3 Ayda KPPS kazanmak...

kesinlikle panik olmadan sakince çalışmaya devam edin. aceleyle yarım yamalak çalışmaktansa tam bir şekilde yetişebildiğiniz kadar ve mutlaka planlı programlı çalışın. bol şans ve kolay gelsin şimdiden :-)

Ben de aynı durumdayım. Genel kültür genel yetenek den sınava gireceğim. Atama puanı çok yüksek. İki sene önce kabataslak bir hazırlığım olmuştu şimdi tekrar bakıyorum. Yine şansımı deneyeceğim.

Bençe yapabilirsiniz 3 ay az bir zaman değil ÖSS sınavıyla kıyaslamış bir arkadaş ama o kdr hafife almayın össden daha zor bir sınav bence ayrıntıları kacırmayın derim günde 5-6 saatle çözülür bu iş

Benim coğrafya tarih vatandaşlık egitim ve gelişim psikolojisi dersleri sıfır henüz başlamadım öyt bitmek üzere. Biter niye bitmesin günde.kac saat verdiğine bağlı değişir. Ben bu korona olayları yüzünden müthiş bi buhrana girip 3 ay ara verdim baktım şimdi herşey düzelmeye başladı çalışmaya geri.donmeye çalışıyorum:) imkansız değil açıkçası 2 ay çalışıp tıp kazananlar var bu biraz istikrar disiplin ve potansiyel meselesi

Benim bölümüm 96+ bir puanla atıyor, gerisini sen düşün :spor:
Ben aylardır çalışıyorum açıkçası, konularım bitti ama kpss öyle bir şey ki bitti desen de bitmiyor, yepyeni soru tarzlarıyla geliyor. Fakat sizin bölümümüz böyle bir puan istemiyorsa bence yapabilirsiniz.

X