3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

Canımcım hep karbonhidrat ağırlıklı olmuş 6 Şubat bole de verebiliyor san sen bilirsin tabi bünyeye bünyeye değişir.
Beyaz Lotus ceviz kuru nasıl oluyor sıcak suya ceviz mi atıyorsun
Bu gün bende doğum sonrası ödem sokucu elmalı küre başlayacağım sanırım hala ödem var çünkü yüzüğüm olmuyor hala

Ben dogumda 20 kilo su gitti doğumdan sonra en az 15 kilo ödem attim bilmeden rejim yapmışsım o dönem sanırım... ama o kadar çok idrara çıkıyordum ki anlatamam...

Bol bol yeşilçay içtim ve benim 500 litre şişem vardı içine limon sıkıp oda sıcaklığında su koyup 2 saatte bir içiyordum ..bol salatalik yedim azda olsa maydonoz yedim... bol çorba ve sekeriz komposto içtim ...günde belki zararlıdır ama en az 5 litre su içiyordum birde yazdı çok terliyordum kilomdan ötürü fazla yürüyemiyordum günde 500 adim ancak oda wc ye git ve mutfağa git şeklinde ... belki faydası olur canım o yüzden anlattım :KK66:

Ceviz kürü su şekilde : aksam 2 adet ceviz içini bir bardak oda sicakligindaki suya koyuyorum birde bir diş sarımsak koyuyorum sabah ac karina suyu icip cevizleri yiyorum sarımsağı bicakla 4 parçaya bölüp hap gibi suyla içiyorum... eğer midenize dokunursa sarımsağı yapmayin ama cevizi yapın bence çok faydalıymış :KK200:

Evet aslında spor hocaları ayda 4 Kg verdiririm en sağlıklısı o diyor, ben haftada 1 kg verdiğime göre ayda 4-4 vercm demektir bu sağlıklı ama hedefime daha çooooooook var o zaman :KK43: 52 Kg görmek istiyorum tartıda eski resimlerime baktım 52 kg iken nasılda güzelmişim yine incecik görünmüyormuşum vucut yapımdan dolayı ama en azından fit görünüyormuşum :mad: Ama yapıcazzz 3 müz çok güzel hanımefendiler olcz başarıcaz bunu :nazar::cool:

Olsun 1 sene sonra bile olsa sağlıklı ve fit olsak şahane olur cunku bu işin yaşlılığı var ve yaslaninca hastalıklar bas gösterirse hic bi şey yapamayiz ilaç kullanip doktor doktor gezmekten başka :KK12:

Canımcım hep karbonhidrat ağırlıklı olmuş 6 Şubat bole de verebiliyor san sen bilirsin tabi bünyeye bünyeye değişir.
Beyaz Lotus ceviz kuru nasıl oluyor sıcak suya ceviz mi atıyorsun
Bu gün bende doğum sonrası ödem sokucu elmalı küre başlayacağım sanırım hala ödem var çünkü yüzüğüm olmuyor hala
evet canım bıraz sağlıksız karbonhıdrat dolu bı haftasonu oldu ama bıraz mecbur kaldım :) Telafi ederim ben bu hafta spor yaparım inşallah. Senin menün de gayet guzel saglıklı :KK9:

Bugün öğlen vaktini kendime serbest ilan ettim hedefime ulaştığım için normalde pişman olmam ama bugün detoks günüymüş öyle bir şey duydum fazla arastirmadim ama yarin ve akşamı hafif atlatmaya çalışacağım inşallah

1 hafta boyunca tartilmamaya karar verdim ekşin olsun hemde hep tartilmak sağlıklı değil bakalım hayırlısı haftaya hedefim 57.6 diydi sanırım hadi bakalım inşallah :KK51:

08/02/2016 günlüğüm.. Arkadaşlar dün öğleden sonra babamdan haber geldi alzeıhmer teşhisi koyulmuş ve alt üst olmuş bi durumdayım. Ne yerdeyım ne gökte derler ya şuan o haldeyim. Pazar gununden babamın yanına gıdıyorum 1 hafta ordayım baska doktorlara fılan gotrcez ablamlarla. O yüzden yazmadıgım günler olursa beni biraz mazur görün hiç keyfim yok kilomda çok umrumda değil şuan ama yinede ipin ucunu bırakmamaya çalıacagım.

Eklentiler

• IMG_3855.JPG
    IMG_3855.JPG
    48,1 KB · Görüntüleme: 48
08/02/2016 günlüğüm.. Arkadaşlar dün öğleden sonra babamdan haber geldi alzeıhmer teşhisi koyulmuş ve alt üst olmuş bi durumdayım. Ne yerdeyım ne gökte derler ya şuan o haldeyim. Pazar gununden babamın yanına gıdıyorum 1 hafta ordayım baska doktorlara fılan gotrcez ablamlarla. O yüzden yazmadıgım günler olursa beni biraz mazur görün hiç keyfim yok kilomda çok umrumda değil şuan ama yinede ipin ucunu bırakmamaya çalıacagım.

Canım benim çok üzüldüm ne diyeceğimi inan bilmiyorum ama herkesin imtihanı farklı iste sabredin rabbim afiyet versin mutlu günler göstersin inşallah haberdar et kendinden dereceleri varmı bu alzheimirin bilmiyorum ama nasıl oldu birden mi ne kadar enteresan bi hastalık

8 şubat günlüğüm ödül günümdü

Eklentiler

• P_20160209_134653_1_p.jpg
    P_20160209_134653_1_p.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 44
9 şubatta başladım
Deneme 1 yeni yöntemim kendi beslenmem
Deneme süresi 16 şubatta bitecek

1) sabah protein ağırlıklı normal bir kahvaltı tabi ekmek yok ama sağlıklı olan herşey dahil ornek ceviz badem elma vs..

