3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Selamün Aleyküm kızlar. Burada çok fazla dua grubu var biliyorum ama bu grupta 3 aylar boyunca birbirimize hergün dua etmek olsun mu? (hepimizin dilekleri için) Grupta genel olarak kısa dualar etmeyi amaçlayacağım çünkü hergün düzenli okunması esas olmalı ve hassas bir konu. Bunun dışında maksimum 10 15 kişi olursak daha güzel olur dediğim gibi haftalık veya 10 günlük şeklide olursa daha iyi olur kimin duası kime iyi gelir bilinmez. Hatta bazı günler kollektif dua da yaparız isterseniz. Kızlar katılmak isterseniz yazın gruba başlayalım hemen pazartesiden itibaren yada en azından kandilden önce.
Bende katılmak istiyorum

Bende katılırım😊
Ayy super 7 kisi olduk tam yetiyor sayimiz duan kizlar ama yarina kadar bekleyelim yarin duayi sirayi yazacagim Nillatte Nillatte arkadasimiz ile birlikte duzenleme yapariz insallah niyetlerinizi yazabilirsiniz ilk listeye ekleyebilriim yada gununuz geldigindede kizlar yazabilirsiniz niyet yazmak istemeyen olursa ondanda sorun yok

Merhaba canım hangi dua kaç adet okunacak ona göre bende katılmak isterim. Ama sayı fazla olursa oğluşla zor oluyor biraz

Merhaba canım hangi dua kaç adet okunacak ona göre bende katılmak isterim. Ama sayı fazla olursa oğluşla zor oluyor biraz
Canım selam şu şekilde ilk duamız 41 kere Hz. Yunus duası dedik ama sayı fazla olursa günde iki kişi olur aslında dua çok kısa ama müsaitliğine göre düşün ben herkese sık sık dua etmiş olalım istiyorum yani haftada bir on günde bir üzerimize dua edilmiş olsun. 🌸

Canım bende katılmak isterim ama günlük kişilerin niyetleri kimler okudu okumadı bu şekilde bildirim yapıp takip mi edecek misin♥️
katılırsan çok seviniriz 🌸 düzenli okuyan dua arkadaşlarım olsun çok isterim senin gibi ❤️ Her dua grubu gibi burdada takip etmem lazım canım hak geçsin istemem 2 gün üstüste bildirim gelmezse listeden çıkarmak zorundayım yarıın son kez kuralları anlatırım sonrasında başlarız. Seni ve diğer grup yöeticisi arkadaşlarımın gelmesini çok isterim (penyez83 missparem pixxie , redvelvetcake, rainny gibi unuttuklarım varsa kusura bakmasın) ama etikette yapmadım rahatsız etmek istemedim kimseyi zaten bizler için çok uğraşıyorsunuz. Sormak istedğin başka birşey var mı ❤️

Bende katılmak isterim ama diğer haftalarda şehir dışına gitme durumum var kimsenin hakkına girmek istemem ilk listeye katılabilirim ama diğerlerine durumuma göre katılsam olur mu?

X