dedi doktor peki diyetini bire bir saati saatinemi uyguluyosun benm doktorum diyete gerek yok şekerli şeyleri yeme dedi sen hamilesin her şeyden yemen şazm dedi

X