3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

bende birçok gruba bakmıştım ve kalabalık olduğu yüzünden ısınamamıştım ama beyaz lotus hem çok sıcak hemde hiç aksatmadan günlüğünü yazıp gönderiyor, böylelikle insan kendinde sorumluluk hissediyor :) Ben aramızda olmanı isterim hep birlikte güzelce fikir alışverişnde bulunmuş olur sağlıklı kilo veririz diye düşünüyorum Hoppa

Son zamanlarda sizi takip ediyorum gerçekten hedefinize ulastiniz valla tebrik ediyorum bende biri 4 aylık biri 2.5 yaşında iki çocuk annesyim ve Zayıflamak istiyorum daha önceden bi kaç topige katıldım fakat topikler çok kalabalık olunca ve bende de iki cocuk olunca çok sık giremedigim için çok kopuk oluyordum gruptan sonra kendi Günlüğüm olsun dedim açmadan sizi farkettim baktım çok kasmiyorsunuz ve sadece iki kisisiniz ve en önemlisi istediğinizi yiyerek zayıflamaya çalışıyorsunuz ilk sayfalardaki mucadeleleriniz aynı ben =) bi bırakıp bi başlamalar sonra pişman olup oflamalar. Bir de bu gün tekrar okudun ana sayfa programınız çok güzel. Eğer kabul ederseniz ben de sıze katılmak istiyorum. Fotoğraflı paylaşımlar yapmak istiyorum spor salonuna da yazılım hafta ici gidiyorum yaza kadar ben de en az 15 kilo vermek istiyorum rahat rahat kıyafet giymek esimin yanında kendimden emin yürümek istiyorum

Tabiki çok güzel olur eğer çok az yersek ertesi gün yemekleri tika basa yediğimi farkettim birde metobolimayi hızlandırmak gerek birbirimize destek oluruz 4 aylık bebeginizin kurlarmışsınız bilmem ama 1 yas doğum gününe fit bir anne olarak girersiniz umarım sizde kilonuzu yazın isterseniz ana sayfaya sizi ekleyim yavaş yavaş kalıcı kilolar verelim inşallah ... hem günlük yemek paylaşmak su acıdan güzel eğer kilo verildiyse o hafta diğer arkadaş o günlükteki programi kendine uyarlayarak uygulayabilir :KK19: hayırlı olsun inşallah birde hangi kaçamak yaparsak yapalım pişman olmayalim ve birakmayalim kaldığımiz yerden devam edelim :KK73:

Her ikinuze de Çok teşekkür ederim cok mutlu oldum evet ben de fit bir anne olmak istiyorum önceden gerçekten güzel bir vücuda sahiptim şimdi epey kilom var bir iki haftadır dikkat etmeye çalışıyorum bazen +bazen - görüyorum tarti da yavas yavaş vücuduna göre yeme şeklini değiştirmeye çalışıyorum en son 83.5 iken dün sabah 81.7 görmüştüm fakat dün yıl dönümümuz olduğu için geniş bir menü yaptım ve haliyle diyeti bozdum bu günde öyle fakat dediginjz gibi pişman değilim çünkü kendime hakim olabiliyorum artık yarın tekrardan devam edeceğim net kilomu yarın sabah tartılip öyle söyleyeyim bu arada farkettim ki karbonhidrat değeri düşük olarak beslenildiginde daha etkili kilo variliyor siz de iterseniz deneyin.spora da yazılım hafta ici gidiyorum. Ama ana sayfadaki hareket leri de elimden geldiğince yapmak istiyorum

Her ikinuze de Çok teşekkür ederim cok mutlu oldum evet ben de fit bir anne olmak istiyorum önceden gerçekten güzel bir vücuda sahiptim şimdi epey kilom var bir iki haftadır dikkat etmeye çalışıyorum bazen +bazen - görüyorum tarti da yavas yavaş vücuduna göre yeme şeklini değiştirmeye çalışıyorum en son 83.5 iken dün sabah 81.7 görmüştüm fakat dün yıl dönümümuz olduğu için geniş bir menü yaptım ve haliyle diyeti bozdum bu günde öyle fakat dediginjz gibi pişman değilim çünkü kendime hakim olabiliyorum artık yarın tekrardan devam edeceğim net kilomu yarın sabah tartılip öyle söyleyeyim bu arada farkettim ki karbonhidrat değeri düşük olarak beslenildiginde daha etkili kilo variliyor siz de iterseniz deneyin.spora da yazılım hafta ici gidiyorum. Ama ana sayfadaki hareket leri de elimden geldiğince yapmak istiyorum

Süper evet protein çok alınca su icmeyede dikkat etmeliymisiz birde hadi bakalim 5 martta kaç kilo olacağız acaba:KK73:

6 şubat günlüğüm

Eklentiler

• P_20160206_190337_1_p.jpg
    P_20160206_190337_1_p.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 45
Bugün 58.7 olmuşum çok şükür yarın için hedef 58.4 tu biraz fazla mi olmuş neyse haftaya pzt hedefim 57.7 hadi bakalım :KK73:

Bi kür deniyorum ise yararmı bilmem zararı varmı onuda bilmiyorum. Kadınlar kulübünde okudum cevizli sarımsaklı bi şey ... inanmadım ama denilene gore yarin 500 gram eksik çıkmam gerek bakalım hayırlısı :KK51:

