3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

Kendimi iyice saldim gece eşimle oturup çiğ köfte çikolata lavaş götürdüm sabah kalkıp aksam yemeği yedim bir de sabah 08.00 de sonrasında lavaş ve çiğ köfte üzerine bisküvi ve süt allahım yazık günah yazıklar olsun bana... neyse bebeğim simdi uyuudu evimi galeriden sonra kendimi sonra spora yeniden başlıcam

Yap yap. benim yerime de spor yap :KK43:

300 gram verdim bu hafta olsun almadim ya buda iyi haftaya 52.5 olabilmek hedefim :)

29 MART günlüğüm

Sabah kahvaltım
#53 kilo geldim
# sabah 25 dk spor yaptım
#Yarim bardak süt
#30 gram müsli
#1 tatlı kaşığı tarçın
#1 adet elma
#Yarim kuru kayısı

Öğle yemeğim çok yedim galiba baya bir doydum neyse akşamı hafif atlatmaya çalışırım

Öğlen

2 dilim ekmek
1 domates
14 zeytin
2 yk labne peynir
1 yk pekmez tahin karışımı

Kendime ödül verdim ara öğünümde künefe yedim afiyet olsun bana yarisinda doydum ama gözüm kalsın istemedim yedim şimdi azıcık midem bulanıyor

Donmuş hazır künu fe kendim yaptım şerbetini ise bal ile hazırladım

Eklentiler

• P_20160329_155037_1_p.jpg
    P_20160329_155037_1_p.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 65
ya bende evde durmak istyorum. 1 aylık sıkı bir kampa girmek istyorum, hazır coluk cocuk ev telaşım yokken :KK43:

Canım sıkıntı yapma gayet iyi veriyorsun zaten normal yiyerek ama spor yaparak hatta zararli şeyler yesem bile çoğu zaman 800 gram gidiyor haftada spor önemli onu sen yapıyorsun zaten :)

Aksam
4 avuç kabak çekirdeği
60 gram musli
3 adet kayısı yedim

Sabah kahvaltısı
* 2 yk müsli
*100 ml süt
*yarim armut :KK200:

25 dk spor jilian level 1

Harikasın Can'ım ya Nasıl başardın bunu ben ayda en fazla 2 kilo verebiliyorum

Canım spor çok önemli günde 30 dk olsa yapmak gerek ve tabiki ara öğünler önemli sonradan çok acikmamak için bir diyet listesi buldum bak çok güzel hem çok yiyorsun hemde ben bunu küçük kacamaklarla ve evde yaptığım yemeklerle uyguladım ve 1 haftada 2 kilo verdim hic acıkmıyorsun ... google 1 haftada 10 kilo verdiren diyetevim yazarsan çıkar başlığa takılma içeriği güzel bir fikir olur kafanda en azindan

Ara o günü yaptım
Yarım armut
15 gram musli
2 adet ceviz

Simdi ben çok şey yedim yaz yaz bitmez ama yazicam

10 yk etli nohut tepeleme hemde ikiside
10 yk makarna
Eti fıstıklı çikolata
1 adet domates
1 yk krem.peyniri
5 zeytin
30 gram müsli

52.6 olmuşum iyi sonuç haftaya 51 kusuru görsem iyidir :KK50:

3 ay önce 15 kilo vermek için actigim topigim de 3 ay geçti su ana kadar 12 kilo 700 gram vermiş bulunmaktayım tabiki topi ge devam edicem daha hedefime ulaşmadım ayrıca daha koruma dönemim var sikilasma dönemim derken varda var yani :KK70:

Sabahleyin jilian level 2 : 1. Güne başlamış bulunmaktayım ölçülerimi simdi yazicam 10 gün sonra tekrar ölçerim

5 nisan ölçülerim

Göğüs =90 cm
Bel=72 cm
Karın=82 cm
Kalça=86 cm
Sağ bacak=52 cm
Sol bacak=51 cm

halacocuksun halacocuksun ben kilo alıyorum :KK43: motivasyon filan hic bişey kalmadı :KK43: gecen hafta hic dikkat etmedim hele haftasonu o kadar yedimki 2 küsür kilo aldım resmen :KK61::KK61::KK61:

Yeni gördüm yazını o ödemdir öncelikle kilo değildir alsan alsan 300 gram ancak almışsındır .. 2 gün tartılma dikkat et yine eski kilona dönersin dönem donem oluyor canım yeniden yazmaya çalış oliveolun konusu var oraya yaz sende istersen motivasyonunu tekrar kazanırsın belki spor yapılıyor ve yazılıyor sende yapıyorsun zaten bende 3 buçuk hafta boyunca çok yedim bazen krizler oluyor malesef ... o haftalarda spora yüklendim bende kilo almay im diye :KK60:

X