3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

Merhaba ben birkaç soru sorsam size olur mu :KK54:
Su ip atlama evrelerinin videoları var mi acaba :)
Mekikten sonra kaburga açıp kapamak nasıl oluyor :)
İç bacak hareketi nasıl?

Ben de sizin programa uyayım uzaktan takip ederim :KK73:

İp atlama videosu malesef yok fakat orda yazılanlar hepsi nerdeyse normal ip atlama yani nasıl anladıysanız öyle yapın çok terleniyor zaten..

Diğer bacak hareketleride you tubede ebru sallinin 2 haftada 2 beden incel videosu var on videodaki ilk 10 dk 5 ana prensip nefes egzersizi gösteriyor ben onları yapıyorum... videonun devamında hemen ardindan squat onun arkasın dan 2 hareket daha yapıyor iste bende o hareketi yapıyorum iç bacak yumuşaması için umarım anlatabilmisimdir ... yine sorun olursa söyleyin elimden geleni yaparım :KK66:

FrKafka FrKafka cani m ebru sallının 2 haftada 2 beden incel videosunu bastan sona 1 kere yaparsan benim oraya yazdığım hareketleri doğru yapars in ve anlayabilirsin :KK66:

Tamamdır tesekkur ederim halacocuksun halacocuksun :KK36:
Evde plates topumda var ebru şallı izleyerek yaparım ama motive olamıyordum.
Bir yerden başlamak lazim :)

11 şubat günlüğüm

Eklentiler

• P_20160211_200911_1_p.jpg
    P_20160211_200911_1_p.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 59
Ben dogumda 20 kilo su gitti doğumdan sonra en az 15 kilo ödem attim bilmeden rejim yapmışsım o dönem sanırım... ama o kadar çok idrara çıkıyordum ki anlatamam...

Bol bol yeşilçay içtim ve benim 500 litre şişem vardı içine limon sıkıp oda sıcaklığında su koyup 2 saatte bir içiyordum ..bol salatalik yedim azda olsa maydonoz yedim... bol çorba ve sekeriz komposto içtim ...günde belki zararlıdır ama en az 5 litre su içiyordum birde yazdı çok terliyordum kilomdan ötürü fazla yürüyemiyordum günde 500 adim ancak oda wc ye git ve mutfağa git şeklinde ... belki faydası olur canım o yüzden anlattım :KK66:

Ceviz kürü su şekilde : aksam 2 adet ceviz içini bir bardak oda sicakligindaki suya koyuyorum birde bir diş sarımsak koyuyorum sabah ac karina suyu icip cevizleri yiyorum sarımsağı bicakla 4 parçaya bölüp hap gibi suyla içiyorum... eğer midenize dokunursa sarımsağı yapmayin ama cevizi yapın bence çok faydalıymış :KK200:
Tavsiyelerin için saol canim ben de bu kuru icince çok tuvalete gidiyorum zor yetişiyorum valla ama ödem atarken de acaba sütun kalitesini etkiler mi diye düşünüyorum kızım daha 4 aylık sadece anne sürü

9 şubatta başladım
Deneme 1 yeni yöntemim kendi beslenmem
Deneme süresi 16 şubatta bitecek

1) sabah protein ağırlıklı normal bir kahvaltı tabi ekmek yok ama sağlıklı olan herşey dahil ornek ceviz badem elma vs..

2) kahvaltıdan 2 saat sonra su içilecek 4 bardak limonlu ve elma sirkeli yavaş yavaş iç ...

3) aksama kadar bütün sebze meyve serbest balık tavuk et ürünleri doğru piştiği taktirde serbest yoksa meyveye yüklen

4)aksam çorba ve salata veya yoğurt ile kapanış bakalım neler olacak
5) istersen tarçınlı süt gece yatarken icebilirsin

09.02.2016 günlüğüm

Anne sütü alıyor psikolojik olarak mı ne doymuyor sanki acaba sütun yağını da azaltıyor sende öyle bir şey oldu mu lotus

Canım sen çalışıyor musun yani menülerin den öyle düşündüm bir de eti pufu kaldırmayı düşünür musun şekerli ya boş kalori gibi sanki . Çok mu seviyorsun ondan mı genelde yiyorsun

11 şubat günlüğüm
Menün güzel canım biraz daha normal günlük öğün şekline donuyorsun sanırım yani kahvaltı falan daha değişmiş sanki. Ama sen en son protein ağırlıklı deneyeceğim demiştin vaz mi geçtin

Ben bie kac gundur annemlerde koyde kaldim orda mobil internet cekmiyor o nedene giremedim
Canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah bi çaresi olur kesin tanıyı koymamiskar sanırım inşallah değildir. Cevremde hic by hastaliga yakalanan olmadigi icin bilmiyorum Ama başlangıç evresinde ise erken tanı oluyor sanırım böyle olunca belki engellenebilir inşallah canım çok çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim canım. Teşhis koyuldu ama biz inanmak istemiyoruz o yüzden başka doktorlara götüreceğiz pazartesi ve salı günü. Sonucu yazarım size.. Dualarınızı istiyorum yanlış teşhis olsun diye.

