28 kilo verdim

sevi70

Guru
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
17
0
Evet yanlıs duymadınız 14 ocak ıtıbarıyle tam tamına 100.1 kılo ıle basladım ve şuan 72 kıloyumEn Büyük TÜRKİYE

Diyetisyenım yardımıyla ve ırademle tabı kı :)
gunde 6 ogun yıyerek (3 ana ogun + 3 ara ogun)
aksam saat 7 den sonra yemek yok ! Sadece meyve
yagı unu tuzu keserek
aslında bır mucıze yok
ınsan ısterse basarıyor
hedefım 65 kg da olmak
az kaldı

gunde mınımum 1 saat yuruyorum, aksamları da evde egzersız yapıyorum, ogun atlamıyorum
tatlıyı tamamen kestım, tatlı ıhtıyacımı gunde 1 kasık bal karsılıyor zaten
aslında bılınen yasakları delmedıkten sonra kılo vermek o kadarda zor bır durum degıl
su anda butun pantolonlarım resmen cuval oldu :)En Büyük KK

valla tebrikler biraz azim ve seninde dediğin gibi diyetisyen yardımıyla çok daha kolay gitmiş kiloların 4 ay gibi kısa bi zamanda 28 kilo çok güzel

bide bide resimlerini göstersen :))

Son düzenleme:
Öncelikle seni tebrik ediyorum darısı başıma :KK61:
Okadar kilodan sonra vücudunda çirkinleşmeler oldu mu (Çatlak vs.) Olmadıysa bunun önüne nasıl geçtin.

Öncelikle seni tebrik ediyorum darısı başıma :KK61:
Okadar kilodan sonra vücudunda çirkinleşmeler oldu mu (Çatlak vs.) Olmadıysa bunun önüne nasıl geçtin.

kızlar hamilelikte kullanılan çatlak kremleri ergenlik ve kilo alma-verme döneminde oluşan çatlaklar için de kullanılabiliyor, hamile olduğum için ben kullanıyorum, aklınızda bulunsun.
bir de eğer kilo hızlı verilmiyıorsa sağlıklı bir prograna ilave spor da yapılıyorsa sarkma da az olur...

tebrik ederim takipte bakınırken gördüm konu başlığınızı .benim de fazla kilolarım var ve eşm de kendini de düşünürek bana wii fit sport setini alalım diyor işten eve gittiğimde egzersiz yerini tutar mı bilmiyorum ama dilerim ben de birgün eski zayıf günlerime dönerim.tekrar tebrikler:KK19:

selam arkadaşlar artık bende üyeyiiiim:) sanıırım diyet demek yerine sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı olarak benmsersek problem falan kalmıyor.mesela bende az ve sık yemekle 2 haftada 4 kilo verdim akşam oğlumu yatırdıktan sonra ebry şallı dvd si ile pilates yaptım beni her gören şok oldu. çok fazla kilom yok 65 kilodan 61 e düştüm boyum 170 ama pilatesin müthiş etkisi oldu ve gerçekten aç kalmadım belli bir zaman sonra resmen az ve sık yemek tam manasıyla alışkanlık haline geliyor. bu mevsim fazla kilolardan kurtulmak için çok ideal bence çünkü sebze ve meyveler baş döndürüyor:):KK52:

Diyetisyenım yardımıyla ve ırademle tabı kı :)
gunde 6 ogun yıyerek (3 ana ogun + 3 ara ogun)
aksam saat 7 den sonra yemek yok ! Sadece meyve
yagı unu tuzu keserek
aslında bır mucıze yok
ınsan ısterse basarıyor
hedefım 65 kg da olmak
az kaldı

bende 110 la baslamıstım suan normalde 70 kıloyum ama 2.5 kılo sısmısım sabah baktım :KK43:
umarım bende 65 ı gorurum tebrıkler
dedıgınız gıbı bır mucıze yok aslında:)
umarım korumayı basarırız

X