28 kilo verdim

28 kilo mükemmel, azminizden ötürü tebrik ediyorum, darısı başıma :KK34:

tebrik ederim seni yha tek kelimeyle azim yha hersey tamamen kafada bitiryor psikolojik olarak kendini hazrlıcaksın kilo vermeye ve aceleci olmucaksın tekrardan tebrik ederim sevi70:KK19:

Diyetisyenım yardımıyla ve ırademle tabı kı :)
gunde 6 ogun yıyerek (3 ana ogun + 3 ara ogun)
aksam saat 7 den sonra yemek yok ! Sadece meyve
yagı unu tuzu keserek
aslında bır mucıze yok
ınsan ısterse basarıyor
hedefım 65 kg da olmak
az kaldı

Sakıncası yoksa diyetısyenın kımdı söyler misin

öncelikle tebrik ediyorum :KK9:

ama düşününce ayda ortalama 7 kilo alışılmışın dışında değil mi? sadece diyetle mi bunu başardın ya da beraberinde yardımcı bir ürün vs kullandın mı?

Ben de 30 kilo aldım senelerdir vermeye çalıştıkça alıyorum derken yeni bir diyetisyene gitmeye başladım herşeyden bol bol yiyorum. alırım sanmıştım ama hergün kaçamak yaptığım halde ve spor yapmadığım halde iki haftada yağdan 2 kilo vermişim bile. nasıl sevindim anlatamam. tabi ayda 7 kilo versem dünyam değişirdi sanıyorum. peki bir şey daha soracağım; kilo vermen gittikçe yavaşladı mı yoksa hızlandı mı yani o süreç nasıl geçti acaba?

öncelikle tebrik ediyorum :KK9:

ama düşününce ayda ortalama 7 kilo alışılmışın dışında değil mi? sadece diyetle mi bunu başardın ya da beraberinde yardımcı bir ürün vs kullandın mı?

Ben de 30 kilo aldım senelerdir vermeye çalıştıkça alıyorum derken yeni bir diyetisyene gitmeye başladım herşeyden bol bol yiyorum. alırım sanmıştım ama hergün kaçamak yaptığım halde ve spor yapmadığım halde iki haftada yağdan 2 kilo vermişim bile. nasıl sevindim anlatamam. tabi ayda 7 kilo versem dünyam değişirdi sanıyorum. peki bir şey daha soracağım; kilo vermen gittikçe yavaşladı mı yoksa hızlandı mı yani o süreç nasıl geçti acaba?

senide tebrik etmek lazım arkadaşım sporsuz, kaçamaklı 2 haftada 2 kilo verdiysen bravo walla. bende 23 mayıstan beri dr. kontrolünde diyetteyim cmrtesi ölçümüm var tam 20 gün olacak bakalım ne kadar verdim:44:

bende tebrik edrim arkadaşı bu arada sana katılıyorum dilenciii :)

arkadaslar su anda 6. Aydayız ve verdıgım net kılo 30 - 6 ayda 30 kılo verdım bu da demektır kı ayda 5 kg.
Bu da gayet normal ve saglıklı ustelık mucıze bırsey yok karbonhıdratı tamamen kestım hergun mutlaka yuruyus yada egzersız yapıyoruz degerlı arkadasım kızkardesım , dİYET kardesım daylİghtS ıle bırlıkteyız ve oda basardı
Yanı ınanamayacak ne var bunda resım de koyduk daha ne demek ıstıyorsunuz anlamadım

Son düzenleme:
vucuttakı yagın fazla olunca ılk basta hızlı kılo verılıyor sonra yavaslama oluyor.

iyi başarmışsınız tebrikler....
aslında çok da zor değil kilo vermek
şeker unlu gıdalar abur cuburdan vageçip bol su içerek spor ya da yürüyüşle verilecek kadar basit.
ve de akşam 7 den sonra meyve dışında bişey yememek ben de 3 haftadaa yaklaşık 3 kilo verdim
kendimi de fazla kasmadan
herşey kafada biter

arkadaslar su anda 6. Aydayız ve verdıgım net kılo 30 - 6 ayda 30 kılo verdım bu da demektır kı ayda 5 kg.
Bu da gayet normal ve saglıklı ustelık mucıze bırsey yok karbonhıdratı tamamen kestım hergun mutlaka yuruyus yada egzersız yapıyoruz degerlı arkadasım kızkardesım , dİYET kardesım daylİghtS ıle bırlıkteyız ve oda basardı
Yanı ınanamayacak ne var bunda resım de koyduk daha ne demek ıstıyorsunuz anlamadım

inanmama değil arkadaşım 4ayda 28 kg demiştin. bu diyetisyen takibinde anormal bir durum. kimse böyle hasta zayıflatmaz, erkek olsan bir derece. ayda 5 kiloya tekabül ediyor demişsin ama 4aydan sonraki 2 ayda, 2 kilo mu verdin? o kısım tuhaf geldi onu demek istedim. resim nereye ekledin? kusura bakma ekleyemem yazmışsın diğer mesajında.

ben gördüm resimlerini inanamadım:KK53::KK53::KK53: vallahi muhteşem olmuşsun canım tebrik ederim...:KK9::KK9:

sanırım yanlış anladın dilenci arkadaşımın dediği gibi inanmamak değil bu sadece kısa bir süre de bu kadar kiloyu vermiş olmanı sağlayan diyetisyeni merak ettik hepsi bu alışılmışın dışında geldi biraz bana umarım sağlıklı bir şekilde vermişsindir kilolarını çünkü şunu iyi biliyorum çok kısa sürede verilen kilo vücut direncini düşürür ve vücudumuzdaki serbest radikaller atağa kalkar bu sebebten ötürü ciddi sağlık sorunları yaşayabiliriz . Umarım şimdi anlamışsındır ne demek istediğimi :KK34:

sanırım yanlış anladın dilenci arkadaşımın dediği gibi inanmamak değil bu sadece kısa bir süre de bu kadar kiloyu vermiş olmanı sağlayan diyetisyeni merak ettik hepsi bu alışılmışın dışında geldi biraz bana umarım sağlıklı bir şekilde vermişsindir kilolarını çünkü şunu iyi biliyorum çok kısa sürede verilen kilo vücut direncini düşürür ve vücudumuzdaki serbest radikaller atağa kalkar bu sebebten ötürü ciddi sağlık sorunları yaşayabiliriz . Umarım şimdi anlamışsındır ne demek istediğimi :KK34:

SEVİ Hergün düzenli olarak oglenleri bir saat egzersiz yapıyor aksamlarıda 30 dakika yürüyor.Üstelik diyetisyen yanında doktor konstrolunede girdi.hiçbir anormal durum yok.

iyi başarmışsınız tebrikler....
aslında çok da zor değil kilo vermek
şeker unlu gıdalar abur cuburdan vageçip bol su içerek spor ya da yürüyüşle verilecek kadar basit.
ve de akşam 7 den sonra meyve dışında bişey yememek ben de 3 haftadaa yaklaşık 3 kilo verdim
kendimi de fazla kasmadan
herşey kafada biter

çok dogru soyluyorsunuz Bol su ve spor bu işin sırrı olsa gerek

X