Canım sen çalışıyor musun yani menülerin den öyle düşündüm bir de eti pufu kaldırmayı düşünür musun şekerli ya boş kalori gibi sanki . Çok mu seviyorsun ondan mı genelde yiyorsun

Menün güzel canım biraz daha normal günlük öğün şekline donuyorsun sanırım yani kahvaltı falan daha değişmiş sanki. Ama sen en son protein ağırlıklı deneyeceğim demiştin vaz mi geçtin

Evet ben çalışıyorum ve çevremde hep fast food var canım :) O yüzden öğlen ya çorba yada ızgara tavuk/köfte yemek zorunda kalıyorum. Eti pufu moralim çok bozuktu iştahım yoktu canım nesfit yada kahvaltı istemedi. Geçiştirmek için yedim öylesine. Stresli ve mutsuzum sanırım o yüzden hep tatlı şeyler istemeye başladım. Şu babamın sonucu tam çıksın ondan sonra duruma göre düzenlerim tekrardan beslenmemi. Uyarıların ve dikkatin için çok tşk ederim :KK52:

13.02.16

Kahvaltı: 1 adet haşlanmış yumurta
1 adet domates
30 gram beyaz peynir
Maydonoz
4 yeşil zeytin
2 adet ceviz
1 adet şekersiz kahve

Ara öğün: 1 adet portakal
140 gram yog urt

Aksam: 4 yk yoğurt
Yumurtalı pazı 6 yemek kaşığı
1 adet ceri domates

1.5 lt su 350 mekik

14 şubat günlüğüm

Sabah: otlu yumurta ( maydonoz.dere otu. Tere ve bir yumurta )
30 gram beyaz peynir
25 gram krem peynir
Domates
Salatalik
2 adet ceviz
1 dilim sucuk

Ara öğün;140 gram biberli yog urt
3 adet mini mini muz

Aksam: 1 kase salata
1 adet palamut ızgara

Sevgili günlük yavaş yavaş limonlu ilik suyumu içiyorum bebeğim uyanmadan günlük yapmam ge re ken hareketleri yapsam şahane olur :KK66:

Anne sütü alıyor psikolojik olarak mı ne doymuyor sanki acaba sütun yağını da azaltıyor sende öyle bir şey oldu mu lotus

Canım yeni gördüm mesajı oncelikle daha yağlı olması demek anne sütünün daha kaliteli olacağı anlamına gelmiyor benim sutumde asla yağ yok ve tadida şekerli süt gibi lezzetli baktım valla :KK70: ve her ay şimdiye kadar 1 kilo aldı fazla yiyeyim sütüm artsın olayı tamamen yanlış bak cuma günü fazla yedim ama sütüm azaldı... su içeceksin birde sana önerim sutumun azaldığını hissedersem yapiyorum hem kalorisi düşük hemde yararlı ... mesela 2 veya 3 adet incir kuru üzüm bir avuç istersen ayvada at veya sadece birini ay kaynat üzerine tarçın ekle ama asla seker ekleme ve ara öğün olarak kullan... birde uyku çok önemli uyuyunca benim sütüm doluyor bu anlattiklarim sütü yüzde 10 etkiler .. yüzde 90 ise moral canım eşim bana aşkım desin sütüm çok gelir ama bana azıcık sesini yukseltsin anında gider :KK60:

Sürekli degistiriyorum canu m kilo vermezsem yeni yöntemler araştırıp degsitiriyorum bu yontemim şöyle... haftada 1 gün canım ne isterse ye .... sonraki 4 gün çok az ye 5. Gün ce 6. Gün normal ye öyle iste simdilik ise yaradı kilo vermem gerçekleşti çok şükür :KK66:

J jordin bebek doymazsa az kilo alır ve ağlar diye düşünüyorum ayrıca günde kaç kaka yapıyor onu takip edebilirsin aylık kilosuna baktiriyormusun... eğer az kilo alırsa dr ek gidaya başlatır zaten... mesela benim gorumcemin sütü çok yağlı sapsari full yağ ama bebeği fazla kilo alamadi ek gıda mama derken sütü gitti malesef .. önemli olan sağlıklı beslenmek günde 1500 kal felan alirsan sütünü etkilemez bence deneyimlerim onu gösteriyor.. ama sağlıklı şeylerden ve aksam yemeği mutlaka yemelisin

15 şubat günlüğüm

Sabah= 2 yumurtayla yaptığım otlu omlet içinde dere otu.. maydonoz..ve tere vardı
40 gram beyaz peynir
25 gram üçgen krem peynir
Domates
Salatalık
2 adet ceviz

Ara öğün: 1 buçuk kepçe şehriye çorbası
Yarim ayva

Akşam: 2 kepçe şehriye çorbası
8 yemek kaşığı yumurtalı pazı yemeği
1 kase salatalık
Yarim sıkımlık etsiz çiğ köfte (tadımlık)

X