3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Evet bende bu dua gruplarına katıldıktan sonra sanki manevi olarak daha iyi hissediyorum. İnşallah hayatımda da elle dokunır değişikliklerde olur, olucakta çok inanıyorum. Bi de beklemediğim yani özellikle dua etmediğim ama memnunda olmadığım bi durum vardı işimle ilgili o düzeldi hiç beklemediğim güzel bişe oldu çok şükür. Dualarınız, dualarımız sayesinde...

İnşallah Rabbim şu perşembe hürmetine evlat bekleyen, şifa bekleyen, hayırlı bir eş bekleyen bizleri vehhap olan ismi ile müjdelisin tez vakitte amin ecamin.
Cok sevindim canim insallah tum istedigimiz konularda dileklerimiz olud hayirli bir sekilde Allah kabul etsin dualarimizi 🌸💕🙏

slnn12345 slnn12345 dileklerimiz için birara 4444 selatüntefriciyede yapsak mı? Biliyorım şuan dualr var sırada ama aklında bulunsun diye diyorum. Uygun bi zaman ve uygun kişi sayısında yapalım başka isteyende olursa

Eve
Evet bu dua cok etkili ama nasil yapalim birde herkesin fikri nedir yazarsa herkes bana uyar
EVet uzun sürrüyo bu biraz katılmak isteyenler yazarsa ona göre yapabiliriz. Ama ilk önce planladıklarımjz bitsin sonra bakarız yine aklında kalsın diye dedim. Sonra yine burayı yoklar konuşuruz

Eve

EVet uzun sürrüyo bu biraz katılmak isteyenler yazarsa ona göre yapabiliriz. Ama ilk önce planladıklarımjz bitsin sonra bakarız yine aklında kalsın diye dedim. Sonra yine burayı yoklar konuşuruz
Evet buradakilere bir soramamiz gerekir canim ona gore ayarlama yapabiliriz

Banada uyar, 2 defa okunmuştu burda babam için yoğun bakimdayken, kurban olduğum tüm sevaplar i ona gitsin, ezbere biliyorum zaten ben varım çok kişi olursak daha iyi olur
Ben en son pazartesi okuduğumu belirttim zaten ertesi günü ben ve bir arkadasim için okunmustu ben tek onzaman bilirim yapmadım 3 gün üst üste bildirim yapmamazlik yapmadimki yani neden öle dediniz anlamadım

Ben en son pazartesi okuduğumu belirttim zaten ertesi günü ben ve bir arkadasim için okunmustu ben tek onzaman bilirim yapmadım 3 gün üst üste bildirim yapmamazlik yapmadimki yani neden öle dediniz anlamadım
Yeni duaya basladik biz onda okumadin neyse artik o halde yeni listeye direk katilirsin sanmistim ama katilmamissin sorun degil bitti zaten o listede

Yeni listeye geçtik kızlar 313 Fatiha listesi umarım çok oldu demezsiniz ama okuruz diye duüşünüyorumhaftasonuda giriyor.

Bugün sıra Z Zeynoyi ve kayra1209 kayra1209 arkadaşımızda niyetler aşağıdaki gibidir.

Z Zeynoyi
: Rabbim sultan arkadaşıma hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin amin isteyen herkese rabbim nasip etsin

kayra1209 kayra1209 :ALLAH ́ım şu anda gerek evlerinde gerekse hastane köşelerinde “bana da bir dua eden yok mu!” diye inleyen tüm müslüman hasta kardeşlerimize sen şifa ver. Tüm hasta dostlarımıza ve dostlarımızın hastalarına şifa ihsan eyle.Komada, yoğun bakımda, yatan tüm müslüman kardeşlerimize tıbbın çaresiz kaldığı tüm müslüman hasta kardeşlerimize şifa ver. Ya Erhamerrahimin. Bizlerden dua isteyen, dua bekleyen hasta kardeşlerimiz adına huzuruna geldik. Onlara ettiğim duanın suyu yüzü hürmetine bil hassa sana açtığım eller ettiğim dualar ve ibadetler hürmetine Rabbim sedef hastasıyım sedeflerime şifa ver. Tamamen geçsin hepsi ve bir daha hiç çıkmasın. Ya Şafi, Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab Celle Celaluhu. Sübhanallahi velhamdü lillahş ve la ilahe illallahu Allah’u ekber.

313 fatiha suresine gectik kızlar ben 313 e tamamlanmıyor kendine okunacak kişi 49 tane okuyacak. mesela benim ve zeynoyinin sırası bugün diyelim. Ben 49 tane kendime 44 tane zeynoyi ye okuycam. Zeynoyi de 49 tane kendine 44 tane bana okuyacak. Geri kalanarkadaşlarda aşağıdaki gibi okuyacak.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra 44 fatiha suresi (2 kişi olduğu için totalde 88 tane yapıyor) ve sonra yine 3 salavat

iki kere okuma rekrarlancak he kişi için ayrı ayrı okunacak.

@ kayra1209 kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ slnn12345 slnn12345

Yeni listeye geçtik kızlar 313 Fatiha listesi umarım çok oldu demezsiniz ama okuruz diye duüşünüyorumhaftasonuda giriyor.

Bugün sıra Z Zeynoyi ve kayra1209 kayra1209 arkadaşımızda niyetler aşağıdaki gibidir.

Z Zeynoyi
: Rabbim sultan arkadaşıma hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin amin isteyen herkese rabbim nasip etsin

kayra1209 kayra1209 :ALLAH ́ım şu anda gerek evlerinde gerekse hastane köşelerinde “bana da bir dua eden yok mu!” diye inleyen tüm müslüman hasta kardeşlerimize sen şifa ver. Tüm hasta dostlarımıza ve dostlarımızın hastalarına şifa ihsan eyle.Komada, yoğun bakımda, yatan tüm müslüman kardeşlerimize tıbbın çaresiz kaldığı tüm müslüman hasta kardeşlerimize şifa ver. Ya Erhamerrahimin. Bizlerden dua isteyen, dua bekleyen hasta kardeşlerimiz adına huzuruna geldik. Onlara ettiğim duanın suyu yüzü hürmetine bil hassa sana açtığım eller ettiğim dualar ve ibadetler hürmetine Rabbim sedef hastasıyım sedeflerime şifa ver. Tamamen geçsin hepsi ve bir daha hiç çıkmasın. Ya Şafi, Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab Celle Celaluhu. Sübhanallahi velhamdü lillahş ve la ilahe illallahu Allah’u ekber.

313 fatiha suresine gectik kızlar ben 313 e tamamlanmıyor kendine okunacak kişi 49 tane okuyacak. mesela benim ve zeynoyinin sırası bugün diyelim. Ben 49 tane kendime 44 tane zeynoyi ye okuycam. Zeynoyi de 49 tane kendine 44 tane bana okuyacak. Geri kalanarkadaşlarda aşağıdaki gibi okuyacak.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra 44 fatiha suresi (2 kişi olduğu için totalde 88 tane yapıyor) ve sonra yine 3 salavat

iki kere okuma rekrarlancak he kişi için ayrı ayrı okunacak.

@ kayra1209 kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ slnn12345 slnn12345
Ben bugün adet oldum şansa, dün hissetmistim gerci yaziyorum ama adet olacagim diye. Allahtan gece hacet namazimi kilmisim bende 70 bi ya Varis okumustum cocugum olsun diye. Ben size dua edemiyorum ( ederim ama elham filan okuyamadan ederim) sizde bana dua eder misiniz hayırla güzellikle kolaylikla saglikli bi bebegim olsun insallah aşılama yaptıracağım

X