2) kahvaltıdan 2 saat sonra su içilecek 4 bardak limonlu ve elma sirkeli yavaş yavaş iç ...

3) aksama kadar bütün sebze meyve serbest balık tavuk et ürünleri doğru piştiği taktirde serbest yoksa meyveye yüklen

4)aksam çorba ve salata veya yoğurt ile kapanış bakalım neler olacak
5) istersen tarçınlı süt gece yatarken icebilirsin

Kendi yöntemimle ilk günüm gayet iyidi acıkmadım ve tokum

Eklentiler

• P_20160209_193226_1_p.jpg
    P_20160209_193226_1_p.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 62
Canım benim çok üzüldüm ne diyeceğimi inan bilmiyorum ama herkesin imtihanı farklı iste sabredin rabbim afiyet versin mutlu günler göstersin inşallah haberdar et kendinden dereceleri varmı bu alzheimirin bilmiyorum ama nasıl oldu birden mi ne kadar enteresan bi hastalık

çok tşk ederim güzel dileklerin ve duaların için canım. Aslında birden olmadı babamın unutkanlıkları vardı 1 senedir ama çok önemsemedik. Son zamanlarda daha da artınca bi doktora gösterelim dedik.. Evreleri var başlangıç, orta ve ileri seviye diye. Babamın şuan başlangı. evresiymiş. Biz profesör bi doktor bulduk pazartesi günü ona götüreceğiz, sürekli dua ediyorum yanlış teşhis koyulmuş olsun diye. Sizlerde dua edin lütfen, alzeıhmer öyle lanet bi hastalık ki insan kızını, eşini hatırlayamıyormuş.. Rabbim kimselere göstermesin böyle şeyleri inşallah.

çok tşk ederim güzel dileklerin ve duaların için canım. Aslında birden olmadı babamın unutkanlıkları vardı 1 senedir ama çok önemsemedik. Son zamanlarda daha da artınca bi doktora gösterelim dedik.. Evreleri var başlangıç, orta ve ileri seviye diye. Babamın şuan başlangı. evresiymiş. Biz profesör bi doktor bulduk pazartesi günü ona götüreceğiz, sürekli dua ediyorum yanlış teşhis koyulmuş olsun diye. Sizlerde dua edin lütfen, alzeıhmer öyle lanet bi hastalık ki insan kızını, eşini hatırlayamıyormuş.. Rabbim kimselere göstermesin böyle şeyleri inşallah.

Onca yasanmisliklarin hatirlanmamasi çok aci inşallah yanlış teşhistir

• 10 şubat beslenme günlüğüm
  • 07:00= 30 dk plates
  • 08:00=cevizli sarımsaklı kür
  • 09:00=2 bardak ılık su+1 yemek kaşığı dere otu+1adet elma
  • 11:00=90 gram tam yağlı beyaz peynir+1 adet haşlanmış yumurta+1 adet domates+5 ad et yeşil zeytin
  • 14:00=tadımlık 1 adet cips+1 adet elma
  • 15:00= leslie ile 3 mil yapıldı+2 bardak su
  • 16:00=2 bardak su+ 2 kepçe erişte çorbası+1 adet ayva
  • 19:00= 1 kepçe erişte çorbası+1 adet içli köfte+1adet çiğ köfte + 4 yk pırasa+ 80 cc ayran
  • suyu 2 lt yapacağım
  • 1250 kalori ....158 karbonhidrat... 42 protein.. 55 yag

İp Atlamanın Faydaları

• İp atlamak vücuttaki tüm kasların gelişimine yardımcı olur.
  • İp atlarken hız ve efor kolaylıkla kontrol altına alınabilir.
  • İp atlama egzersizi kas ve beyin arasındaki iletişime katkıda bulunur.
  • Lenf sisteminin daha fonksiyonunu düzenleyen bir egzersizdir.
  • İp atlama egzersizi kardiyo egzersizleri ile aynı etkileri yaratır.
  • Selülit azaltıcı bir etkisi vardır.
  • Kalçanın daha dik bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Kan dolaşımını arttırıcı bir etki yaratır. Bu sayede kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu etkisi vardır.
  • Varisler üzerinde olumlu etkileri vardır.
  • Dakikada ip atlama hızına bağlı olarak 20 kalori kadar yakılabilir.
  • Eğlenceli ve ekonomik bir egzersiz türüdür.
  • Hemen hemen her ortamda ip atlama egzersizi yapılabilir.
  • Özellikle stresli anlarda ip atlayarak stresten kurtulmak mümkün olur. İp atlama kişide rahatlatıcı bir etki yaratır.
  • İp atlamak kılcal damar dolaşımını geliştirir.
  • Metabolizmanın hızını arttırıcı etkiye sahiptir.
  • Zayıflama sürecine katkıda bulunur. Özellikle uygun bir diyet programı ile desteklendiğinde ip atlayarak kolaylıkla zayıflanabilir.

Merhaba ben birkaç soru sorsam size olur mu :KK54:
Su ip atlama evrelerinin videoları var mi acaba :)
Mekikten sonra kaburga açıp kapamak nasıl oluyor :)
İç bacak hareketi nasıl?

Ben de sizin programa uyayım uzaktan takip ederim :KK73:

Ben bie kac gundur annemlerde koyde kaldim orda mobil internet cekmiyor o nedene giremedim
Canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah bi çaresi olur kesin tanıyı koymamiskar sanırım inşallah değildir. Cevremde hic by hastaliga yakalanan olmadigi icin bilmiyorum Ama başlangıç evresinde ise erken tanı oluyor sanırım böyle olunca belki engellenebilir inşallah canım çok çok geçmiş olsun

X