Eklentiler

• P_20160207_075436_1_BF_p.jpg
    P_20160207_075436_1_BF_p.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 46
Bugün 58.7 olmuşum çok şükür yarın için hedef 58.4 tu biraz fazla mi olmuş neyse haftaya pzt hedefim 57.7 hadi bakalım :KK73:
Güzel canım maasallah iyi gidiyorsun hadu bakalim bir günde bu kadar eksilir mi şu kürü deniyorsun ondan mı . İlk defa duydum şimdi yaa sarımsak tadı kötü olmuyor mu

Güzel canım maasallah iyi gidiyorsun hadu bakalim bir günde bu kadar eksilir mi şu kürü deniyorsun ondan mı . İlk defa duydum şimdi yaa sarımsak tadı kötü olmuyor mu

200 gram eksilmis aslında fazla değil 1 haftada 900 gram ancak veriyorum şimdiye kadar kürü daha yeni yaptım tadı çok kotu içmesi zor malesef ise yararsa bakalım görücez pek inanmadimda

7 şubat günlüğüm veee 58.4 olmuşum kızlar sarimsak atmadan ceviz kurunu deneyin isterseniz daha yeni okudum cok sağlıklı bi araştırın derim

Eklentiler

• P_20160208_075306_1_p.jpg
    P_20160208_075306_1_p.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 51
Bu arada psikolojik mi bilmem sanki daha az acıkıyorum bakalım bi devam edelim göreceğiz

İki günlük blançolarım bu hafta sonu pek sağlıklı olmadı kızlar ama napalım bugün tekrr sağlıklı başlıyorum :KK14:

Eklentiler

• IMG_3836.JPG
    IMG_3836.JPG
    51,8 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_3837.JPG
    IMG_3837.JPG
    80,9 KB · Görüntüleme: 54
7 şubat günlüğüm veee 58.4 olmuşum kızlar sarimsak atmadan ceviz kurunu deneyin isterseniz daha yeni okudum cok sağlıklı bi araştırın derim

Canım hedefine adım adım yaklaşıyorsun ne güzel çok seviniyorum :KK68: inşallah bizlerdede öyle olur. evde spor yapabilmen çok iyi ya demekki hırslı azimli bir insansın ne mutlu sana :KK28:
Dün tartıldım canım bende sonuç 61,9 KG. Daha önce ki eski mekanik tartı ile yanlış tartılmışım gecen hafta ki 61,5 değil, 62.9 muş. Biliyorsun geçen hafta salı yeni tartı almıştım ve onda tartılmıştım. Ana sayfada ki 1 şubat kilomu 62.9 yapabilir misin o_O Haftada 1 kg ile gidiyorum nedense daha fazlası olmuyor :KK1:

Canım hedefine adım adım yaklaşıyorsun ne güzel çok seviniyorum :KK68: inşallah bizlerdede öyle olur. evde spor yapabilmen çok iyi ya demekki hırslı azimli bir insansın ne mutlu sana :KK28:
Dün tartıldım canım bende sonuç 61,9 KG. Daha önce ki eski mekanik tartı ile yanlış tartılmışım gecen hafta ki 61,5 değil, 62.9 muş. Biliyorsun geçen hafta salı yeni tartı almıştım ve onda tartılmıştım. Ana sayfada ki 1 şubat kilomu 62.9 yapabilir misin o_O Haftada 1 kg ile gidiyorum nedense daha fazlası olmuyor :KK1:

Canım yağdan yakiyorsan eğer maksimum 1 kilo gider aşırı zorladın diyelim 1 buçuk buyuzden çok ideal çok iyi gidiyorsun inşallah böyle devam ederiz :KK15: duzelttim bu arada :KK5:

Canım yağdan yakiyorsan eğer maksimum 1 kilo gider aşırı zorladın diyelim 1 buçuk buyuzden çok ideal çok iyi gidiyorsun inşallah böyle devam ederiz :KK15: duzelttim bu arada :KK5:

Evet aslında spor hocaları ayda 4 Kg verdiririm en sağlıklısı o diyor, ben haftada 1 kg verdiğime göre ayda 4-4 vercm demektir bu sağlıklı ama hedefime daha çooooooook var o zaman :KK43: 52 Kg görmek istiyorum tartıda eski resimlerime baktım 52 kg iken nasılda güzelmişim yine incecik görünmüyormuşum vucut yapımdan dolayı ama en azından fit görünüyormuşum :mad: Ama yapıcazzz 3 müz çok güzel hanımefendiler olcz başarıcaz bunu :nazar::cool:

İki günlük blançolarım bu hafta sonu pek sağlıklı olmadı kızlar ama napalım bugün tekrr sağlıklı başlıyorum :KK14:
Canımcım hep karbonhidrat ağırlıklı olmuş 6 Şubat bole de verebiliyor san sen bilirsin tabi bünyeye bünyeye değişir.
Beyaz Lotus ceviz kuru nasıl oluyor sıcak suya ceviz mi atıyorsun
Bu gün bende doğum sonrası ödem sokucu elmalı küre başlayacağım sanırım hala ödem var çünkü yüzüğüm olmuyor hala

X