3. Aşılama kızlarrr

Dryshnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
23
3
28
kızlar selam ben 3. Aşılama mı oldum 7. Martta önceki aşılamalarda ilk gün kasık ağrısı oldu geçti başka ağrım olmadı ama bu aşılamam da bugün inanılmaz bi kasık ve bel ağrısı çekiyorum adet olacakmışım gibi (adet günüme daha var ) neden oluyor tecrübeli olanlar varmı kızlar iyiye işaret mi bu acaba ?

kızlar selam ben 3. Aşılama mı oldum 7. Martta önceki aşılamalarda ilk gün kasık ağrısı oldu geçti başka ağrım olmadı ama bu aşılamam da bugün inanılmaz bi kasık ve bel ağrısı çekiyorum adet olacakmışım gibi (adet günüme daha var ) neden oluyor tecrübeli olanlar varmı kızlar iyiye işaret mi bu acaba ?
Merhaba aşılamayı neden yaptırdınız yani ne problem vardı birde fiyatlar nedir bende 28 inde gidicem Allah nasip ederse bizde sperm azlığı mevcut sadece sayı düşük

Bende ilk aşılamayı oldum perşembe günü bel ağrısından ağlayasım geliyor. Progestan fitil kullanıyorum ondan mı acaba diye düşündüm 😔

X