3-4 ayda 26 Kilo verdim

Sizce hangisini birakmak daha zor?

• Un ve un ürünleri

• Seker

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Hemendegistonton

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2017
1
1
Merhaba öncelikle kilo probleminiz varsa hoc üzülmeyin ve umutsuzluga kapilmayin cünkü ben asla kilo veremeyegimi düsünüyordum ve toplam 26 kilo verdim. Eger ben verdiysem bence herkes kilo verebilir. Öncelikle yasim 15 boyum 1.77 kilom da 100 dü agustosda. Dengesiz besleniyordum bir de sonradan insülün direncim ortaya cikti. Baya bir sagliksizdim ve günden güne kilo aliyordum. Sonra bir gün bir arkadasimi gördüm yürüyüs yapiyordu. Eskiden o da benim gibi kiloluydu ama bir baktim cok zayiflamis. Dedim ki o yapabiliyorsa ben neden yapmayayim. Öncelikle hayatimda zaten hic 3 ögün yememistim hep 2 ögün beslenmistim (ailem öyle alistirmisti niye bilmiyorum). Diyetim 2 ögünlüktü ve kesinlikle hamur isi gluten iceren hicbir sey ve tabiki seker yoktu diyetimde. Zaten her sey onlari biraktiktan sonra basladi. Bu arada her gün 30 dakika yürüyüs yaptim gercekten yürüyüs cok önemli hem hic sarkma olmadi hem de daha hizli kilo verdim. Ama ben hicbir sey yemedim diyebilirim. Kahvaltim 2 yumurta ögle yemegim (saat 3-4 gibi) de unsuz corbaydi veya et yemegi. Neyse böyle böyle derken ilk hafta 7 kilo gitti ben sok. Bir de verdikce daha da hirslaniyordum. Sonra ikinci hafta baktim 87 falanim düsünün 100 den düsüyorum yani bu bir mucize. Sonra okul acilana kadar zaten 1 hafta kalmisti. O zamanda 85 e düstüm. Ilk ay 15 kilo gittiydi. Sonra yürüyüs ve diyeti biraktim ama kesinlikle gluten hamur isi ve seker yemedim. Kalan 2 ayda da 74 e düstüm. Yani mucize gibi bir sey aslinda. Cünkü 26 kilo az bisey degil. Bu arada ben kahve ve form cayi da ictim spor yapmadigimda baya bir etkili oluyor deneyin. Birde metabolizmam hizli zaten 15 yasindayim daha. Iyi ki boyum uzun yoksa gercekten cok ciddi saglik sorunlarim olabilirdi. Eger kiloluysaniz hic üzülmeyin bundan kurtulabilirsiniz. Ben biraz sagliksiz yaptim sanirim cünkü bu kadar kisa sürede bu kilo gercekten imkansiz gibi o yüzden siz biraz daha uzun sürede vermeye özen gösterin ben pskolojimden dolayi öyle yaptim. Su an 74 üm ve hedef kilom 65 zaten su an ideal kilomdayim aslinda ama ben yinede daha da zayiflamak istiyorum.

Saat 4 ten sonra bişey yemedin mi?Akşam açlığını nasıl bastırdın?benimde 25 kilo vermem lazım ama yaşım 38.3 ayda ne kadar veririm sence.bana tam olarak neler yaptığını yazarmısın cnm

X